All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. latet

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Wystarczy, że włączysz Wi-Fi. Nie ma potrzeby wyłączać "danych" ani wyciągać kart. I tak powinieneś odczuć różnicę. Ja nigdy nie wyłączam w tel. tego typu rzeczy, tzn. zawsze mam włączone Wi-Fi, dane, GPS, synchro. Natomiast mam zawsze wyłączone BlueTooth i NFC, ale to z tego prostego powodu, że do niczego ich nigdy nie używam. Drażni mnie, że czasem niektóre apki, nie wiem czemu i po co, same z siebie potrafią włączyć NFC lub BT.
 3. K4r0lSz

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Taki bug jest aktualnie na Global Developer ROM od co najmniej 9.5.16, być może zostanie poprawiony w 9.5.23. Na Global Stable EEA 10.2.24 u mnie nie występował.
 4. Pan Arek

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  jeśli chodzi o same czcionki to nie sa nigdy nadpisywane.
 5. XIAOMI Redmi 6A (MIUI Global 10.3) W sieci jest kilka wersji ustawień dla Premium Mobile MMS/Internat dla telefonów XIOAMI. Po kilku godzinach u mnie na w/w telefonie działaja poniższe ustawienia. Konfiguracja wykonywana przy włączonym internecie mobilnym. Tak... MMS jest pod Premium Mobile a Internet pod PLUSA (niby to to samo), ale w sumie tylko tak w tym samym czasie działa internet i możliwość wyślij/odbierz MMS i nie znikaja wprowadzane punkty APN. Trochę się owk... z tymi ustawianiemi. Powodzenia. PS. Poniżej paczka z wszystkimi screanami z ustawiań. XIAOMI Redmi 6A (MIUI Global 10.3) MMS-Internet w Premium Mobile.zip
 6. motaba74

  Czy działa u nas VoLTE?

  Mi6 po wpisaniu kodu oraz aktywowaniu usługi przez bok play, po 2min już działa Volte Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 7. papierki2

  Temat o ładowarkach

  Przed chwilą odłączyłem telefon od ładowarki zakupionej na aliexpress która nie chce współpracować z indukcją. Efekt: telefon naładowany w 1 godz. od stanu 19% do 100%. Czyli nie ma zmiłuj, w moim przypadku ładowarka musi być dobra. Podczas podłączania do telefonu pojawia się ikona "Charge TURBO" i rzeczywiście ładowanie jest bardzo szybkie. Czyli u mnie felerny talerzyk (słabszej mocy, podejrzewam 10W), ale dla spokoju i tak jeszcze zrobię pomiar aby wykluczyć wszystkie wątpliwości. Na przyszłość co mogę poradzić osobom, które zastanawiają się nad kupnem ładowarki indukcyjnej, to to żeby kupowali wszystko w zestawie (jeden BOX), a nie oddzielnie tak jak ja i kolega powyżej.
 8. luki791

  Quick Charge 4.0+

  Ma ktoś jakieś polskie źródło gdzie można kupić te ładowarki sieciowe 4.0+ ?
 9. tomi81

  Android Oreo

  U mnie też nigdy nie było problemu z Netflixem.Po ostatniej aktualizacji jedyny problem to wybudzanie.Bardzo rzadko ale nieraz muszę po prostu wyjąć zasilacz z prądu. Innych problemów nie mam a co fajne działa w końcu automatyczne odświeżanie obrazu z czym był problem wcześniej.
 10. marekneo

  Temat o ładowarkach

  Mam taki sam problem z tym zestawem tylko że sama ładowarka nie ładuje mi telefonu w quick charge a pomiary ampera wskazują niże napięcie niż tej 18W. Zgłosiłem problem chinczykom. Zobaczę co odpiszą.
 11. Today
 12. pkonrad

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @karolgt1
 13. karolgt1

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Wlasnie dostałem aktualizacje 10.3.2, ktoś instalowal juz? Jakieś opinie? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 14. Olek619

  Powiadomienia - dalej brak

  A propos ikon na pasku powiadomień - nie da się jakoś wyłączyć wyświetlania ikony budzika, bez wyłączania powtarzania alarmu? Lubię sobie wieczorem po prostu edytować godzinę/dzień powtarzania a nie całkowicie go wyłączać. No w ta ikonka wkurza jednak
 15. Zmieniając pasmo WI-FI w Przenośny hotspot z 2,4 GHz na 5 GHz pokazał się komunikat : "Pasmo 5 GHz nie jest dostępne w tym kraju". Telefon kupiłem między innymi dlatego, że obsługuje 5 GHz a tu taka lipa. Jest na to jakaś rada czy należy się pogodzić, że zostałem wystawiony do wiatru przez sprzedawce/producenta?
 16. darq7

  Problem z GPS w Redmi note 7

  U mnie wszystko ok. Sygnał łapie od razu i nie zrywa
 17. Pioter88

  Problem z GPS w Redmi note 7

  Ciekawe czy to wina software czy po prostu RN7 mają problem z GPS. Sprawdzę Endomondo z kłódka jak działa.
 18. Z co powiesz o jakości dźwięku ? Ja używam tych słuchawek z telefonem Samsung Galaxy S9+ i myślę że za niecałe 73 zł słuchawki po prostu wymiatają.
 19. michalm83

  Case

  Raczej mi chodzi o blaszkę od Nillkina która jest specjalnie wyprofilowana że nie zasłania miejsca gdzie jest cewka. Etui z ukrytą blaszka nie widziałem i nie wiem czy zadziała z uchwytem/ ładowarka Nillkina.
 20. luki791

  TWRP grus - instalacja

  Po instalacji pojawił się problem z działaniem google Play i aplikacji google z profilu służbowego. Instalacja Magis i znaczenie hide magisk dla aplikacji google plus czucie czyszczenie pamięci i restart tych aplikacji nie pomaga. Ktoś sobie może z tym poradził?
 21. mrosi

  Case

  OK. Zrozumiałem, że masz etui Nillkina z blaszką. Znalazłem kilka ładnych etui z blaszkami, ale obawiam się, że posypią się iskry kiedy telefon w nie zapakowany położę na ładowarce bezprzewodowej.
 22. emarcin

  Case

  @mrosi zależy o jakie etui pytasz testowałem trzy Nillkina tj. Frosted, naturalny żelowy (przy tym zostałem) oraz Sparkle i na żadnym problemu z ładowaniem indukcyjnym nie ma. Nie spotkałem za to etui Nillkina dla Mi9 z blaszką pod magnes. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 23. Papoodrock

  Redmi 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Tygodnie mijają i nic się w dziale Redmi 7 nie dzieje. Link to stabilnego ROMU nie działa, a tygodniowe MIUI dla Redmi 7 wciąż puste. Dlaczego ten model jest traktowany tak po macoszemu? Czyżby był aż tak niepopularny?
 24. rypacz

  Powiadomienia - dalej brak

  Też tego używam na Mi 9. Apka działa jak powinna, ale pozycje ustawia się na sztywno, więc obok zegara nie ma to sensu, jedynie pod. Czyli i tak dyskomfort.
 25. sp4ubw

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Dodałem w dziale modyfikacji. Prawidłowo działa też deszyfrowanie partycji. Więc to pierwsze w pełni sprawne TWRP.
 26. Wszystko działało dopóki nie zrobiłem przywracania ustawień fabrycznych. Posiadam Redmi 4a miui 10 global. Chciałem dodać konto microsoft (live.com) jak to robiłem poprzednie, jako konto firma wpisywałem email hasło i działało, mogłem potem wybrać to konto w kontaktach jako źródło numerów oraz w kalendarzu. Teraz wywala mi błąd przenosi do konfiguracji ręcznej serwerów i nie mogę co nie wybiorę z dostępnych w internecie to przy weryfikacji ustawień serwera nie chce mi tego zalogować. Jak założyłem aplikację outlook microsoft to tam zaloguje się tym kontem, ale nadal nie mam kontaktów i kalendarza w aplikacjach systemowych.
 27. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie ma bo jest EEA 10.3.2 a ma to samo co GLOBAL, no może to samo za wyjątkiem tego co UE wycięło, kwestia numeracji w tym przypadku nie ma znaczenia aż tak dużego.
 1. Load more activity