All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ja zamawiałem w preorderach obie ładowarki, na długo zanim miałem telefon Obie to oryginały od Xiaomi, biurkowa bez ładowaki, ale fabryczna od telefonu nawet w miarę daje radę, tylko nie ma wtedy "turbo" niestety. Ta na kratkę ciut się bujała, dałem na max w lewo i pierścień skręciłem ile dałem radę i przyblokowałem kątowym kablem (nieoryginalnym). W aucie jest od 2 maja. Jeszcze Mi6 z plecakiem się na niej ładował Teraz przy tych upałach musiałem raz poprawić, ale jest OK już kilka dni, a smali dalej Trzeba by poszukać jakichś promocji na ładowarki, bo teraz ceny nie są za ciekawe. Samochodową kupiłem za 33,34€ https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-WCJ02ZM-20W-Qi-Car-Wireless-Charger-with-Intelligent-Infrared-Sensor-Fast-Charging-Car-Phone-Holder-p-1434438.html Biurkową za 18€ https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-20W-Fast-Charging-Qi-Wireless-Charger-for-Samsung-Xiaomi-Mix-2S-Huawei-p-1435313.html Ceny były z rejestrowaną płatną wysyłką.
  3. Taki egzoszkielet [emoji16] Trzy z pięciu punków zabezpieczone: - trzpień zaczepu - zaczep - łączenie rura kierownicy z zawiasem Ja jeszcze borykałem się z: - uszami (panewkami) zawiasu - otwory „się” powiększyły i powstał luz - śruba zawiasu - oryginalna pękła Co do uszu zawiasu widziałem kilka przypadków ich pęknięcia po 3-4 tys przejechanych km.
  4. Witam. Właśnie zakupiłem i przywiózłem nowiutka m365. Wziolem się za montaż wg instrukcji, skręciłem 4 sruby, klikam przycisk i hulajnoga kompletnie nie reaguje. Po podłączeniu do ładowania cały czas świeci na zielono próbuje ja włączyć i nic, zero reakcji. Jest jakaś szansa że coś zrobiłem źle? Czy hulajnoga jest do wymiany? Dodam że wykrecilem śruby i próbowałem włączyć bez nich (wkrecajac unikalem kabla wewnątrz) i nadal nic. Kompletne zero reakcji. Jest jakiś sposób? Pozdrawiam
  5. Może ktoś się pochwalić dobrym szkłem które wpasowuję się do etui spigena?
  6. Od ilu dni? Żebyś sie kiedyś nie zdziwił przy kasie bo dopiero wtedy mozna sie dowiedzieć że złapałeś blokadę. A o tym ze nadal nie ma skutecznej metody mozna poczytać na githubie magiska lub w temacie xda dotyczącym google pay + magisk...
  7. Wiem jak wygląda sytuacja z xiaomi w Orange, przecież jestem na pierwszym froncie obchodzenie tego A z tą infolinia to skąd taka informacja?
  8. Today
  9. Takie pytanie ogólne , czy zna ktoś motyw albo jakaś opcje - która rozszerza ten pasek do 6 ikon poziomo ? Nie wiem czy pamiętacie czasy kiedy wyszedł reedmi note 2 +( którego zresztą Miałem -2015 rok) wtedy byl taki pasek, jak mam teraz na mi 9 - przesuwany lewo prawo z tym że ikony były po rozwinięciu chyba trzy ,nie cztery w wpoziomej linii ... Jeśli ktoś ma jakiś motyw rozszerzający bądź jakaś propozycje jak to zmienić . Bardzo proszę o info
  10. To dlaczego u mnie poprawnie działa google pay ? Jak i płatności zbliżeniowe karta.
  11. Nezumi

bateria

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  12. http://bigota.d.miui.com/V10.1.1.0.NCFMIFI/miui_HMNote4XGlobal_V10.1.1.0.NCFMIFI_707a693088_7.0.zip
  13. Orjon

