All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Radasss

Przeywany dźwięk 5.1 z Netflixa

Problem stary jak Xiaomi Mi Box i Netflix. Rozwiązania nie ma. Ominięciem problemu jest oglądanie Netflixa przez wtyczkę do Kodi i transkodowanie dźwięku z DD+ do DD.
  3. Orjon

Aktualizacja 9.6.5.0 (Android 8.1.0)

Wgrać możesz ale albo się nie odpali albo nie będzie już TWRP. Osobiście polecam wgranie OrangeFoxem. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. RSL

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

AEX od Shev dalej fantastycznie działa, ale mam ogromną ochotę coś wrzucić innego (AEX 6.5 od sbwml), to się nazywa uzależnienie. @Kamil Kupiec może wrzuć to sobie jak masz problemy z wersją od Shev a AEX Ci się spodobał.
  5. barbarosg

Xiaomi Dafang problem

U mnie nie pomogła ta aktualizacja Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. IronCXII

Przeywany dźwięk 5.1 z Netflixa

Witam. Otóż po uruchomieniu Netlixa i wybraniu ścieżki dźwiękowej 5.1,w czasie odtwarzania filmu co kilka minut następuje mocno irytujący zanik dźwięku. Mi Box 4K podłączony kablem HDMI (fabrycznym z MI Boxa), amplituner z pewnością dekoduje DD+ (RX-V 371). Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
  7. Today
  8. Dziękuję bardzo za podpowiedź. Pozdrawiam
  9. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

Jeśli masz je stale włączone, od początku, to nie masz porównania, by dostrzec ew. negatywne skutki Ja miałem od tygodni włączony tylko "Tryb nieinteraktywny". Adaptacyjny miałem i mam OFF. Tryb nieinteraktywny wyłączyłem parę dni temu. Wydaje mi się, ale z mocnym naciskiem na "wydaje", że to sprawiło, że jest nieco mniejsze zużycie w nocy, gdy nie dotykam telefonu. Wklejam screena z AcuBattery zrobionego tuż przed wyłączeniem tej opcji. Podzielcie się analogicznymi screenami, jeśli używacie tej apki. Jestem mile zaskoczony, że mam SOT ponad 11 godzin. Na Mi5 max co mi ta apka wykrywała to ok. 3 godzin SOT. Za to czas na wyłączonym ekranie na Mi8 jest wyraźnie krótszy niż miałem na Mi5.
  10. Przede wszystkim w BS masz znacznie lepszy procek i GPU w nim, a po drugie bateria to 4000 mAh.
  11. JamCiTo

MIUI 9.4.18

Apka faktycznie dziwna, jak nie z MIUI, ale ikona na górze ekranu i sposób w jaki aparat łapie, sugerują tryb portretów ustawiony na stałe... Trzeba sprawdzić w ustawieniach i pomieszać w ręczny trybie... Może miał zaznacsoną opcję - "odpal w ustatnim użytym trybie" - czy jakoś tak i teraz odpala się w portretowy.
  12. Ustawienia - - - > wyświetlacz - - - > tryb ciemny. A motyw nie pamiętam jaki był na focie, bo co chwilę się tym bawię... Ale stawiam na MiOwn3, Light V10, albo Dark V10. Te mniej /więcej w tym czasie były trenowane... Oczywiście region, teraz nie pamiętam, ale stawiam na Norwegię lub Indie
  13. Mathaiz

GCam

Zrobilem kilka fotek dla tych ktorzy szukaja porownania zdjec robionych przez apke stockowa z tymi z GCam: https://imgbbb.com/album/VvvF
  14. uremytoy

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Jest GG 3. Ja mam ten telefon od samego początku i jestem z niego bardzo zadowolony Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  15. marcinj6

MIUI 9.4.18

Olek619 masz jakąś dziwną aplikację aparatu. To stockowa? Jaki masz model xiaomi? Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  16. Motorolka

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/rosy/roms-global-stable/ Wycofali Global na Androidzie 8.1. Też miałem kiedyś Global i jestem prawie pewny że był na 8.1. P.S. Przy okazji czy można bez kłopotu wgrać Global z pliku ZIP z poziomu TWRP tak samo jak się wgrywa xiaomi.eu? Bo global wgram na pewno ale wolałbym żeby jednak twrp zostało bo potem znowu musiałbym wgrywać gdy już opanują rom xiaomi.eu.
  17. Kamil Kupiec

MI 6 Android 9 Pie

Nie mam. Obecnie używam aosp extended sheva.
  18. Konrad1978

Dostałem Redmiego 5 w Wlk. Sobotę (20.04.19) na urodziny (nówka). Niestety gdy biorę Aktualizacje systemu to owszem wyszukał mi aktualizację MIUI do 10-tki ale nie wyszukuje upgrade'u Andka do 8 Oreo. :( Mam ciągle 7-mkę. :( Co jest?
  19. @bobo123 ja bym brał najtańszą opcję czyli wersje CN i do tego dodał Home Assistant postawione na Raspberry Pi 3b+, co da możliwość dodania pełnej automatyzacji... wrzucę za parę dni filmik na YT jak zrobić automatyzację wersji CN w HA. jakbyś miał już malinkę to mogę ci przesłać kod bo u mnie to już działa idealnie.
  20. tomiq75

Xiaomi Dafang problem

Pojawiła się dziś aktualizacja
  21. Findfox

Mi 8 - dyskusja ogólna

@latet Mam te dwie funkcje włączone odkąd mam MI 8 i nie widzę jakiś tego negatywnych skutków. Z moim użytkowaniem, ta bateria radzi sobie rewelacyjnie.
  22. Razor65

Zbiór recovery do MI9

Udało mi się w ten sposób zrobić, ale nie wgrałem tej paczki na EEA tylko zwykłego Global (nie było problemu). Później wgrałem twrp i rzeczywiście tylko format data i miuipolska.
  23. mariuszkwapien

MI 6 Android 9 Pie

Ach ta moja spostrzegawczość już pobieram. Masz to już u siebie ?? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  24. Ustawienia - > Dodatkowe ustawienia - > Opcje programistyczne - > Ciemny motyw - > Zawsze włączone. Jeśli o to chodzi. Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
  25. Kamil Kupiec

MI 6 Android 9 Pie

Jaki następny? Już możesz pobrać dałem link przecież
  26. Olek619

MIUI 9.4.18

Chciałem ponowić pytanie odnośnie mojego problemu z aparatem, który pojawił się po instalacji jednego z poprzednich wydań i utrzymuje się także na tym. Załączam screen żeby przedstawić co się dzieje; prawidłowa ostrość na dole ekranu raczej wyklucza problem sprzętowy
  27. mariuszkwapien

MI 6 Android 9 Pie

Czyli następny piątek super wieści Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity