All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Tak. To będzie ten problem. Po zmianie wszystko działa jak należy
  3. Niestety. Mimo iz nigdy nie mialam problemu z wifi nigdy mi nic nie przycinalo to przy uzywaniu air dotsow na BT wifi w boxie siada. Musialam podpiac net przez adapter usb-rj45 i podlaczyc net kablem wtedy wszystko działa. To chyba nie tylko box tak ma, jak dzis sluchalam w sluchawkach na galxy s8 i mialam wlaczone wifi w telefonie to tez mi troche zamulalo To chyba jakas ogolna przypadlosc bo raczej s8 nie posiada bubli z wifi....
  4. jak poprawnie zainstalować wersję v20 Magiska? nie do końca rozumiem na czym polegają te nowości od wersji 19.4 ( A/B partitions, system-as-root )... dodam, że ostatnia poprawnie działająca (albo poprawnie zainstalowana) to była 19.3
  5. Niestety jest nie dorobiony soft na dzień dzisiejszy. Aż dziwne że nadal nic z tym nie zrobili. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  6. A czy HDMI w laptopie nie jest przypadkiem tylko portem wyjściowym przez który obraz wychodzi na jakis monitor ? Bo wydaje mi sie ze przez hdmi nie wpuścisz żadnego obrazu do laptopa można tylko wyjśc z niego na zewnątrz. Przynajmniej ja nie spotkałam jeszcze laptopa z HDMI In, a tylko z HDMI out.
  7. Temat do zamknięcia. Problem rozwiązany. Aczkolwiek w zyciu bym nie pomyślał ze trzeba Amazfita połączyć z wifi. Dopiero wtedy w aplikacji wskoczyła opcja "sprawdx aktualizację" i wszystko poszło bez problemu. tarcze tez się wgrywają. Nikt na grupie facebookowej o tym nie wiedział. Czyli w ostatniej aktualizacji cos musieli zmienic z tym wifi.
  8. Ja nie mam zwiech na globalu (10.3.11), ale ostatnio w większości apek tak o znikły uprawnienia i musiałem je nadawać znowu.
  9. Witam mam problem ze zdjęciami , nie z samym ich robieniem ... Ale z ich przechowywaniem .zauważyłam że po pewnym czasie (kilka dni) zdjęcie które było dobrze zrobione ma dziwne paski jak na zdjęciu po jego prawej stronie
  10. Przepraszam... Mój błąd... Umiejętność czytania ze zrozumieniem znika w wieku emerytalnym... A na serio byłem przekonany, że piszę o Pro. Przepraszam.
  11. Potwierdzam, brak możliwości parowania urządzenia z aplikacją. Dostaje taki sam komunikat. Próbowałem na IOS (Iphonex) oraz Android (Huawei P20pro + Alcatel1s) .. Nie mogę korzystać z urządzenia :(
  12. Today
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. "Uwaga! Zalecane jest instalować na wersji 9.8.15." - na tej wersji instalowałeś?
  15. Jest dokładnie tak jak w tytule. Mozesz wymienić baterię lub telefon.
  16. A tą " Mi Fit 4.0.10 - All languages | No update - Mi Band 4 v2" probowałeś?
  17. Bardzo możliwe, tylko czy przez 3 aktualizację nie naprawili tego i nikt o tym nie pisał nigdzie nie forum...? trochę dziwne
  18. Ktoś wie co zrobić gdy redmi note 3 pro mając około 50-60-70-80% baterii nagle się wyłącza i po ponownym odpaleniu telefonu mam nagle 1-3%?
  19. Może tak, może nie. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. Zobaczę jutro bo Mi 9 SE nie miało tej aktualizacji
  21. Witam ja już dzwoniłem do banku Inteligo celem sprawdzenia gdzie jest problem, powiedzieli że po ich stronie niema żadnego problemu .. czekam na naprawienie błędu. Potwierdzam że pierwsza płatność po wybraniu mobilnego portfela hce działa ! Druga płatność też zadziałała
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. Co z mi mix 3 panowie bo u mnie na rozwojowej android 10 głośnik główny nie działa.
  24. Próbowaliście tymczasowo zalogować się poprzez FB czy Google? Ja mam konto poprzez Google i też po przywróceniu ustawień nie mogłem się zalogować. Zalogowałem na kilka dni na FB, aż tak na statystykach mi nie zależy. Edit: z tym problem spotkałem się kiedyś, nie teraz.
  25. @crazydeveloper09 Stawiam, że dętka nie jest przebita tylko przetarta, jak to zawsze bywa z zestawem startowym - fabrycznie zamontowanym. Z przednim kołem jest dużo trudniej, bo jest w nim silnik, przewody i tak dalej. Ale jeśli chodzi o trudność samego założenia/zdjęcia opony to jest tak samo bo to te same opony plus dochodzi do tego trudność w wyjęciu + włożeniu wentyla, bo dziurka jest malutka. Oczywiście polecam przejechać papierem ściernym od zewnątrz oponę, sprawdzić czy w feldze w środku nie ma jakiś zadziorów ito, jeśli są to się pozbyć no i oczywiście użyć talku. Pozodzenia
  26. Witajcie, Ostatnim razem kiedy jechałem hulajnogą po ponad miesięcznej przerwie zauważyłem, że jest spuszczone powietrze to potem napompowałem i znów jechałem, ale dosyć szybko się spuściło powietrze, więc raczej będę musiał użyć jednej z zapasowych dętek w zestawie. Czy wymiana dętki w przednim wygląda tak samo jak w tylnim czy jakoś specjalnie? P.s Nie wiem co się stało, bo uważałem przy krawężnikach... Być może 500km przejechanych zrobiło swoje
  27. Ja mam najnowsze Miui Polska 11.0.3 i mam podobnie. Zdarza mi się zawiesić przy próbie odblokowania ekranu odciskiem palca, raz zdarzyło mi się, że utraciły się wszystkie przyznane uprawnienia aplikacji. Wcześniej miałem Global EEA i nie było takiego problemu. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity