All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Materius1994

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Siema. Długi czas nie śledziłem wątku i mam pytanie. Jakieś pół roku temu zmodyfikowana wersja MiFit oferowała monitoring tętna na wykresie. Teraz na najnowszej wersji nie widzę takiej opcji. Wie ktoś jak to włączyć albo dlaczego zniknęło?
  3. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

Dokładnie tak. Te numery do których nie mogę zadzwonić do mnie normalnie dzwonią, sms również mogę wysyłać i odbierać poprawnie. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  4. simcold

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

A dlaczego mają nie działać? Mi działały Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. Voltron

Mi 8 SE - dyskusja ogólna

Można je zainstalować bezpośrednio na 1217? Jak się ma wersję 8.11.xx i bez kombinacji z fastboot bo rom usunął twrp? Czyli 1217 potem nowe twrp i aktualny rom? Wytapatalkowane z MI 8 SE
  6. Tego potrzebujesz z podanej strony? https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/rosy/
  7. losmarte

Bez Magdisk: nie Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  8. Motorolka

Problem z Kontem Mi

Moim zdaniem jeśli na działającym telefonie nie wyloguje się z konta xiaomi to po hard reset nie znając hasła do konta telefon zostanie zablokowany. Bo inaczej nie miało by to żadnego sensu. Tak samo jest z kontem Gmail jeśli się go nie usunie przed resetem to wymaga hasła to takie zabezpieczenie przed złodziejem a że w te sidła wpadają także ci co nie pamiętają haseł do swoich kont na swoim telefonie to inna sprawa.
  9. Grzesiek1010

MIUI 9.4.18

Dziękuję wygląda na to że wszystko działa Mi9 tej strony strony Używałem softu od producenta musiałem poczekać 360h na odblokowanie Delikatne problemy z TWRP na początku mimo że fastboot dostawał komendę flash TWRP coś nie grało ale za 3 razem recovery udało się wygrać. Wgrane MIUI 9.4.18 + Magiak, paczka do płatności i blokowanie reklam Google Play z kartą ING działa nie chce mi tylko przyjąć karety Revolut ? Tak to wszystko super
  10. emarcin

Ok ale ja chcę odblokować bootloader sprawdzić xiaomi.eu bez roota i jak mi się niespodoba to wrócić na Global pozostawiając jednocześnie odblokowany bootloader. Dlatego moje pytanie czy na odblokowanym bootloaderze na Globalu płatności będą działać.
  11. simcold

Płatności na xiaomi eu z magiskiem dzialaja Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. Motorolka

MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

Raptem kilka modeli, skąd pobrać ostatni global stable na Redmi5. Mam powoli dość xiaomi.eu i tych błędów czy słabego zarządzania energią akumulatora. Mam wersję stable 10.2.3.0 a nie żadną rozwojową która siłą rzeczy może mieć błędy.
  13. Today
  14. damian5602

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

Nie wiem, ale ja mogę schować wcięcie.
  15. the4anoni

MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

@Acid Jako iż strona Xiaomi z romami fastboot rzadko kiedy działą polecam tę stronę https://mirom.ezbox.idv.tw/en/ Oznaczam, bo wydaje mi się że warto podlinkować pod oficjalnym linkiem do romów
  16. CR2032

MIUI 9.4.18

Na Poco F1 kompas działa. Jedynie komunikat z aplikacji motywy denerwuje
  17. emarcin

@stereo0 bootloader masz cały czas odblokowany? Jeżeli tak i korzystasz z płatności NFC możesz sprawdzić i dać znać czy płatności działają? Pytam bo się zastanawiam czy odblokowywać bootloader w sumie na Globalu jest mi dobrze i co najważniejsze wszystko działa. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. czesiek

Jaki rom na nowy mi4

Ja (praktycznie) od zawsze - czyli 3 lata - mam Global i nie narzekam. Jedyna rzecz, która niestety nie działa to GPS, ale to jest wina sprzętu - prawdopodobnie coś z anteną.
  19. jerzykd

Update software Global

W sumie mam podobnie, już dość się na rootowalem [emoji16] ale jest jedna apka, której używam - ”baterry charge limit"do kontroli ładowania, sporo czasu telefon wisi na ładowarce jednocześnie jako nawigacja więc zależy mi na tym, żeby bateria była ładowana w sposób bezpieczny a tego bez roota nie osiągnę - chyba? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. redminote2

MIUI 9.4.18

Sprawdźcie czy działa wam kompas bo mnie na mi5s nie działa.
  21. paveu

Mi 8 - dyskusja ogólna

Dodzwonić do nas tak. Ty będziesz miał problem z dodzwonieniem się gdzieś. Źle to ująłem w poście wyżej.
  22. iborkim

Mi Box 4K S - zacinanie

Łączę się z tobą i tak samo jak ty, mam to gdzieś, że ci zacina.
  23. stereo0

To ja miałem coś pokielbaszone. W każdym razie po powrocie na globala zaczęło działać
  24. stereo0

Update software Global

Ja mam bardzo dobre wrażenia ja się chyba zestarzałem. Teraz dla mnie najważniejsze jest by wszystko po prostu dzialalo, a nie są mi potrzebne jakieś dodatkowe wykresy, bajery, które raz w życiu użyje, albo kombinacje z magistickiem czy czymś innym. Póki co global mi oferuje pewien spokój xd niecały dzień miałem miuipolska, a co bym nie ruszył to nie działa tak jak bym oczekiwał xd miałem nawet problem z głupim hotspotem
  25. jerzykd

Update software Global

Dam szansę jeszcze kilka dni tej wersji i jak mnie wku... to wracam do oryginału. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka Global też chyba można zrootować? Jestem ciekawy jakie będziesz miał wrażenia z użytkowania mi9ki po powrocie na global. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. latet

Problem z Kontem Mi

Do czego ten program służy? Czy aby nie umożliwia potencjalnemu złodziejowi "odpięcie" skradzionego telefonu Xiaomi od konta właściciela?
  27. Kamil Kupiec

Xiaomi Mi 6 - problem z przyciskami Back / Menu

Na customach jak miałem ustawione ubijanie przez przytrzymanie wstecz to czasami samo ubijało przy pojedynczym naciśnięciu. Możesz napisać do micenter to ci lepiej podpowiedzą w kwestii sprzętowej.
  1. Load more activity