All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Też Wam działa planowanie sprzątania w taki sposób, że musicie uwzględnić Chańską strefę czasową? Tj. ustawiając robota na godzinę 10, ten włącza się o 3 w nocy, żeby włączył się o 10 muszę ustawić na 17.
  3. QBAQ

MIUI 9.12.12

@tomn95 nie, chyba tak
  4. Wczoraj udało mi się przetestować działanie emotek w GTS zgonie z filmem, który podesłał @xLukasz . Okazało się, że wraz z emotkami pojawiły się tez polskie znaki w powiadomieniach, co mnie bardzo ucieszyło Do tego w informacji o zegarku zamiast font 11 pojawiły się fonty 12. Teraz dla chętnych, jak to zrobić, tylko uprzedzam , że robicie na własną odpowiedzialność, nie jestem pewny czy wam też procedura się powiedzie. Piszę tak dlatego, że po wgraniu fontów z filmu Amazfit GTS Emoji Emoticons Tutorial zegarek nie uruchomił się jak w filmie tylko wyskoczyła informacja, żebym aktualizował kolejne pliki czyli *.fw i *.res, co szczerze mówiąc mnie trochę przestraszyło, bo chciałem dodać tylko plik z fontami Dobrze , że trafiłem na ten artykuł Greckie znaki w Amazfit GTS tam mogłem ściągnąć potrzebne pliki *.fw i *.res i aktualizowałem dalej w programie Notify & Fitness for Amazfit te pliki tak samo jak w wcześniej wgrywałem fonty i zadziałało. Zegarek się uruchomił, nadal miał tą samą tarczę, którą miałem przed aktualizacją, tylko dodał trzcionki i emotki. Na tym filmie Emoticons su Amazfit GTS  con Notity & Fitness gość pokazuje co ustawić w programie Notify & Fitness for Amazfit żeby działały emotki, polskie znaki działają od razu. Oczywiście zarówno na sms jak i Whatsapp, FB czy Messengera. W skrócie robimy tak: 1) Instalujemy aplikacje ze sklepu Google Notify & Fitness for Amazfit 2) Ściągamy i kopiujemy 3 pliki na telefon : *.ft Fonty PL i emotki *.res Firmware for Global Amazfit GTS 0.0.8.07 font 12.0 *.fw Firmware for Global Amazfit GTS 0.0.8.07 font 12.0 3) Uruchamiamy Notify & Fitness for Amazfiti wchodzimy w opcje "aktualizacja oprogramowania" wgrywając w tej kolejności pliki *.ft / *.fw / *.res 4) Może po instalacji 1 pliku fontów zegarek uruchomi się normalnie to wtedy nie ma potrzeby wgrywania kolejnych plików i przechodzicie do pkt. 7 5) Jeżeli po wgraniu fontów na zegarku pojawi się informacja aby połączyć z aplikacją i wgrać kolejne pliki to wgrywacie po kolei pliki *.fw / *.res 6) Po wgraniu 2 plików zegarek powinien uruchomić się normalnie. 7) Aby ustawić emotki wchodzicie do Notify & Fitness for Amazfit i ustawiacie suwak jak pokazał gość na tym filmie Emoticons su Amazfit GTS on Notity & Fitness i powinno działać. W razie pytań nie wiem czy pomogę , ponieważ sam robiłem wg filmików i instrukcji z ww stron i wiem tyle co tam pokazali Mam nadzieje, że pomogłem ale jak pisałem wcześniej robicie wszystko na własną odpowiedzialność !!! **** jeżeli czegoś nie jesteście pewni to posiłkujcie się filmami, które podałem wyżej
  5. U mnie robi kopię tylko części programów. Dodam, że mam na myśli lokalną kopię zapasową, nie w chmurze. A tak na marginesie, jak sprawuje się ta ostatnia? Czy przywraca wszystko? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. Wczoraj robiłem kopię z mi6 i przywracalem na cc9 i poszło bez problemu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Witajcie, To forum wyskakuje w google jako pierwsze więc pozwólcie, że zadam tutaj pytanie na temat Mii Banda. Mianowicie zamówiłem dwa bandy, dla mnie i dziewczyny, jej band działa z iPhonem i aplikacją mii fit, a mój z Huaweiem P20 i tą samą apką. Problem polega na tym, że wczoraj odebrałem te zegarki i założyliśmy je w jednym czasie, wróciliśmy do domu i ja już nigdzie nie wychodziłem, a ona wychodziła z domu jeszcze 2 razy (na zakupy itp) no i nasze opaski naliczyły podobną ilość kroków, z tym że ja nigdzie nie chodziłem! Nie wiem czy to wina apki, czy softu opaski, a może to wadliwa sztuka bo jak widać na wykresie nagle słupek wystrzeliwuje do góry... (co prawda po 21 wyszedłem z domu ale o 24 siedziałem w aucie, a nie biegałem) Ogólnie jestem mocno zawiedziony tą opaską nie tylko z powodu tych kroków i zastanawiam się nad zwrotem. W załączeniu screeny, mój to 2400 kroków, mojej dziewczyny to ten drugi.
