All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nezumi

Znikająca klawiatura - pomocy!

A nie dotykacie czasem dłonią gdzieś dołu ekranu? Bo jeżeli macie to w różnych apkach, na różnych klawiaturach, to... no troszkę niemożliwe. Jeżeli jesteście na 100% pewni, że problem nie jest z waszej winy, to próbujcie fabrycznych ustawień... Mi się coś takiego zdarzało, jak właśnie przy pisaniu nieuważnie dotykałem wnętrzem dłoni jednego z rogów ekranu u dołu... Odkąd bardziej uważam, ani razu nie pojawiło się ponownie.
  3. tohan

Mi Band - minimum funkcji

Budżet może być wyższy (może nie dużo, ale zawsze). Używki też wchodzą w grę. Na razie - nawet pomijając kwestię ceny - nie udało mi się znaleźć niczego co by się nadawało.
  4. the4anoni

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

Teraz jest nowy fix. 1. Kasujemy vanced i microg 2. Aktualizujemy chrome lub webview do najnowszej wersji. 3. Pobieramy MicroG Vanced ("I agree" stuck fix attempt V2. I najnowszego Vanced 4. Instalujemy microG i potem vanced 5. Logujemy się 6. Gdy się zawiesi na ekranie warunki google wciskamy raz przycisk back 7. Profit ?
  5. Glover

Nie znam niczego równie taniego z dobrym wyświetlaczem. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  6. tohan

Teraz rozumiem. A znasz może jakąś alternatywę? Obstawiam, że w standardowych rozwiązaniach może być problem, więc pytanie czy są urządzenia, którym można zmieniać soft (coś a'la OpenWrt) albo mogą pracować z podstawowym wsparciem - w ramach protokołu - bez innych bajerów.
  7. Glover

Napiszę inaczej: na wyświetlaczu zobaczysz coś najwcześniej wieczorem. Mi Band ma bardzo kiepski wyświetlacz. Żadne daszki nie pomogą. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  8. markus420

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Spróbuj. Ustawienia-zainstalowane aplikacje- trzy kropki domyślne aplikacje- ustawiasz tam co chcesz i nie tylko galerie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. tohan

No niestety jest takie ryzyko, ale w razie czego zmontuję jakiś daszek albo inne cudo. Jak już uda się przystosować urządzenie do komunikacji z telefonem to z tym już jakoś dam radę. BTW: W sumie kwestia zegarka nie jest aż tak istotna, więc nawet jakieś "inteligentne" słuchawki czytające powiadomienia też byłyby ok. Brzmi trochę surrealistycznie, ale biorę pod uwagę każdą z opcji - byleby udało się rozwiązać temat powiadomień.
  10. Cześć Kolejna nowa wersja, tym razem HavocOS 2.5 z dnia 19-05-2019: Wymagania: - nowe TWRP : Download Link: https://bit.ly/2HpJZAl Link do ROMu : Download Link: https://bit.ly/2HwNO5u Screenshot-y : https://photos.app.goo.gl/U8YDbDZCEVDQrSKU6
  11. udostępniam rodzinie zdjęcia "bąbelka" i tam jest folder do którego mają uprawnienia, nie jest to oczywiście duży problem, bo wystarczy zamknać i przejść do Zdjęć i udostępnić. ale jednak
  12. whiro

Brak powiadomień przy ikonce sms

Bo Microsoft launcher może tego nie mieć. Dobry launcher to cpl., Evie. Domyślne programy ustawiasz w ustawienia, animacje, tam 3 kropki w prawym górnym rogu i ustaw domyślne aplikacje.
  13. papierki2

Temat o ładowarkach

Ja na pudełku z indukcji nie miałem żadnego hologramu (nawet nie wiem czy powinien być), natomiast sieciówka przyszła bez żadnego opakowania, tylko koperta bąbelkowa. Kabelek w sieciówce też jakby odrobinę cieńszy niż tez oryginalny z zestawu z telefonem. Co do wiatraka to się nie wypowiem bo nie wiem. W mojej indukcji wiatraczek słychać.
  14. Glover

W słoneczny dzień nic nie zobaczysz na wyświetlaczu. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  15. marekneo

