All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. TheKaaC

Nie uruchamia TWRP

Muszę wszystko od nowa postawić żeby wgrać recovery czy jak?
  3. pawelt

MIUI 9.5.16/17

Google Pay działa już też z magiskiem stabilnym 19.1
  4. paveu

MIUI 9.5.16/17

Skoro tak mówisz, to tak musi być. A przeczytałeś dokładnie wątek, który zalinkowałem i jakie DNSy tam poleciłem? Bo wychodzi na to, że nie, a teraz próbujesz zrobić z siebie znawcę tematu i nie wiadomo jaki autorytet w tej sprawie. Kończąc offtop: Google Pay działa z Magiskiem Canary i ukryciem roota dla całości Usług Google i Google Pay (całość Usług dostępna po rozwinięciu panelu).
  5. Today
  6. rev0lt

Smart Home od Xiaomi

Ja podłączyłem jeden podtynkowy bezpośrednio do lampy, przewodem do schodowego puściłem zasilanie do drugiego włącznika (też nie chciałem zakładać bezprzewodowego na baterie) W aplikacji zmieniłem żeby klawisz działał jako inteligentny (turn on/off z włącznikiem który jest podpięty bezpośrednio do lampy) W taki sposób przełączniki działają jak standardowe schodowe.
  7. Sylwester Nowaczyk

Havoc OS v2.4 Android 9 - MiPad4, MiPad4 Plus

A czy jest wersja na Xiaomi Mi Note 2? Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  8. Cześć. Może się wygłupię ale nie mogę znaleźć ustawień APN w moim Redmi 7 (nie dochodzą MMSy). Będę wdzięczny za pomoc.
  9. fancik

Wersja systemu

Dziś dostałem aktualizację do Miui 10.3.1.0 wersja Global stabilna , ale Android nadal 8.1 .....telefon działa ok
  10. Pio__trek

Podmiana nazw kontaktów.

Tak, tak można to nazwać
  11. zibi_k

Podmiana nazw kontaktów.

Ten sam numer pod różnymi kontaktami ?
  12. Pio__trek

Podmiana nazw kontaktów.

Czesc, mam następujący problem z kontaktami: często jest tak, że wybierając kontakt, np. "Kowalski", dzwoniąc zmienia mi nazwe np. na "Nowak", ale wciąż dzwoni do "Kowalskiego". O ile wychodzące połączenia można przeboleć, bo sam wiem gdzie dzwonie, ale z połączeniami przychodzącymi to robi się uciążliwe. Na wyświetlaczu dzwoni "Kowalski", a okazuję się, że to "Nowak". Miał ktoś podobnie ? Może jakiś pomysł jak to naprawić ? Pozdr
  13. Macinek

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Witam Mój pierwszy post. Mam taki problem z MrTomi-4.0.0-PL.apk po próbie włączenia treningu bieg bądź spacer próbuje odliczać 321 i czarny ekran i restart aplikacji. Przy Jeździe na rowerze jest wszytko fajnie rusza.... Może ktoś pomóc co z tym zrobić. Pozdrawiam
  14. Mam note4x z androida 6 i mui 8(nic nie modyfikowane) - czy jest do tego nowszy android i mui? Jeśli tak, to zapewne wszystko jest już na forum, proszę więc o linki co i jak krok po kroku. -probowalem aktualizacje systemową, ale wyskakuje że nie udana, wgrywanie ZIP. czy zmiana regionu też jakieś błędy.
  15. Vergiliusz

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Obie są prawidłowe i oficjalne, przy czym jak to już było tu wałkowane, jeden ma wersję dla Europy a drugi GLOBAL. Z tego co mi jeden Chińczyk ( chyba) napisał, nie da się wrzucić jednej wersji na drugą bez odblokowania bootloadera. Pytanie tylko po co, skoro to są te same wersje? Jeżeli już chcesz odblokować to wgraj sobie xiaomi.eu/miuipolska i chociaż nie będzie później płaczu, że coś nie działa.
  16. K4r0lSz

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

A jak się problem prezentuje? Masz dobrze zamontowane etui, może "zapchałeś" wlot mikrofonu.
  17. Nezumi

naprawa gwarancyjna/ producenta

Nie. Inny dystrybutor, inny serwis.
  18. Nezumi

Mi5 cegła po 3 latach

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. MysticHussar

Mi5 cegła po 3 latach

Ta... znam to. Teraz jeszcze dosadniej to rozumiem [emoji39] Znalazłem już kilka punktów, z którymi wszedłem w kontakt. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  20. Witam Nie rom jest multi-language. Do wyboru oczywiście język Polski przy starcie configurators oraz w opcjach Jest już nową wersją ROM-u: Havoc-OS 2.5, wieczorem podeślę wszystkie potrzebne informacje jak zainstaluje na swoim tablecie
  21. mieczysllaw

MIUI 9.5.16/17

MiMix2s, płatność Gpay, karta mBanku dodana prawidłowo bez kłopotu, wcześniej miałem problemy.
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. sebamac

Wgranie moda na wersja v5.0 m365 z maja 2018

Primo, Chyba nieaktualna wersja programu. U mnie w ostatnim wierszu przed przyciskami jest APPv13 a u Ciebie APPv12. Program nie rozpoznaje urządzenia/oprogramowania, poniżej przykład emki 16133 (typ wg numeru seryjnego) wersja europejska kupionej w styczniu 2019, bateria wyprodukowana we wrześniu. Skąd informacja że Twoja to v5.0. Nie klei mi się to z żadnym znakowaniem oprogramowania ani serii, ani z znakowaniem kartonu (0.33 - wrzesień 2018).
  24. Remik

Czas czuwania, SOT na baterii.

Ja rownież max 5-5,5h. Raz mi się udało zrobić 6h ale to więcej się nie powtórzyło. Autostarty powyłączane, skanowanie też, nie gram, w pracy i w domu korzystam z WiFi. Nie wiem czy coś można jeszcze w ustawieniach pozmieniać aby trochę się to polepszyło.
  25. Pytania takie jak w tytule. Po prostu - nie umiem wgrać TWRP a CWM mogę sflaschować ROM Managerem. A o kartę z Orange pytam, bo jestem u tego operatora i na pewno działają karty do PLUSA bo ten telefon stamtąd jest oraz widziałem na jednym zrzucie z tego modelu od użytkownika,który jest w PLUSie Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  26. adrianklewin1

MIUI 8 na ZTE Blade A452

Witam, MIUI jest dostępne nie tylko na urządzenia Xiaomi, ale też na ZTE! Tutorial wgrania znajdziecie na Forum Android.com.pl Mam w związku z tym kilka pytań: 1. Czy muszę mieć do wgrywania ROMu recovery Team Win Recovery Project(TWRP) czy mogę mieć CWM Recovery? 2. Czy na tym ROMie zadziała karta SIM do operatora sieci Orange? Proszę o szybką odpowiedź, bo na stock ROMie mój telefon laguje w normalnych czynnościach nawet po hard resecie, chciałbym mieć MIUI ale nie wiem jak wgrać TWRP inaczej niż przez fastboota, bo nie mam ADB. Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  27. latet

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

A na czym polega problem? Możesz udostępnić próbkę?
  1. Load more activity