All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czyli łącznie to co w tą baterię "władowałeś" to odpowiednik 265 ładowań od 0 do 100%. Chyba też realna wartość.
  3. Ustawienia: Karty Sim i sieci mobilne. Karta Sim preferowana dla: "Zapamiętuj" ustawienia karty SIM. Powinno być chyba "Zapamiętaj". Również build 20.1.21
  4. Wpisałem te dwa kody i pojawiło mi się to w ustawieniach. Kartę przełożyłem do drugiego tel co obsługuje VoWifi i aktywowałem. Kartę spowrotem wrzucam do mi9 no i nie ma ikonki przy baterii o połączeniach przez wifi a jak chce zadzwonić to jest napisane że nie ma sieci żeby połączyć się z wifi, a oczywiście jestem połączony przez wifi. Sieć to Play
  5. Witam Mam problem z YT. Otóż po tym jak włączam jakiś filmik nie chowa sie automatycznie pasek przewijania jak i pasek powiadomień i przycisk pauzy. Tapnięcie w ekran nic nie daje. Czy ktoś wie czego to jest wina i czy można ten problem jakoś rozwiązać? A może ktoś ma podobny problem. Pomoże ktoś? Dzieki za porady [emoji4] Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
  6. Wklep w dialerze: *#*#4636#*#* Info o sim1/sim2 i napisz jaki masz ustawiony preferowany tryb sieci.
  7. Lista jest zapchana użytkownikami zapewne. Należy korzystać z klienta Tojelako. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  8. Lista przestała działać. W kodi po aktualizacji wtyczki hula. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Today
  10. Dołączam do pytania. Mam dokładnie ten sam problem. Dwie karty sim orange/nju mobile. Obie w trybie 3g i 2g nie mają internetu. Te same karty w redmi 4x maja internet w 3g. Karta z T-Mobile ma internet w 3g. Połączenia telefoniczne działają w każdym trybie Pomocy! :'(
  11. Cześć, kupiłem u majfrendow kamerkę z załącznika jednak nie działa w regionie pl. Mogę włączyć podgląd i nic więcej. Żadnych powiadomień, kontaktu itd. Teoretycznie mogę zmienić region na azje w aplikacji ale mam inne kamery które wtedy nie będą działać. czy można to jakoś rozwiązać? Zmiana softu moze? Będę wdzięczny za odpowiedz
  12. widzicie jakieś różnice ruszając tym suwakiem, mam dark mode włączony i nie wiem co to dokładnie robi, nie wiem nawet jak najlepiej to ustawić.
  13. ustawienia karty sim i sieci komórkowe klikasz w na ustawienia karty sim numer np1 (nie wiem ile ich masz) i zobaczysz to co na screenie. Na dole masz nawiązywanie przez wifi i we właściwościach sieci musisz zmienić z preferuj komórkowe na preferuj wifi. Ja chyba jutro będę do orange FLEXa szedł bo zwykły orange mnie za szybko wywalał
  14. Ja osobiście większych problemów na devie na RN7 nie mam. Jedyne problemy, jakie w tym momencie mogą być, to Voice Match - jak masz je włączone, to niestety nie ma dźwięku w rozmowach. Na wyłączonym jest OK. + trochę cichy głośnik w rozmowach, ale da się to ogarnąć. https://xiaomi.eu/community/threads/rn7-android-10-miui-v11-low-audio-volume-incall.54379/ Nie Można normalnie, przynajmniej jeśli przechodzisz ze starszej na nowszą wersję. A na pewno w tym momencie przechodzisz, bo zmieniasz wersję Androida.
  15. Dziwne. Mnie uuało się podpiąć kartę w gpay. Wersja 11.0.5 Mi9 bez roota. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. Twoje zdjęcie niestety ma paskudną jakość i nic na nim nie widać, niemniej znalazłem tą apkę u siebie. Zdiagnozujemy problem.
  17. Mam nadzieje, że się mylisz i zrobią. Są jakieś tematy o tym problemie na zagranicznych forach? Ja na najnowszym modzie amazfit miałem spokój z miesiąc a dzisiaj zamiast radości z treningu to wkurw.
  18. W LikeApp wprowadzono ciekawą wersję pogody. aktualna temperatura; maksymalne i minimalne temperatury na następny dzień; prognoza na 6 dni; faza księżyca (w formie emotikonu); postrzegana temperatura; prawdopodobieństwo opadów; ciśnienie atmosferyczne; kierunek i siła wiatru; wilgotność powietrza Tylko przydałoby się tłumaczenie na PL, bo w tekst angielskim jest zbyt długi i się przewija. Dla zainteresowanych: Tekst do przetłumaczenia można znaleźć oryginalnym poście. Na telefonie nie mogę go tutaj przekopiować
  19. Galeria nagle przestała pokazywać lokalizację zdjęć. Mógłby ktoś podesłać aktualny plik tej apki? Może u was występuje podobny problem, bądź kiedyś już go mieliście i wiecie jak go rozwiązać? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. No właśnie tak robię i po zatwierdzeniu dzwonka naciskam ok. Okno się zamyka ale dźwięk nie zostaje przypisany.
  21. Zmodowana apka = zapisana mapa zniknęła. Nowa się nie tworzy. Niby na liście map stara jest ale jakby była pusta... Jakies rady? Chyba na razie wrócę z ciężkim sercem do ori Edit: a po powrocie serwer chiński w takim stanie że nawet urządzeń nie mogłem z powrotem pododawac... Na chwilę obecną siedzę na modzie i od nowa właśnie tworzę mapę
  22. Aplikacja: com.xiaomi.miplay_client Nazwa po chińsku. Kompilacja 20.1.21
  23. MF_02:265 Mi6 Android 7.1.1 Miui Global 9.2.2.0 ( tak,tak może jeszcze ktoś pamięta - ale po co zmieniać coś co fajnie hula). Telefon raczej podłączany do ładowarki przy poziomie 40-50% i ładowany zawsze "wolną" ładowarką ( orginalna leży zakurzona w szufladzie)
  24. Witam, widzę temat o VoWiFi, czy znalazłaby się osoba która pomogłaby uruchomić tą opcję na Xiaomi mi 9? W ustawieniach nie mam wgl opcji o połączeniach przez Wifi. Wersja to Global 11.06 android 10.
  25. Jestem jakiś niepelnosprytny... Jak w zmodowanej apce wybieram logowanie przy użyciu numeru telefonu (niewypełnione) i hasła 24781364 to dostaje info o błędnych danych logowania A po zmianie na email (niewypełnione) i hasło przycisk logowania nie jest aktywny... WTF? Edit: nie umiem usunąć wiec zostawię dowód mojej głupoty dla potomności... Oczywiście konto do logowania zwykle - jak rozumiem hasło i pusty user do pobrania pliku jeśli będzie to konieczne
  1. Load more activity