Temat o ładowarkach

Niewiele ale jednak odrobinę pocieszający jest fakt, że ktoś ma podobny problem. Mi ładowarka sama ładuje ale nie turbo, ładuje jakaś miernotą. Podgląd z ampera w załączniku. Podejrzewałem kabel ale używam oryginalnego od mi9 i mi 6. Oba urządzenia wyglądają jak oryginalne oczywiście, odpowiednie oznaczenia i naklejki. Podejrzany tylko był fakt że pudełko od ładowarki nie miało hologramu. Czy podróbka indukcji ma wiatraki w środku bo moja na pewno je ma, słychać przy dłuższym ładowaniu.
  16. papierki2

Temat o ładowarkach

O ile w przypadku ładowarki sieciowej nie jest to problem to przy "talerzyku" już tak. Bez rozbierania chyba się nie obędzie, a nie o to mi chodzi, żeby go demontować.
  17. jerzykd

A tu właściwości filmu nagranego aplikacją GCam extreme. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka No to sprawdzone, odpowiedź poprawna brzmi: można nagrywać wideo z wyższym bitrate kodowania dźwięku, używając innej niż oryginalna aplikacja aparatu. Natomiast nie wiem, czy to nie stało się wcześniej, być może upłynęło mniej czasu niż 2 miesiące. [emoji6] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Zbhok

Temat o ładowarkach

Zamówiłem 2 ładowarki 30W QC 4.0 zwykła https://pl.aliexpress.com/item/32988045731.html?spm=a2g0o.detail.1000023.1.56fa6141Mrfyuq samochodowa https://pl.aliexpress.com/item/32956937197.html?storeId=2343184&spm=a2g0o.detail.1000023.5.4bb4dc404mn4Wk Obie wersje 1x USB-A oraz 1x USB-C. Do nich domówiłem poniższy kabel usb-c <-> usb-c. https://pl.aliexpress.com/item/32949830845.html?storeId=2343184&spm=a2g0o.detail.1000023.4.280b7ca2QZGeep Na wejściach usb-c ładuje normalną prędkością, bez żadnego standardu QC, natomiast jak włożyłem oryginalny kabel od Mi9 do wejścia usb-a to zaczęło ładować z taką samą prędkością jak oryginalna ładowarka. Czym to może być spowodowane? Potrzebny jest przewód, żeby obsłużyć QC 4.0?
  19. a-f-l

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

A czy odinstalowałeś stare MicroG?
  20. JamCiTo

@set: nie rozumiem co z galerią jest nie tak? Ja bym się chętnie pozbył z miui "zdjęć" od gugla...
  21. Today
  22. jerzykd

Proszę, kodek aac 96kbps Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. dzięki. poszukam
  24. tohan

Witam! Zastanawiam się nad kupnem Mi Band (wersja dowolna), ale nie chcę korzystać z większości jego funkcjonalności. Ma pełnić rolę zegarka pokładowego i "powiadamiacza" podczas jazdy na motocyklu. W 100% wystarczy mi godzina (najlepiej, gdyby można ją włączyć na wyświetlanie stałe), data i powiadomienia o połączeniach i smsach (wystarczy numer - nie musi pobierać danych z kontaktów ani tym bardziej treści wiadomości). W teorii wystarczy nie korzystać z tych funkcji, ale interesuje mnie czy jest opcja takiej modyfikacji softu Mi Band, żeby nie trzeba było instalować dodatkowych aplikacji na telefonie. Chodzi o coś w stylu podłączenia telefonu do zestawu głośnomówiącego w samochodzie - tam po sparowaniu wszystko powyższe działa "w standardzie" i nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji. Da się zrobić coś takiego? A jeżeli nie to może znacie inne rozwiązanie/urządzenie, które spełniłoby ww. wymagania? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!
  25. mihail1

MIUI 9.5.16/17

Czy ktoś ma jeszcze poniższy błąd? "Funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta" Mam tak od dwóch aktualizacji na mi8. Blokuje telefon i co jakiś czas przy odblokowaniu reset telefonu i wyskakuje powyższy komunikat..... Instalowałem nawet Rom od nowa i dalej mam to samo....losowo Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  26. sp4ubw

Na przykład MX player i klikasz właściwości. Przy okazji - chyba najlepszy odtwarzacz filmów jaki istnieje. Natomiast nie ma po co sprawdzać, jest jak było. Tyle, że dokładnie, to nie bitrate wpływa na jakość, która zresztą jest przyzwoita. Może ciut głośniej powinno być, ale to można w dowolnym programie potem podciągnąć. Na pewno jest stereo i wyraźnie.
  27. jerzykd

Jest kilka ciekawych modów GCam Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity