All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Cześć, Czy mógłbym prosić o pomoc w naprawieniu numeru IMEI. Mam oryginalny numer z pudełka. Widocznie po przeinstalowaniu telefonu z wersji Fake na wersję MIUI 10.3. by xiaomi.eu 9.1.3 usunąłem sobie numery IMEI i teraz nie mogę korzystać sieci komórkowej (WiFi działa). Co mogę zrobić aby naprawić powyższy błąd? Używałem już "IMEI MAKER" aby wygenerować plik, który przekopiowałem do zipa "IMEI REPAIR" aby następnie zainstalować go w TWRP. Niestety po tej instalacji nadal nie mam IMEI. Próbowałem również zmienić w pliku "default.prop" opcję ro.secure na wartość "0" ale po zapisaniu i wyjściu samo się zmienia na "1"
  3. jerzykd

Mi9 i słuchawki Bluetooth

Miui polska aka. Xiaomi.eu 9.4.18 Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  4. lukis2

Wymusiłem aptx w opcjach programistycznych i dalej słuchawki się łączą w sbc... Może kwestia softu, jaka masz wersję? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. Cześć, Chcę przejść z MIUI 9.4.19 na 9.3.28? Po wpisaniu fastboot getvar anti w trybie fastboot, pokazało mi się takie coś: anti: 1 finished. total time: 0.001s To oznacza że mogę zmienić rom bez obawy?
  6. Tomek101279

Powrót na global stable

Dzięki ogarnięte na okrągło. Recovery~miui.pl~root Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  7. Uredie

MIUI 9.4.18

Nie napiszę nic nowego Na razie wszystko ok jak na większości wersji Bateria na razie spoko, postaram się sprawdzić na oko jak spadnie do 0, zmniejszyły się te chore spowolnienia w ostatnich appkach przy YouTube w oknie. Jakby internet chodzi do kitu od kilku wersji zarówno na wifi jak i mobilny Play ale to raczej odczucie i zwykłe przymulenia obu sieci. Ciężko to zmierzyć, bo jest to randomowe.
  8. Today
  9. Tak, to jest powód, że nie widzisz wszystkich opcji. Jedyne wyjście to zalogować się na to samo konto. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  10. jerzykd

Przeczytałem w necie instrukcję od Sony i ustawiłem je w trybie aptx: 2 sec power on&vol+. To wystarczyło. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  11. max35

Notify & Fitness aktualizacja czyli błędy/zmiany

Mi Fit Jest potrzebny do pierwszego uruchamiania i parowania z opaską Xiaomi Mi Band 3 ? czy wystarczy N&F_8.5.6_Pro.apk
  12. lukis2

Czy włączam normalnie czy też trzymając vol+ zawsze paruje się w sbc. Za każdym razem włączam słuchawki w tryb parowania i anuluje parowanie w telefonie. Jakie konkretnie kroki zrobiłeś że sparowałem w aptx? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Mathaiz

Case

Szukam przezroczystego case'a żeby ładnie zgrało się ze szkłem NILLKIN H+ PRO 0,2. Warto jeszcze dodać że korzystam z gestów. Zastanawiam się nad Nillikin Nature i MSVII Airbag. Co możecie polecić z własnego doświadczenia? EDIT: Ciekawie jeszcze wygląda case FLEXJACK Gradient. Ktoś może ma? Sent from my MI 9 using Tapatalk
  14. Orjon

MIUI 9.4.18

Jeśli Cię nie zadowala obecny poziom to możesz sprawdzić czy zatrybi zmiana regionu w build.prop - zmieniasz wartosc ro.miui.region z PL na jakiś inny kraj. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  15. skonek1987

MIUI 9.4.18

Dzięki, z waszym miui jestem już od koło 6 lat ale nigdy nie potrzebowałem tej opcji Ale ostatnio byłem na globalu dłuższy czas i parę razy przełączyłem region. Więc przy okazji wiesz może jak zwiększyć głośność słuchawek bluetooth? Po za Europą nie obowiązuje limit decybeli i po zmianie regionu było zauważalnie głośniej. A może macie już to zintegrowane w romie?
  16. Odblokowanie pin/wzór/hasło podczas restartu telefonu to pomysł doskonały wręcz genialny a nie głupi, ale żeby to zrozumieć należy dorosnąć do tego. Otóż gdyby był tylko czytnik linii papilarnych to szybko być ten pin/wzór zapomniał a tak co jakiś czas musisz go wpisać. Co jakiś czas i tak żąda pinu/wzoru żeby odblokować i to jest właśnie to genialne rozwiązanie miui. Także tak jest i będzie i chwała za to że tak jest.
  17. jerzykd

Włączasz je trzymając vol+... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Orjon

Powrót na global stable

Sprawdź na najnowszej wersji MiFlash.
  19. Orjon

MIUI 9.4.18

W takim razie nigdy nie miałeś miuipolska bo zmiany regionu u nas nie ma.
  20. lukis2

Tak jak to zrobiłeś bo mam te same słuchawki i też w sbc się parują Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  21. skonek1987

MIUI 9.4.18

Na mi8 zniknęła opcja zmiany regionu.
  22. emarcin

Czy działa u nas VoLTE?

Mam abonament na firmę i włączone VoLTE, niestety na Globalu... nie działa. Na Mi6 gdzie działało także przestało działać. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. Dla jednego beznadziejne/durne/głupie dla innego to dbałość o bezpieczeństwo. A ile razy na dzień/tydzień/miesiąc restartujesz telefon? Ps. Hasło może być słabe, mocne ale głupie?
  24. frrancuz

Notify & Fitness aktualizacja czyli błędy/zmiany

Chyba tak. Taka mam, jestem w betach i nie mam nic nowszego
  25. r0bertt

naprawa gwarancyjna/ producenta

I jak z gwarancją, udało ci się coś załatwić?
  26. styling79

Etui Pocophone F1

Wygląd też polecam to etui
  27. Te ustawienia ma córka w swojej aplikacji ja ma tylko takie. Córka udostępniła mi urządzenie może dlatego nie mam wszystkich ustawień.
  1. Load more activity