All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. maciek04

MIUI 9.5.16/17

A nie dało by się zrobić pączki pod te modele?
  3. Han Solar

MIUI 9.5.16/17

Mi 6 jest problem, nie działa w ogóle przycisk home, ani jako czytnik, ani jako rzeczony przycisk home. Ktoś wie czy da się coś z tym zrobić? Jednak trochę się przydaje.
  4. Today
  5. Orjon

MIUI 9.5.16/17

Na Mi9/Mi9SE/RN7/RN7Pro/Redmi 7 nie będzie blokada działać bo jest inna ścieżka do systemu. Tu nie ma /system, tylko /system/system.
  6. Orjon

Blokada telefonu po wgraniu MIUI

Nic nie zrobisz. Kontaktuj się z sprzedawcą/supportem Xiaomi, inaczej masz przycisk do papieru/musisz wgrać custom ROM nie-MIUI.
  7. paveu

MIUI 9.5.16/17

@maciek04 ale oni wiedzą lepiej co Ty wolisz. Taki standard mały. Polecam Ci zainteresowanie się DNSem. Robi to samo co paczka pod TWRP i każda aplikacja, która blokuje reklamy.
  8. Nezumi

Może ktoś z was wie co zjada mi moją baterię?

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Serio... wklejasz same screeny, bez żadnego opisu i sądzisz, że jest to ok?
  9. Jaka wersja plikacji i firmware w zegarku? Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  10. free1anc

Amazfit BIP - tarcze "bin"

Może ktoś odpowie. Ja nie wiem. Od początku używam tylko mifit + my watchface. PS Lekko zmodyfikowana odmiana krążącej w sieci ... Dla siebie wywaliłem puls i kalorie ale może to być przydatne, więc wrzucam odmianę z kompletem wskazań analog_white_packed.bin
  11. @Razor65 ścieżka się nie zgadza to i nie działa. Zrób sobie poprawny zip pod MI9 i powinno ruszyć. Spróbuj tej wersji: MI9_MI9SE_RN7_Blokada_reklam_2019-05-16.zip
  12. maciek04

MIUI 9.5.16/17

A może ktoś tak jak ja lubi tą przeglądarkę?! Nie wszyscy instalują Magiska, żeby móc używać LP czy AdAway. Wcześniej wystarczyło wrzucić paczkę z pierwszego postu i było po problemie.I tego tyczyło moje pytanie.
  13. avira

Wymiana baterii

Może na dragon-tt ? Tam są często oryginalne akcesoria.
  14. Cześć, posiadam Mi Mix 3 i zdecydowałem się na odblokowanie bootloadera, aby wgrać inny ROM. Po instalacji MIUI 10 z oficjalnej strony Xiaomi pojawia mi się jednak komunikat po pierwszym uruchomieniu, że telefon jest zablokowany. Nie jest to moje konto, więc nie mogę ani podać hasła, ani go zresetować. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Telefon jest nowy, nie był wcześniej używany.
  15. Szewa11

A jak wgrać aplikacje MiFit (czy to zmodowaną, czy oryginalną że sklepu play) ale żeby nie stracić tarczy ani ustawień. I żeby były powiadomienia (bo teraz jest wsyztsko ok ale brak tej właśnie aplikacji). Wszystkie mody wgrywam przez Gadgetbridge.
  16. Pitryyyy

Mi9 - czytnik palca w ekranie

już zrobiłem musiałem zmienić na inny region bo aktualizacji nie wyszukiwało
  17. pkonrad

Powerbank 2C 20000mAh PLM06ZM Podróbka ?

Taki sam parę dni temu kupiłem w Rossmann za 69.99 pln. Myślę że ten Twój to oryginał. Niżej zdjęcia mojej sztuki z oficjalnej polskiej dystrybucji:
  18. Odłącz odkurzacz od apki wyczyść jej pamięć i wyszukaj jeszcze raz. Miałem podobnie. Obecnie problemem dla mnie jest brak możliwości aktualizacji softu odkurzacza przez apke. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Pabian

MIUI 9.5.16/17

Działa już poprawnie funkcja hotspotu?
  20. free1anc

Co do pulsu to nie wiem. U mnie pokazywało ale aktualnie tego nie używam i nie mam na swojej tarczy. Aktualna temp. wyświetla się przez jakiś czas po synchronizacji z telefonem, potem znika. Chyba trzeba mieć na stałe połączony telefon, żeby pokazywało. Gadgetbridge nie używam.
  21. Poszukuję aplikacji która wykrywa że telefon loguje się do sieci spoza EU i wyłącza roaming. Przydało by się coś takiego przy poruszaniu się w okolicach granic EU.
  22. QBAQ

MIUI 9.5.16/17

@Razor65 AdAway lub ustaw sobie DNSy.
  23. eNse

Czas czuwania, SOT na baterii.

No u mnie raczej więcej jak 5h się nie zdarza niestety A co do ładowania baterii to wszędzie gdzie się czyta piszą, że ładowanie do 100% jest dość szkodliwe dla baterii i żeby w miarę możliwości ładować do góra 80-90%. Ile w tym prawdy?
  24. pawel dobrowolski

Funkcja Find device

Witam, mojemu synowi wczoraj na boisku ktoś "zaimał' telefon. Zalogowałem sie na stronie https://us.i.mi.com/#/ na jego numer i skorzystałem z funkcji find device. Wczoraj wieczorem ktoś oddał nam ten telefon i ja nie wiem jak go teraz odblokować. Wyłączyłem na koncie tą funkcje find device - alarm na urzadzeniu przestał dzwonić i teraz już go nie widzę na komputerze. Natomiast po całej sytuacji ekran blokady swieci się na czerwono i znak do odblokowania któy byl ustawiony nie odblokowuje urzadzenia. Jakto naprawić?
  1. Load more activity