All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. tpawel

Czy działa u nas VoLTE?

Przełożyłem kartę do G7 i usługa od razu się sama zrestartowała. W BOK mi Pani powiedziała że będą mnie odłączać za każdym razem jak włożę kartę w Xiaomi Dzięki za te apk. Będę testował jak mi wyłącza. Wysłane z LG G7
  3. Worrior

Czas czuwania, SOT na baterii.

Ja mam synchronizację chmury wyłączona od xiaomi, więc nie wiem co tam drenuje baterię. A ten serwis od Facebooka to nie wiem o uj chodzi Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  4. losmarte

U mnie usługi xiaomi są na poziomie 1% albo są w pozostałych oraz nie widać Facebook services
  5. samo data, czy system data cache?
  6. fido

Czy działa u nas VoLTE?

Koledzy telefon Mi A2 Lite sieć Orange, czy może ktoś krok po kroku opisać co i jak zrobić żeby te funkcje włączyć lub zobaczyć czy można włączyć i jak je przetestować żeby mieć pewność że działa lub nie. Z góry wielkie dzięki.
  7. CR2032

MIUI 9.5.23

Cześć, jest możliwość wrzucenia do romu launchera MIUI do poco F1?
  8. Dobra już wiem - nie działa jak ma się włączone oszczędzanie baterii Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  9. Worrior

Ja też zawsze mam problem z baterią na każdym telefonie. A zmieniam je jak rękawiczki. W tamtym roku miałem op5t później mi mixa 2s, honora 8x i teraz mi9. Tylko na honorze bateria była spoko Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. redminote2

MIUI 9.5.23

Czy na mi5s naprawili wifi hotspot?
  11. eNse

Ja niestety tez mam sot na poziomie 4-5h MAKSYMALNIE. Mimo że żadna aplikacja nie widać by drenowała jakoś przesadnie baterię.. Nie wiem od czego to już zależy. Jadę na trybie ciemnym, w nocy oszczędzanie baterii, niska jasność ekranu, bt i gps off a i tak jest dramat mimo dobrego zasięgu. Zawsze mam pecha do baterii.
  12. QBAQ

MIUI 9.5.23

@Deasty OTA dostępne są dopiero pod wieczór lub wieczorem
  13. AIDA albo GCam pokażą opcję. Przy nagrywaniu filmu(FHD) będzie też widać.
  14. Zgody

Czy działa u nas VoLTE?

#the4anoni, dzięki za info po aktywacji i restarcie telefonu jest ikoną Volte zobaczymy jak będzie w rozmowie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  15. Dzięki za podpowiedź tyle, że mi to nie działa. Nie wiesz może co może blokować AOD? Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  16. A jak sprawdzić czy działa stabilizacja? Ciężko mi się odnieść do tego co zniknęło przy ostatniej aktualizacji, bo od razu zaktualizowałem telefon po wyjęciu z pudełka. Mam obecnie global 10.2.5.0. Jaki ty masz? PS. Żaden tryb wideo nie ma chociażby 60fps?
  17. Worrior

No ja nie mam ochoty się bawić w te zmiany bo nigdy tego nie robiłem. I mam telefon od premiery, kupiłem na Amazonie. W ostatnich dniach mam sot na poziomie 4h Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Deasty

MIUI 9.5.23

Mi apka od aktualizacji wgl nie wykrywa że jest aktualizacja [emoji23] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  19. losmarte

Nie. Ja mam global EEA i mam SOT czasami powyżej 7 h [emoji14] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. Z tego co widzę - obecnie działa np. stabilizacja w aparacie. Nie znikła? @Ciacho23
  21. cosmonet

Xiaomi Mi A2Lite - wątek ogólny

Witam, Obecnie posiadam Mi A1, ale uległ uszkodzeniu z mojej winy i zastanawiam się nad zakupem Mi A2 (A1 ma wszystko to czego oczekiwałem, no prawie), dlatego też mam do forumowiczów dwa pytanka: 1. Jaki jest czas działania na jednym ładowaniu? Dłużej, krócej, nie ma raczej różnicy? 2. Jaka jest jakość wykonywanych zdjęć? To jest moje "no prawie". W A1 w dzień przy dobrym świetle zdjęcia nawet, natomiast przy słabym oświetleniu zdjęcie nie urywają d..y. Pozdro ...
  22. Today
  23. ^^Ustawienia/Wyświetlacz/ ekran zgodny z otoczeniem A to da się jeszcze coś zepsuć?
  24. sp4ubw

Oczywiście.
  25. Wybaczcie ale chyba coś przegapiłem. Jak włączyć AON w mi9 SE ? Nie mogę tego znaleźć w ustawieniach. Global 10.2.5.0 Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  26. Worrior

Płatności telefonem działają na eu? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity