All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mrosi

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Na każdym telefonie, który trafia do dystrybucji poza Chinami. Mówimy o normalnej, legalnej dystrybucji.
 3. Robinson

  Szkło ochronne do Mi 8

  I jak tam użytkowanie szkła Baseus przez te kilka miesięcy? Czy ono dobrze współgra z casem, który otrzymujemy wraz z Mi 8?
 4. michlacz231

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  A w ogóle rom Miui Global 10.2 to jest rom który jest domyślnie zainstalowany na telefonie w europie?
 5. wersja miui v9 działa normalnie, a v10 już sie nie bootuje :/
 6. karolgt1

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Ja mam z OleOle i jest tak jak wlasnie piszesz. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 7. luki791

  TWRP grus - instalacja

  Stable używam, w hide zaznaczam wszystko co ma google w nazwie, nie mogę dodać karty bo dostaje komunikat że telefon zrootowany. A ok, więc wgram Twoją wersje bo faktycznie mam problem z aktualizacją ( błąd sumy kontrolnej przy pobieraniu).
 8. Czy masz 1 czy 2 karty SIM w telefonie? Czy masz ustawioną Kartę SIM preferowaną dla danych? Ustawienia > Karty SIM i sieci komórkowe
 9. Robinson

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Rozumiem, że kupując Mi 8 6/64GB Czarny na Elektro albo OleOle, telefon będzie z polskiej dystrybucji z dobrym ROMem. Czy ktoś tam robił zakupy Mi 8?
 10. Today
 11. mrosi

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Zależy, skąd telefon zakupiony. Jeśli z oficjalnej dystrybucji ABC Data (mi-home, x-kom, komputronik, etc.) lub Action (Proline czy Sferis), to przez odblokowanie BL i instalację MIUI Polska/EU nie tracisz gwarancji.
 12. darq7

  Redmi Note 7 - GCam

  Możesz robić zdjęcia na przemian, raz Gcam drugi aplikacją fabryczną są niezależne
 13. stereo0

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co daje opcja "Stabilizacja obrazu" w ustawieniach wideo w apce aparatu? Bo szczerze to nie widzę żadnej różnicy czy włączone czy nie.
 14. michlacz231

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Czy po wgraniu xiaomi.eu gwarancja znika?
 15. dasmat

  Szkło hartowane

  Co będzie lepszym wyborem? Szkło hartowane SPIGEN GLASS FC czy 3mk FLEXIBLEGLASS?
 16. Nazwa przedmiotu: etui do telefonów Xiaomi.Opis: różne etui do telefonów Xiaomi. Po jednym do modeli Mi MIX, Redmi Note 6 Pro i Mi 8 Lite oraz kilka do Mi MIX 2s. Etui są nowe, nieużywane. Nie zdążyły dotrzeć przed sprzedażą samych telefonów... Cena: w zależności od etui, ceny wynoszą 8, 10 lub 12 złotych.Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/etui-hard-case-do-xiaomi-redmi-note-6-pro-nowe-7721482583 https://allegro.pl/oferta/etui-hard-case-do-xiaomi-mi-8-lite-nowe-7721428907 https://allegro.pl/oferta/etui-silikonowe-do-xiaomi-mi-mix-2s-nowe-7700004053 https://allegro.pl/oferta/etui-silikonowe-3d-do-xiaomi-mi-mix-2s-okazja-7683032835 https://allegro.pl/oferta/etui-silikonowe-3d-do-xiaomi-mi-mix-2s-okazja-7683023508 https://allegro.pl/oferta/etui-silikonowe-xiaomi-mi-mix-okazja-nowe-7876868703Kontakt: PWZdjęcia:
 17. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 18. U mnie pomogło wyłączenie i włączenie danych. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 19. cointreau

  Redmi Note 7 - GCam

  Domyślam się, że po zainstalowania aplikacji GCam działa ona w ten sposób, że robiąc zdjęcie włączam tą aplikację lub wyłączam i wtedy robię zdjęcie w standardowym trybie aparatu. Innymi słowy, żeby zrobić zdjęcie bez GCam...nie muszę odinstalowywać tej aplikacji?
 20. rm_125

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  zainstalowałem poprzednia wersję. Jak ktoś dzoni pokazuje numer. Ale mesenger nie działa
 21. MarcinB24

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  U mnie wszystko dziala. Rozparuj zegarek odinstaluj mi fita, potem zainstaluj od nowa 4.0, zaloguj sie i sparuj bipa i nadaj uprawnienia. Musi zadzialac. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 22. samo format data, teraz zaznaczylem dalvik art cache, cache. data i system i spróbuję zostawiłem telefon na całą noc i nie wstał
 23. Po wgraniu Global Stable 10.2.2 pierwsze uruchomienie - ekran z Mi i na dole animacja 3 kropek, trwa około 10-15min Może musisz cierpliwie poczekać?
 24. Miui 10.2.24.0 Global Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 25. maternus2

  xiomi mi box s brak chromecast

  uruchomiłem tablet ze starszym androidem znalazło mi box i pisze połączony ale jak włączam opcje przesyłanie ekranu to na telewizorze jest tylko czarny ekran
 26. K4r0lSz

  Przyciski nawigacyjne/tryb pełnoekranowy

  Jak wejdziesz w pozycję menu, którą wskazujesz na screenie, pojawia się Lista, które aplikacje mogą korzystać z trybu pełnoekranowego.
 27. Jaka wersja MIUI oarz ROMu?
 1. Load more activity