All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam, w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych przy temperaturze około 30 stopni, poszedłem pobiegać z załączoną aplikacją Endomondo w telefonie, który miałem zawieszony na ramieniu w pokrowcu. Gdy kończyłem bieg i chciałem zobaczyć wyniki okazało się, że telefon się zaciął i nie dało rady odpalić ekranu. Po około 20 minutach gdy ostygł, wrócił do sprawności, ale od tego czasu przy włączeniu ekranu, zapala się na kilka sekund (wszystko działa jak należy) po czym gaśnie wyświetlacz (jest lekko podświetlony - mniej więcej koloru szarego, a jak się blokuje telefon, to czarny). Mimo, że ekran znika, to słychać że telefon działa, bo są dźwięki jak się losowo klika w ekran/ktoś pisze itd. Telefon postał cała noc z nadzieją, że jak się ostudzi i ewentualnie wyparuje wilgoć (nie ukrywam, że przy tych temperaturach spociłem się jak świnia, więc nie wykluczam, że mimo założonego pokrowca, trochę wilgoci mógł zaabsorbować), to wróci do poprzedniej żywotności - co niestety się nie stało. Dodam jeszcze, że jak wyświetlacz jest wyłączony np 2-3 h, to po odpaleniu działa jakieś 2 minuty, po czym jak zgaśnie, to co najwyżej odpala się znowu na 1-2 s, dopóki znowu nie postoi na blokadzie. W związku z powyższym mam do Was pytanie, jaka może być tego przyczyna i czy macie jakieś pomysły na tą usterkę? Pozdrawiam.
  3. mrosi

Zasieg

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Na 100% w aplikacji Mi Band Notify, którą polecam. Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  5. Areklodz

Zasieg

Witam. Mam od dziś taki problem że mam zasięg LTE ale jak zwczynam dzwonić to od razu spada do 3G a po chwili już do H tak że ciężko się dogadać z rozmówca... Co może być tego przyczyną?
  6. Ja w samochodzie na szczęście nie mam tego problemu, a nawet z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gra najlepiej z wszystkich telefonów. Całe nagłośnienie mam FOCALa i radio JVC i mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że gra tak jak z FLACa z CD. Mam wersję EU EEA.
  7. pkonrad

Mi Band 4

Dokładnie tak, paski są identyczne dla 3 i 4
  8. tomasznowak

Mi Band 4

Nie dałem za pasek 50 PLN. Bez paska było 10 PLN taniej to wziąłem [emoji3] Poza tym sprawdzałem paski z Mi Band'a 3 i pasują. Tak, że mam zapas [emoji2] Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  9. pkonrad

Mi Band 4

Zawsze możesz zamówić z chin za ok. 100 zł
  10. pwc

Mi Band 4

Towar już niedostępny, no i w opisie napisane, że dostępna od 3 lipca. 220 za opaskę.. Mam nadzieje, że będzie na dniach dużo taniej w sklepach typu xkom/morele
  11. Witam, Czy w opasce istnieje coś takiego jak powiadomienie o zbyt wysokim pulsie? Np. chciałbym ustawić, aby opaska mnie alarmowała jak osiągnie powiedzmy tętno 130+ i jak spadnie poniżej 40. Jest taka opcja w aplikacji? Niestety opaski jeszcze nie posiadam.
  12. pkonrad

Mi Band 4

Jak już to dodatkowy pasek (zamiennik) W Świat Baterii mają po niecałe 220 PLN. Ale nie wiem czy to jest oficjalna polska dystrybucja, czy oni czasem sami tego nie ściągają jak np. Proline. https://swiatbaterii.pl/strefa-xiaomi/35439-xiaomi-mi-band-4-opaska-sportowa-xiaomi.html
  13. pwc

Mi Band 4

jak myslicie jaka bedzie cena w Polsce jak juz oficjalnie wyjdzie 4?? PS. Mój pierwszy post, Witam
  14. na 90% jest tam mały notch kropla i pewnie jakiś podbrudek mały czyli standard xD słabo i nudno, to nie ma czego pokazywać.
  15. Today
  16. misiuzeb

Mi Band 4

zamawiałem 15.06 po południu, pierwszy status był 17.06 ,20.06 odebrał przewoźnik, 22.06 wysłany i pojawił się tracking na stronie PP, 25.06 wieczorem wylądowało w kraju, dziś o 10:00 dostarczono jeżeli masz status że linia lotnicza przyjęła to kwestia kiedy będzie miejsce w samolocie a potem to raz dwa i będzie na miejscu o ile nie zaginie gdzieś na sortowni prawie 50zł dać za opaskę, która kosztuje dolara ?
  17. @Zenderable Poczytałem trochę i lepszą opcją jest chiński niż to modyfikowane coś zwane globalem. Chyba chińczyka ściągnę a później będę się bawił bo brak info o premierze globala. Thx za podpowiedz
  18. Zenderable

Mi Band 4

Też zamawiałem od nich 17 czerwca, niestety na trackingu nadal widnieje "przyjęto przez linię lotniczą w kraju wysyłki". Kiedy zamawiałeś?
  19. @Wiskas Póki co nie ma wersji globalnej dla K20 Pro, więc są dwie opcje: 1) jest zainstalowany syfmiui; 2) sprzedawca ma dostęp do jakiegoś tajnego global softu, którego nie da się pobrać normalnie. Pierwsze co będziesz musiał, to odblokować bootloader i wgrać Xiaomi.eu.
  20. Nie zdarza mi się korzystać z kosza, ale teraz patrzyłem i rzeczywiście nie ma żadnych wiadomości jak coś usunę. Jak sprawdzałem resztę, czyli notatki, zdjęcia i kontakty to one normalnie pokazują się w koszu.
  21. od kilku tygodni znów nie mam powiadomień w mi home. macie podobnie?
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. misiuzeb

Mi Band 4

Polecam Mi Global Store na Ali , zakup 17.06 dziś dostarczono (wysyłają obecnie najszybszą pocztą singapurską). Ogólnie widać, że ceny ciut podskoczyły ja za 28$ kupiłem wersję global, obecnie w tej cenie tylko CN.
  25. A u mnie bez roota na fabrycznym nie startował TWRP. Zresztą informacje o rootowaniu znalazłem na forum xda, bo nie tylko ja miałem taki problem.
  26. Exodisss

Szkło hartowane

Dotarło właśnie do mnie Nillkin H+ PRO, udało się założyć bez żadnych paprochów pod spodem, czytnik działa tak jak wcześniej czyli bez problemów, nic nie odstaje. Wydaje mi się że jest git. Teraz tylko zostaje czekać i patrzeć czy pęknie.
  1. Load more activity