All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tylko skąd telefon miałby wiedzieć czy go położyłeś czy go właśnie bierzesz. Na moim Redmi 5 i tak funkcja wybudzenia poprzez podniesienie nie działa, chyba że ona aktywna jest tylko wtedy gdy ekran nie jest zablokowany a jedynie wygaszony i zamiast hasła/pinu jest tylko przesuń palcem aby odblokować.
 3. Motorolka

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  ...prawie Jak pisałem miałem Global i wydaje mi się że on jednak był na Andku 8.1 a nie na 7.1 jak teraz jest do pobrania. Sam wgrywałem zarówno Global jak i xiaomi.eu także pewnie i teraz sobie poradzę i tym razem nie zablokuję bootloadera. Tylko ta wersja 7.1 jakoś mnie zniechęca i nie wiem czego wycofali te nowsze wersje na 8.1.
 4. the4anoni

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  Rozumiem że rozgryzłeś ?
 5. sqbnc

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  Mi 8 lite {9.4.18} Asystent google nie uruchamia się przez przytrzymanie klawiszy (fizycznie) Działa przez *ok google*
 6. Motorolka

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/rosy/roms-global-stable/ Czyli z podanej strony pobieram ROM V10.1.2.0 raczej w formacie fastboot bo global i TWRP to się mocno nie lubią. Więc będę wgrywał przez Miflash, miałem niedawno Global z MIUI 10 i jeste prawie pewny że miał Amdroida .8.1 a tu wciąż 7.1. Ale na podanej stronie widzę też wycofane wersje MIUI 10.2.1 i 10.1.3 widocznie były jakieś błędy.
 7. Rafcio

  Update software Global

  Tak. Może 15 lat temu to szkodziło baterii, ale teraz mamy dużo lepiej rozwinięta elektronikę Aktualnie bateriom szkodzi wysoka temperatura i rozładowanie do zera.
 8. Witam czy miui 10 ;ub android 9 zawiera opcję która usypia telefon (ekran gaśnie) po odłożeniu telefonu? Jest funkcja dwukliku do wybudzenia czy poprzez podniesienie. To ok, ale czy może się wygasić po położeniu np na stole?
 9. Acid

  Kropki na aparacie

  Nie żartuj. Rozbiórka kamery? Bez przesady. Po prostu masz kamerę do wymiany i tyle. Wysłane z MI 8
 10. mariuszkwapien

  MI 6 Android 9 Pie

  Beta już została wstrzymana że względu na trwające testy Pie Dla mi9 testy trwały chyba 3 tygodnie zobaczymy co im z tego wyjdzie Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 11. Today
 12. Acid

  System has been destroyed

  Bez przesady z tym 1/4. W MiCenter jakoś się to ogarnie. Wysłane z MI 8
 13. Rozmowy telefoniczne są OK -ale z dźwiękiem dzwonienia ciągle są kłopoty.. albo może jeżdżę za szybko i nie słyszę głosne i wyraźne
 14. densa

  Problem z Kontem Mi

  To pewnie dlatego FRP nigdy u siebie nie widziałem, z tego co czytałem uaktywnia się ono po factory reset tylko z mi recovery (jak się robi w ustawieniach to nie ma), no i tak jak piszesz na zablokowanym bootloaderze.
 15. cincin27

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  @mgcompany Aktualizacji ma nie być dla Redmi Note 4 na Mediateku. Wersja na Snapdragon ma być nadal wspierana.
 16. dzidexx

  Problem z Kontem Mi

  ...to nie ma FRP - jest wyłączone.
 17. mgcompany

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  MIUI Polska nie robi aktualizacji dla RN4x, bo są problemy z ich dodatkami, stable może się pojawi, ale samo Xiaomi dalej wypuszcza aktualizacje dla RN4 na Snapdragonie. Gdzieś czytałem, że podobno nie ma być już aktualizacji do MIUI 11, a tego można się spodziewać w 3 lub 4 kwartale, zwykle wtedy się pojawiało.
 18. mariusz.ur

  Problem z Kontem Mi

  Mi raczej chodzi o wgranie custom rom. Muszę to jeszcze zweryfikować jak będę wgrywać jakiś custom rom. Ominięcie tej blokady oczywiście jest możliwe bez wgrywania na nowo systemu.
 19. cincin27

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  Global dla RN4 nadal będzie. Ja osobiście planuję w niedalekiej przyszłości zmienić Xiaomi Redmi Note 4 na Samsunga Galaxy A50 od kogoś kto wziął telefon na przedłużenie umowy. Cena takiego telefonu to około 1100 zł (prawie 500 zł taniej niż w oficjalnej dystrybucji).
 20. figurel

  Problem z Kontem Mi

  Mam rozeznanie w Samsungu J530, J730 bo przerabiałem te telefony. Wgranie na czysto nowego romu (programem ODIN ) nie usuwa blokady Google FRP. Dalej ona istnieje, po instalacji i pierwszych krokach konfiguracji pojawia się informacja o konieczności zalogowania się do konta Google wcześniej przypisanego do tego telefonu. Oczywiście można ją obejść. Na Xiaomi jeszcze nie miałem potrzeby temu się przyglądać.
 21. Axles

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  Ok dzięki kolego za obszerne rozpisanie się, przekonałeś mnie. Choć brakować mi będzie aktualizacji i nowości dodawanych do systemu. Global także skońćzył wsparcie dla RN4?
 22. mrosi

  Zapomniałem hasła - Pomocy

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 23. mariusz.ur

  System has been destroyed

  Odblokuj bootloader ponownie jak możesz. Jeśli masz dostęp tylko do mi recivery to użyj chińskiego mipcsuit do wgrania systemu . Jeśli nie to tylko dostęp do autoryzowanego konta xiaomi aby zainstalować chińskie miui. W polskim serwisie kosztuje to 1/4 ceny telefonu. Jak chcesz taniej to pisz na pw.
 24. the4anoni

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  Mało, bo na głównej stronie pokazują się tylko świeże wydania. Jak szukasz konkretnego urządzenia to wchodzisz w kategorię Mi Phone i tam szukasz telefonu. Mają wszystkie telefony i tablety od Xiaomi. Nawet softy do ich routerów.
 25. Cacper

  Android Oreo

  Czym się różni wersja oprogramowania Oreo 8.0 a 8.1 ? Czy mi box 3 4k dostanie aktualizację do wersji 8.1 ?
 26. scoobymk

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Coś mi nie pasi w jakości zdjęć. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 27. Kamil Kupiec

  MI 6 Android 9 Pie

  Na telegramie dodali screen z aktualizacją do pie.
 1. Load more activity