All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Wykrecilem bez przesady hehe. Może w pro jakoś lepiej to zrobili ale nadal trzeszczy w tygodniu zrobię kolejne podejście do tematu dzięki za radę
 3. Gdzie podziała się opcja ukrywania treści powiadomień na ekranie blokady przed odblokowaniem urządzenia?
 4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 5. Jest do tego odpowiedni temat w dziale z modyfikacjami i tam zamieszczaj swoje wpisy odnośnie tego problemu.
 6. Ktoś widzi różnice w wydajności z opcją game turbo?
 7. Też to zauważyłem i na tym wydaniu tak to właśnie działa. Może w następnym będzie to zmienione.
 8. https://www.eglobalcentral.at/xiaomi-mi-9t-pro-8gb-256gb-dual-sim-ohne-sim-lock-redmi-k20-pro-carbon-schwarz.html?gclid=Cj0KCQjwi7DtBRCLARIsAGCJWBo0VdsWHckwefmh0HHNe7fLEr1YJmlCoH19Ke9QgFeq2ofwbWLhcx8aAn8gEALw_wcB#/product/31226 Bardzo mi zależy na Xaomi Mi 9T Pro w wersji 8gb 256gb jak myślicie jak zamówię ten telefon z tego linku wszystko powinno być okej? Chciałbym dodać że jestem w Austrii ale nie byłoby problemu żeby zamówić telefon do Polski i żeby mi ktoś podrzucił Ale myślę też żeby zamówić właśnie z tego linku bo jak mówię zależy mi w W wersji 8gb 256gb a nie chcę Redmi tylko chciałbym Xiaomi
 9. Czy zgłaszałem się przez tą stronę https://in.c.mi.com/thread-2002687-1-0.html?utm_source=share&utm_medium=telegram
 10. PMGC- u mnie w trybie slomo nie działa pierwsze nagrywanie, zwiesza obraz. Trzeba zatrzymać i zacząć nagrywać jeszcze raz. Z tymi ustawieniami to różnie. Wydaje mi się że wersja czy to tr czy bsg jest lepsza.
 11. Nie wiem czy już było na forum to pytanie, ale czy działa komuś xposed na Mi Max 3? Moduł dostępny w Magisk niestety nie chce gadać.
 12. MIUI 11.1 by xiaomi.eu 9.10.17 (tygodniowa) Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 13. Today
 14. Przeczytaj pierwszy post w tym temacie i znajdziesz odpowiedź.
 15. Robiłeś wcześniej wipe'a, format data etc? Czy ktos mi wytłumaczy czemu ta wersja systemu stable miui 11 dla mi 9 jest gdzieś na serwerze przy innym poście a jak wybieram zakładkę na stronie miui 11 stable to przy mi 9 nic nie ma tylko jest wersja tygodniowa 9.10.17?
 16. Tak, musisz poczekać aż Google na serwerach włączy taką opcję, czytałem że stopniowo jest na nowo wypuszczana.
 17. Czy po włączeniu globalnego ciemnego motywu apka google u was dalej świeci na biało? Mam wrażenie że poprzedniej wersji świeciła na ciemno
 18. Mi9 Problem z dźwiękiem wyłączania trybu cichego. Dźwięk pobiera z sygnału SMS który ustawiłem . Wiecie jak zmienić ten dźwięk ? W miui 10 było miłe chlupniecie wody.
 19. ok, dzięki. Czy jest jakaś różnica w oprogramowaniu, nie jestem typem 'dłubacza'.chciałbym, żeby po wyjęciu z pudełka działał stabilnie i tyle.
 20. Powtórzę pytanie ,bo nie wiem dlaczego ktoś wykasował moją treść.Gdzie jest niby stable MIUI11 z Androidem Q dla Mi9,które miało być wczoraj???
 21. A ja na mi8 mam problem z smsami. Apka systemowa się uruchamia wpisuje nadawce treść smsa i po naciśnięciu wyślij mam komunikat "wiadomość nie zawiera poprawnych nadawców" Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 22. Mam to samo. Wersja miui - global 10.3.5 Dzieje się tak tylko z Facebookiem na rozwiniętym pasku.
 23. Ściągałem ze 3 razy. To samo
 24. Ściągnij jeszcze raz paczkę Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 25. Witam, Mam miui 11 9.10.17 instalowałem wczoraj. Mam problem z dźwiękiem wyłączania cichego trybu pracy bo pobiera mi ten dźwięk z sygnału SMS , wcześniej na miui 10 było miłe chlupniecie wody. Wiecie jak to zmienić ? Czy po prostu wersja miui jest jeszcze niedopracowana i zmienia to z nową wersją ?
 26. W życiu bym nie pomyślała, że instrukcja może być gustowna...
 27. Dzięki wielkie. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 1. Load more activity