All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Część, mam pytanie do doświadczonego użytkownika. Jaki wymiar puszki musi mieć przełącznik ścienny w wersji podtynkowej? 86x86x35 i rozstaw śrub 60mm? Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
  3. A moja opaska mierzy jakoś inaczej i na pewno robi to źle. Zrobiłem sobie intensywny spacer kilka km, ale ilość kroków wydawała mi się zdecydowanie za mała. Wczoraj na spacerze zmierzylem ca. 300 metrowy odcinek i liczba kroków to 240... Musiałbym więc, w trakcie marszu, robić kroki o długości co najmniej 1,2 m. Nierealne. W ustawieniach nie można samemu ustawić długości kroku. Dodam, że zegarek nie był w trybie ćwiczeń, więc nie korzystał, gpsa. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  4. Rozumiem, że służy to do nauki opaski co robimy, żeby nie liczyła kroków gdy ich nie ma i ew. rozpoznała trening. Tylko jaki cel ma wówczas tworzenie własnych profili skoro nie możemy podać apce informacji czy chodzimy, stoimy czy leżymy? Przecież nawet jak rozpozna naszą własną czynność to nie będzie wiedzieć co z tym robić. Nie wie czy liczyć kroki i dystans jak przy przemieszczaniu czy traktować to jako ćwiczenia czy jako jakąkolwiek inną czynność. Chyba tylko, żeby wiedzieć że to nie jest nic innego ale i tak nie jestem pewien czy to ma sens. Czy nie lepiej by było żeby apka sama pytała jak wykryje jakiś nietypowy schemat z którym nie będzie pewna co robić?
  5. U mnie z kolei słuchawka więcej jest w standbaju niż jest używana - także mam inne priorytety - dziś kluczowy dla mnie parametr spożycia w trybie spoczynku spadł do 0,27%/h Co do offa odnośnie czytnika, to gdyby ten w ekranie miał skuteczność tego na pleckach, to byłoby prawie idealnie. Do pełni ideału brakuje jeszcze żeby ekran w tym miejscu się nie palcował, to byłaby pełnia szczęścia
  6. Zrobiłem podobne zestawienia dla GTRa... umieszczone w odpowiednim wątku... mam wrażenie, że podczas treningu te opaski nic nie mierzą, a czasem tylko uda im się trafić ... GTR przy chodzie znacznie zaniża, ale na orbitreku, przy interwale potrafił zaniżyć tętno o 80-90... gdyby ktoś chciał z tego naprawdę korzystać, to mógłby wyzionąć ducha . Mibanda 4 wcześniej testowałem lepiej raczej nie było, ale nie miałem porównania do pasa kardio. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  7. mrosi

Nie ładuje baterii

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Today
  9. "Wygląda", "do garnituru", "fajny", "kolorowy amoled", "tarcze można zmieniać", to są podstawowe zalety "zegarka sportowego", jak czytam na tym forum Trudno z tym dyskutować, jeśli takie są oczekiwania klientów, to czemu producent ma się wysilać i robić coś działającego, znikomy procent klientów oczekuje, że produkt będzie dobrze działał. Chociaż z tym "wyglądem do garnituru" to jednak też można dyskutować, dla mnie ten zegarek wygląda jak jakis kompas żeglarski, albo komputerek dla płetwonurka, pasuje do garnituru tak samo, jak adidasy i złoty łańcuch na szyi. Jeśli chodzi o wadliwe pomiary pulsu, to przynajmniej w BIPie jest tak, że wyniki sa inne normalnie, gdy tylko jest włączony pomiar pulsu (np. u mnie co minutę), a inne, gdy się włączy trening, chociaż robi się to samo, czyli idzie, jedzie rowerem, tętno powinno być podobne. Z włączonym treningiem pokazuje jakby wyższe wyniki. Dobrze, że trend z grubsza się zgadza, tzn. generalnie pokazuje wyższe tętno w czasie większego wysiłku, a spoczynkowe kiedyś porównywałem z ciśnieniomierzem i wychodziło prawie idealnie tak samo, czyli na siedząco i bez ruchu chyba mierzy dobrze. Zresztą, przestałem na to zwracać uwagę, "treningów" nie używam, bo i po co, czasem włączam na spacerze, żeby wiedzieć ile przeszedłem, albo na rowerze, żeby mi brzęczał co kilometr, GPS działa dobrze. Odkąd wgrałem stary firmware, to przestał się zawieszać, więc w sumie "jest dobrze", bo jakoś tam działa
  10. A, masz rację sorry Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  11. Nie wiem jak inne banki ale PKO BP i Alior działają na androidzie Q.
  12. I jak tam? Jakich szkieł używacie na swoich Mi9SE?
  13. No tylko że mi na każdym telefonie który miałem do tej pory i posiadam aktualnie to wyświetla, tylko po co? Czerpie baterie, a ta samo funkcję ma przecież dioda LED. Szkoda że teraz nie można zmieniać jej kolorów świecenia, byłaby jasność czy coś przyszło np SMS-y żółte, polaczenie- czerwone, fb- niebieskie, Whatsapp-zielone itd itp.
  14. A 9.9.6 to nie jest android Q? Na Q z rootem są problemy z aplikacjami bankowymi? Wiecie coś o tym? Bo to dla mnie kluczowe.
  15. simcold

Etui na telefon

7,97 zł 20%OFF | CAFELE Soft TPU Case For Xiaomi 9 mi 9 Cases Cover Slim Back Protect Ultra Thin Silicone Phone Case for Xiaomi mi9 Back Shell https://s.click.aliexpress.com/e/p42VCqv6
  16. Czy są jakieś szanse na najnowszą wersję FW i Mi Fit od Mr Tomi?
  17. Mylisz pojęcia. Dane ile był włączony ekran to SOT (Screen On Time). AOD = Always on Display. Generalnie wyświetla godzinę, datę, powiadomienia itd. na wyłączonym ekranie. Na Globalu jest to jako Ekran zgodny z otoczeniem.
  18. To nie jest funkcja, a dane ile czasu od ostatniego ładowania był włączony ekran. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  19. czyli wygląda na to że jest to problem po stronie operatora bo mój kolega też ma xiaomi jakiegoś note i u operatora plus i wszystko jak najbardziej mu działa
  20. Może mi ktoś pokrótce napisać o co chodzi z tym AOD, bo nie spotkałem się z tą funkcję w moim telefonie i nie wiem za bardzo czy jest mi niezbędna bądź nieświadomie mam włączoną i jest wszystko okej?
  21. zoltan78

Sklep google play

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Jeżeli po kilku godzinach ładowania, hulajnoga się nie włącza to zdecydowanie polecam zwrot do sklepu. Niektóre sklepy są skłonne do wymiany od ręki bo klient sfrustrowany może narobić czarnego pijaru w internecie. Jeżeli nie ze sklepu.... daj znać „bedziem dłubać”
  23. Eee, tam. Pompkę kup w jakimś hipermarkecie sportowym. A film... bardziej chodzi mi o dźwięk niż o obraz.
  24. Yesterday
  25. markof75

Sklep google play

Po aktualizacji do miui polska na MI 9 nie działa sklep google play, rozłancza przy próbie wejścia do sklepu.
  26. Witam Mam problem z m365 kupiłem nowa hulajnoge po skrenceniu nie można jej włączyć... Podłączyłem do zasilania ale ma zasilaczu świeci zielona dioda... Przycisk power nie uruchamia urządzenia
  27. Falonso

Etui na telefon

Co to za etui Cafele?
  1. Load more activity