MIUI 11

"Podobno". To nie musi oznaczać, że zostanie. Zwłaszcza że nie ma żadnych zapowiedzi na ten temat. No, ale mogliby w końcu.
  14. check sie odpala losowo w ciągu kilku dni żeby wkurzać ludzi aktualnie nie ma działającej metody na chowanie roota przed google pay
  15. Dlaczego pożegnać google pay ? Mam roota, Mi9 i google pay śmiga pięknie.
  16. W końcu Ci zablokują możliwość zmiany. I nawet przez infolinię tego nie reaktywujesz. Xiaomi u nich nie jest wspierane a wręcz blokowane.
  17. Witam, W czym może być problem jeśli Gcam wyrzucam mi przedni aparat ? Aplikacja się wyłącza. Na tylnim aparacie ładnie robi zdjęcia i filmy nie ma problemu. Po przełączeniu na przedni aplikacja się wyłącza. Na systemowym aparacie wszystko działa, więc problem jest na sto procent w aplikacji. Próbowałem zmieniać ustawienia na mniejszą rozdzielczość, ale nic to nie ma pomaga. Próbowałem też różnych wersji Gcam i nic niestety nie pomaga.
  18. Miałem podobne problemy do momentu gdy skojarzyłem, że w routerze swego czasu ograniczyłem liczbę jednocześnie podłączonych urządzeń. Często podłączam różne telefony i gdy kolejny podłączam to wystarczy, że wyłączę WiFi w jakimkolwiek innym (aktualnie i niepotrzebnie już podłączonym) aby ten "bez Internetu" momentalnie, z automatu uzyskał połączenie. Warto sprawdzić ustawienia routera.
  19. --- ooo. podobno EVS już jest w Orange. postaram się potestować i dać znać czy mi wybiera ten kodek na moich zmodowanych ustawieniach ale najpierw trzeba przywrócić roota i pożegnać google pay
  20. Wyślij proszę mi tę do samochodu linka jakiegoś albo model . Zresztą wyślij obie. Jeszce pytanko bo widzę że montowana w nawiew . Nie wypada ?
  21. chyba będę reaktywował w kółko to wifi calling przez infolinię w orange sami się proszą o zawacanie d*py, a mnie już szlag trafia od lagów i przycięć w połączeniach bez volte
  22. Na pierwszej stronie tego tematu nie ma takiej wersji. Skąd ją pobrać?
  23. jeżeli mi ktoś dostarczy profil Orange z jednego ze wspieranych urządzeń bo to aktualnie blokuje postępy PS - bawiłem się pare miesięcy temu w zmienianie IMEI - ale zawsze się resetowały po restarcie albo ustawiały na same zera...Qualcomm to chyba jakoś zabezpieczył i chyba nie przejdzie to tak łatwo.
  24. Spróbuj wymusić na inne pasmo..... Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  25. Jak sprawdzić jaką wersję GPS mam na swoim zegarku?
  26. Działa wam pełny ekran w aplikacjach? Mam chyba wszystkie dodane i chyba dobrze ustawione a navbar jest cały czas widoczny. Druga sprawa, można go jakoś zmniejszyć? Strasznie duży jest i tak z połowę mniejszy byłby zacny. Do tej pory używałem gestów ale mnie trochę irytują(z powodu kondona jaki mam) i kombinuje z navbarem.
  27. Używałem w życiu różnych telefonów, były iPhone, były topowe Samsungi i Huawei P9 i P10. RN7 kupiłem z powodu na baterię, ale przeczyłem że telefon nie ma NFC i tu pojawiło się pierwsze rozczarowanie. Przyznam się szczerze MIUI Global nie podawało mi się, stąd postanowiłem zmienić oprogramowanie na ponoć lepsze MIUI by xiaomi.eu. Dziś pomijając ww. NFC i aparat, który obok 48Mpx nawet nie leżał i szczerze moim zdaniem robi zdjęcia gorsze niż Samsung S8, Huawei P9 i P10 (jeśli mowa o tylnym aparacie) śmiem twierdzić, że zakup był trafny. Do robienia zdjęć osobiście używam lustrzanki, a brak NFC przy istnieniu BLIK nie okazał się zbytnio uciążliwy. Z MIUI by xiaomi.eu telefon jest więcej niż dobry, a używam go naprawdę do pracy. VPN, VNC, SSH, RDP, Mail oczywiście Facebook/Messenger, WhatsUp. Signal, Hangout, aplikacje bankowe, nawigacja, yanosic, Spotify, Netfilx, HBOGO, kilka aplikacji dla narzędziowych do do badania sieci (czy to na warstwie sprzętowej czy logicznej), jakieś Mobilety, Skycache etc. Wymieniłem to co naprawdę używam, a a nie mam zainstalowane. Za te pieniądze, nawet za większe ciężko byłoby kupić lepszy. Zdjęcia jak na telefon są przyzwoite, nie ma co oczekiwać cudów od tak małej matrycy i tak małej optyki. Wkuwający jest wystający aparat, ale i tak noszę go w skórzanym etui typu case, na tyle grubym, że aparat nie wystaje. Jeśli więc nie jest dla Ciebie problemem brak NFC stanowczo mogę polecić ten telefon, ale z MIUI by xiami.eu. Cieszę się, że nie musiałem wydać 2-3k na nowy telefon z którego zwyczajnie jestem zadowolony.
  1. Load more activity