All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. https://www.eglobalcentraluk.com/xiaomi-mi-9t-pro-8gb-256gb-dual-sim-redmi-k20-pro-carbon-black.html#/product/31226 Bardzo mi zależy na Xaomi Mi 9T Pro w wersji 8gb 256gb jak myślicie jak zamówię ten telefon z tego linku wszystko powinno być okej?
  3. Czy zgłaszałem się przez tą stronę https://in.c.mi.com/thread-2002687-1-0.html?utm_source=share&utm_medium=telegram
  4. PMGC- u mnie w trybie slomo nie działa pierwsze nagrywanie, zwiesza obraz. Trzeba zatrzymać i zacząć nagrywać jeszcze raz. Z tymi ustawieniami to różnie. Wydaje mi się że wersja czy to tr czy bsg jest lepsza.
  5. Nie wiem czy już było na forum to pytanie, ale czy działa komuś xposed na Mi Max 3? Moduł dostępny w Magisk niestety nie chce gadać.
  6. MIUI 11.1 by xiaomi.eu 9.10.17 (tygodniowa) Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  7. Przeczytaj pierwszy post w tym temacie i znajdziesz odpowiedź.
  8. Robiłeś wcześniej wipe'a, format data etc? Czy ktos mi wytłumaczy czemu ta wersja systemu stable miui 11 dla mi 9 jest gdzieś na serwerze przy innym poście a jak wybieram zakładkę na stronie miui 11 stable to przy mi 9 nic nie ma tylko jest wersja tygodniowa 9.10.17?
  9. Tak, musisz poczekać aż Google na serwerach włączy taką opcję, czytałem że stopniowo jest na nowo wypuszczana.
  10. Czy po włączeniu globalnego ciemnego motywu apka google u was dalej świeci na biało? Mam wrażenie że poprzedniej wersji świeciła na ciemno
  11. Mi9 Problem z dźwiękiem wyłączania trybu cichego. Dźwięk pobiera z sygnału SMS który ustawiłem . Wiecie jak zmienić ten dźwięk ? W miui 10 było miłe chlupniecie wody.
  12. ok, dzięki. Czy jest jakaś różnica w oprogramowaniu, nie jestem typem 'dłubacza'.chciałbym, żeby po wyjęciu z pudełka działał stabilnie i tyle.
  13. Today
  14. Powtórzę pytanie ,bo nie wiem dlaczego ktoś wykasował moją treść.Gdzie jest niby stable MIUI11 z Androidem Q dla Mi9,które miało być wczoraj???
  15. A ja na mi8 mam problem z smsami. Apka systemowa się uruchamia wpisuje nadawce treść smsa i po naciśnięciu wyślij mam komunikat "wiadomość nie zawiera poprawnych nadawców" Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  16. Mam to samo. Wersja miui - global 10.3.5 Dzieje się tak tylko z Facebookiem na rozwiniętym pasku.
  17. Ściągałem ze 3 razy. To samo
  18. Ściągnij jeszcze raz paczkę Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  19. Witam, Mam miui 11 9.10.17 instalowałem wczoraj. Mam problem z dźwiękiem wyłączania cichego trybu pracy bo pobiera mi ten dźwięk z sygnału SMS , wcześniej na miui 10 było miłe chlupniecie wody. Wiecie jak to zmienić ? Czy po prostu wersja miui jest jeszcze niedopracowana i zmienia to z nową wersją ?
  20. W życiu bym nie pomyślała, że instrukcja może być gustowna...
  21. Dzięki wielkie. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  22. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-browse/mi-browse-11-1-7-g-release/
  23. Ja jestem po roocie dosłownie wczoraj. Miałem jedynie problem z wgraniem paczki z miui 11 na storage. Robiłem według instrukcji która wrzuciłeś. Myślę że format data jest wazny. Po reboocie nie wszedł mi w twrp musiałem ręcznie po czym podłączyłem kabel i komp widział katalog twrp w folderze co było kluczem do sukcesu.
  24. No na odblokowanym BL jasne, ale nie sprecyzowano tego ;P Ja wolałem wgrać MIUI 10 i OTA wrzucić. Przy okazji blokując BL. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
  25. Można gdzieś pobrać plik .apk przeglądarki? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  26. Żadnego [emoji23] taka prawda. Poszukaj case na same ramki na Aliexpress. Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
  27. Chciałem zrobić czystą instalkę najnowszego miui i pojawia się błąd.
  1. Load more activity