All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Global EEA V10.4.5.0.PGGEUXM http://bigota.d.miui.com/V10.4.5.0.PGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V10.4.5.0.PGGEUXM_0453419db7_9.0.zip OTA z 10.4.4.0 http://bigota.d.miui.com/V10.4.5.0.PGGEUXM/miui-blockota-begonia_eea_global-V10.4.4.0.PGGEUXM-V10.4.5.0.PGGEUXM-7e80b3e806-9.0.zip Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  3. Myślę że wątek został już nieco wyczerpany - istnieją działy dla Redmi Note 8/Pro, prosiłbym o prowadzenie dyskusji na temat obydwu tych modeli właśnie tam Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  4. Jee tammm... Chciałem Umidigi F2 brać... to nie... kupiłem ten szajs... Właśnie po pierwszej kłótni w jewro jestem... Jak na razie czekam na wymianę... lub odpowiedź negatywną... I szarpanina będzie..
  5. Przymierzam się do wygrania nowego systemu(9 tka), zależy mi na stabilności, baterii, jakości dźwięku (po bluetooth), co polecacie i czy nie trzeba prosić Chińczyka o odblokowanie bootloadera? Telefon redmi note 4x
  6. Ale do tego sposobu trzeba mieć Home Assistant na Raspbery PI, A czy jest dostępna opcja bez Rapsbery ? Szkoda że IFTTT nie łączy się z Xiaomi Home.
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Today
  9. Mam ten telefon od 3 dni dosłownie, ustawiłem sobie tapetę itd, jednak co jakiś czas tapeta blokady sama zmienia się sama na tą podstawową animowaną. Tapeta pulpitu zostaje bez zmian. Jest gdzieś ukryta od tego opcja żeby to wyłączyć czy ten typ tak ma ? (pierwsze xiaomi, nie orientuje się w ustawieniach za bardzo) Soft global 10.3.4, na 10.3.3 było identycznie
  10. U mnie też tylko "nadchodzące połączenie" (oryginalna v1.1.6.30).
  11. Po ostatniej aktualizacji eea mam podobnie. Zdarzyło się to z 3 razy chyba. No i z raz zrobiłem zdjęcie i gdzieś znikło
  12. abnegat

Szkło hartowane

Z czasem powinno być tylko lepiej. Ja mam to szkło założone w końcu maja, tylko pierwszego dnia były jakieś małe bąble i znikły. Przy prawidłowym założeniu praktycznie nie widać, że jest cokolwiek naklejone na ekran - wygląda jakby fabryka tak dała. Odcisk palca działa bez zarzutu.
  13. Mają od dawna. Poczytaj sobie o tym bo wszędzie jest tego pełno w necie. Szkoda robić spam na forum. Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Niby jak? Instalujesz inny system -.-
  16. Mam problem z ustawieniem powiadomień na ekranie blokady. Kiedy wchodzę w Ustawienia --> prywatność --> ekran blokady, to wyświetla mi się "pokazuj powiadomienia i treść" a ja chcę to przestawić na "pokazuj powiadomienia, ukryj treść" ale się nie da. Nie zatwierdza mi się to, tak samo nie da się przełączyć na "ukryj powiadomienia i treść". Nawet jak przełączę, to i tak nic się nie dzieje, nie da się zatwierdzić, bo jest tylko przycisk anuluj, a jak wybiorę i wychodzę to nadal jest wszystko pokazywane jak wcześniej i samo wraca do "pokazuj powiadomienia i treść". Da się może coś z tym zrobić? Bo na serio nie chcę, żeby moje wiadomości były w całości widoczne na ekranie blokady. Mam MIUI 9.9.26
  17. Witam serdecznie Posiadam Mi Note 2 z zaktualizowaną nakładka MIUI 11 9.10.10 . Pewnie już nie będzie możliwości zaktualizowania tego telefonu do Androida 9 dlatego chciałem zainstalować wydany pod ten model system LineageOS 16 dedykowany do tego modelu: https://download.lineageos.org/scorpio I moje pytanie brzmi czy jeśli zainstaluje ww. ssytem nakładka MIUI 11 9.10.10 którą teraz posiadam zostanie? dziękuję za pomoc
  18. Od pewnego czasu mam problem z ustawieniem tapety. Ustawiam tapetę na obu ekranach jednakową. Mam ustawiony telefon na wyłączenie na noc. Po załadowaniu systemu rano, automatycznie zmienia mi się tapeta na ekranie blokady. Gdzie szukać przyczyny tej sytuacji.
  19. Mają w GearBest jakiś sposób na Vat?
  20. polo

Etui na telefon

Po paru dniach użytkowania, mogę tylko potwierdzić, że etui jest super.Pelna ochrona aparatu z tyłu, przyciski bardzo czułe. Jedyne co na pewno to trochę powiększa , ale jakość i wygląd drewna w pełni to rekompensuje.
  21. Myślę, że jest to zależne od stockowego launchera. Na POCO, czy nawet na Nova nie ma tego problemu. Ale nie wiem od czego to dokładnie zależy.. Spróbuj u siebie, czy pomoże.
  22. ja bym oddal do sklepu i wziął mi9t z gearbest za 286$ chyba chyba ze boisz sie peryskopu.
  23. @test zrobiłem jak pisałeś. Ale musiałem podmienić pliki w twrp, gdyż w trakcie działania systemu żaden menadżer nie chciał zastąpić pliku. Efekt jest taki, że telefon wstał i mod działa [emoji3] dziękować
  24. Potwierdzam na mojej wersji 11 z mipolska jest dokładnie to samo. Najlepsze jest to, że jeśli już jakaś funkcja działa, to po jakimś czasie nagle przestaje...
  25. Jest coś takiego jak Uśpienie które można ustawić na nigdy . Nie wiem czy o to chodzi
  1. Load more activity