All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. widzicie jakieś różnice ruszając tym suwakiem, mam dark mode włączony i nie wiem co to dokładnie robi, nie wiem nawet jak najlepiej to ustawić.
  3. ustawienia karty sim i sieci komórkowe klikasz w na ustawienia karty sim numer np1 (nie wiem ile ich masz) i zobaczysz to co na screenie. Na dole masz nawiązywanie przez wifi i we właściwościach sieci musisz zmienić z preferuj komórkowe na preferuj wifi. Ja chyba jutro będę do orange FLEXa szedł bo zwykły orange mnie za szybko wywalał
  4. Ja osobiście większych problemów na devie na RN7 nie mam. Jedyne problemy, jakie w tym momencie mogą być, to Voice Match - jak masz je włączone, to niestety nie ma dźwięku w rozmowach. Na wyłączonym jest OK. + trochę cichy głośnik w rozmowach, ale da się to ogarnąć. https://xiaomi.eu/community/threads/rn7-android-10-miui-v11-low-audio-volume-incall.54379/ Nie Można normalnie, przynajmniej jeśli przechodzisz ze starszej na nowszą wersję. A na pewno w tym momencie przechodzisz, bo zmieniasz wersję Androida.
  5. Dziwne. Mnie uuało się podpiąć kartę w gpay. Wersja 11.0.5 Mi9 bez roota. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. Twoje zdjęcie niestety ma paskudną jakość i nic na nim nie widać, niemniej znalazłem tą apkę u siebie. Zdiagnozujemy problem.
  7. Mam nadzieje, że się mylisz i zrobią. Są jakieś tematy o tym problemie na zagranicznych forach? Ja na najnowszym modzie amazfit miałem spokój z miesiąc a dzisiaj zamiast radości z treningu to wkurw.
  8. W LikeApp wprowadzono ciekawą wersję pogody. aktualna temperatura; maksymalne i minimalne temperatury na następny dzień; prognoza na 6 dni; faza księżyca (w formie emotikonu); postrzegana temperatura; prawdopodobieństwo opadów; ciśnienie atmosferyczne; kierunek i siła wiatru; wilgotność powietrza Tylko przydałoby się tłumaczenie na PL, bo w tekst angielskim jest zbyt długi i się przewija. Dla zainteresowanych: Tekst do przetłumaczenia można znaleźć oryginalnym poście. Na telefonie nie mogę go tutaj przekopiować
  9. Galeria nagle przestała pokazywać lokalizację zdjęć. Mógłby ktoś podesłać aktualny plik tej apki? Może u was występuje podobny problem, bądź kiedyś już go mieliście i wiecie jak go rozwiązać? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. No właśnie tak robię i po zatwierdzeniu dzwonka naciskam ok. Okno się zamyka ale dźwięk nie zostaje przypisany.
  11. Today
  12. Zmodowana apka = zapisana mapa zniknęła. Nowa się nie tworzy. Niby na liście map stara jest ale jakby była pusta... Jakies rady? Chyba na razie wrócę z ciężkim sercem do ori Edit: a po powrocie serwer chiński w takim stanie że nawet urządzeń nie mogłem z powrotem pododawac... Na chwilę obecną siedzę na modzie i od nowa właśnie tworzę mapę
  13. Aplikacja: com.xiaomi.miplay_client Nazwa po chińsku. Kompilacja 20.1.21
  14. MF_02:265 Mi6 Android 7.1.1 Miui Global 9.2.2.0 ( tak,tak może jeszcze ktoś pamięta - ale po co zmieniać coś co fajnie hula). Telefon raczej podłączany do ładowarki przy poziomie 40-50% i ładowany zawsze "wolną" ładowarką ( orginalna leży zakurzona w szufladzie)
  15. Witam, widzę temat o VoWiFi, czy znalazłaby się osoba która pomogłaby uruchomić tą opcję na Xiaomi mi 9? W ustawieniach nie mam wgl opcji o połączeniach przez Wifi. Wersja to Global 11.06 android 10.
  16. Jestem jakiś niepelnosprytny... Jak w zmodowanej apce wybieram logowanie przy użyciu numeru telefonu (niewypełnione) i hasła 24781364 to dostaje info o błędnych danych logowania A po zmianie na email (niewypełnione) i hasło przycisk logowania nie jest aktywny... WTF? Edit: nie umiem usunąć wiec zostawię dowód mojej głupoty dla potomności... Oczywiście konto do logowania zwykle - jak rozumiem hasło i pusty user do pobrania pliku jeśli będzie to konieczne
  17. Chciałbym jakoś to wyczyścić, tylko nie wiem czy zrobią mi to w jakimś serwisie...
  18. pewnie podszedł ci jakiś piasek itp, ważne że udało Ci się go pozbyć.
  19. planuje kupić XIAOMI MI NOTE 10 według specyfikacji obsługuje VoLTE a co z VoWiFi ? VoWiFi a Wi-Fi calling to to samo ? obecnie w play jestem
  20. ja waże 120 kg. M365 podrasowana na około 700W. pod niektóre górki podjeżdżam, a pod niektóre nie :). Na rowerze podjężdżam pod wszystkie z nich używając przerzutek. chyba nie da sie łatwo odpowiedzieć na to pytanie.
  21. Mam ten telefon w Play i nie mam prolebu z netem czy to w kraju czy zagranicą.
  22. Dziwny ten mechanizm. Powciskałem kilka razy ten aparat i nagle działa jak nowy, cóż...
  23. Według mnie sieć Play oraz Orange po prostu nie obsługuje tego telefonu. Play na pewno nie ma go w ofercie i nie można pobrać u nich ustawień do niego. Może ktoś kumaty stworzy jakieś ustawienia, żeby to działało... Ja się poddałem i kupiłem nowy telefon (S10plus). Wszystko działa aż miło. Liczę, że ktoś wymyśli jak sobie poradzić z tym problemem, bo Note 8 Pro to naprawdę fajny telefon i szkoda, żeby leżał na półce.
  24. Po aktualizacji apki Aod powiadomienia z dialera i sms pojawiaja sie prawidlowo.
  25. Wybierz dany kontakt, któremu chcesz przypisać dzwonek, a następnie -> prawy górny róg ekranu i klikamy na trzy kropki (ustawienia) -> Ustaw dzwonek i tam pojawi się jak na screenach: To oficjalna apka Kontakty od google na romie Global, a następnie wybierasz Muzyka i przez tą apkę ustawisz dzwonek do danego kontaktu (format mp3), bo inaczej apka Kontakty świruje i nie można zmienić dzwonka, co już sam zauważyłeś. Możesz również przez aplikacje np. Zedge zmienić dzwonek dla danego kontaktu (bardzo duża baza fajnych dzwonków).
  26. Witam , u mnie też android auto się rozłączał bez powodu po kilku - kilkunastu minutach. Po wykluczeniu winy softu zacząłem testować kable i po wielu próbach trafiłem w końcu na taki który nie zrywa połączenia w moim CEEDzie. Dostępny jest na alledrogo, w wyszukiwarkę należy wpisać "kabel android auto". Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam!
  1. Load more activity