  8. Robicie factory reset po aktualizacji? Czcionka w aplikacji sms została pomniejszona zgodnie z resztą systemu?
  9. Wbudowane w Mi 9 narzędzie do robienia kopii zapasowych jest wadliwe. Telefony Huawei czy LG mają świetne narzędzia, które w łatwy sposób robią kompletne kopie, w tym wszystkich aplikacji wraz z danymi, co bardzo się przydaje. Czy istnieje jakiś sposób, aby osiągnąć to samo w Mi 9 bez odblokowanego bootloadera i roota? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. Cześć, z lewej strony masz ustawienia zaawansowane/expert albo coś takiego. Tam ustawisz. Wszystko na tym forum jest szczegółowo opisane wraz ze zdjęciami. Pozdr. R.
  11. @ziksinski Też mi się tak wydaje. Tak jak napisałem ja nie mam możliwości tego sprawdzić bo nie będę go blokował. Jak ktoś chce to może spróbować. Najwyżej nie powinien przyjąć romu
  12. @focusik09 No właśnie - a czy ktoś jest tutaj w stanie to zweryfikować? W końcu wgrywamy oryginalny soft od producenta (tak jak się de-branduje np. telefony Samsunga czy innych firm). Może jednak na potrzeby tej "operacji" nie trzeba odblokować BL?
  13. Od czasu wgrania xiomi.eu mam problem z aktualizacją Messenger'a, czy też macie taki problem? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  14. A czy ktoś korzysta z jednego konta na dwóch telefonach? Nie wywala? Nie trzeba się co chwilę logować? Ktoś testował taka opcję?
  15. ja zainstalowałem chrome i kupilem air mouse i wszystko działa bez problemu dodatkowo nie wylogowuje mnie, wiec jeden problem z głowy
  16. Today
  17. @Jointus Ten model z tego co widziałem w recenzjach na YT też ma słaby GPS, sam nie używam więc nie potwierdzę ale może ktoś inny może powiedzieć jak działa w PL.
  18. @up - nie, czas pracy przy porównywalnych warunkach używania nie powinien zależeć od rodzaju ROMu. Czekając na odblokowanie BL, testując Globala miałem podobne wyniki.
  19. Czyli miuipolska lepsze ma wyniki na baterii. Ja czekam na odblokowanie i wgram miuipolska. U mnie najlepszy wynik jak do tej pory to ten z dzisiaj. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  20. @ketesch Ok dzięki, ja zaspany z rana przeczytałem zamiast użyj, to ukryj... Zauważyłem na swoim modelu że czasem telefon sam się zablokuje. Zastanawiam się czy to wina softu, Czu widgetu do blokowania. Zdarza się to np. przy włączeniu aplikacji mBank czy Gmail. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  21. Potwierdzam, brak PL w Mi9T pro.
  22. Hej, czy ktoś odkrył jak można przed zadzwonieniem do kogoś zmienić kartę sim z której wyjdzie połączenie. ( chodzi mi o metodę w ktorej nie uszę robić tego w ostatniej chwili podczas gdy zaczyna się już realizować połączenie).
  23. 1. Hej, czy ktoś odkrył jak można przenieść systemową aplikację kontakty na ekran główny ? ( nie chodzi mi o ikonkę słuchawki tylko appke Contacts Google LLC).
  24. Ktoś podpowie co z tym Adblock zrobić, o którym pisałem wcześniej?
  25. Może większość tych problemów wynika z andka 9? Nie wiem... Proszę o odpowiedź osoby która jest w temacie. Pozdrawiam. P. S nie wiem czy to wina Amoleda czy niskiej rozdzielczości, ale ekran trochę oczy męczy. W sumie to mój pierwszy amoled od 5 lat. Muszę jechać na ponad 3/4 jasności żeby było w miarę ok.
  26. Witam, proszę o pomoc padła mi dioda LED ładowania i powiadomień w Redmi Note 8 nie działa nawet na wyłaczonym telefonie podczas ładowania ,czy jest możliwość naprawy i jaka to kwota orientacyjnie telefon z chin więc nici z gwarancji.
  27. Dzień dobry Panie i Panowie, mam taki problem, może ktoś z Państwa już miał taki kłopot i w jakiś sposób sobie z tym poradził a więc nie mogę połączyć się przez casta z telewizorem LG UF640v. Odpalając na swoim Xiaomi MI 9 casta i włączając w telewizorze aplikacje screen share następuje łączenie i niestety tylko mieli. Moja wersja MIUI 11.0.6. Natomiast na innym urządzeniu Xiaomi M 9 z wersją MIUI 11.0.3 po włączeniu aplikacji w telewizorze i odpaleniu casta na telefonie po 5 sekundach zostaje udostępniony ekran. Nie mam już pomysłu jak można to naprawić, dziwne jest to że są to te same modele a na jednym telefonie działa natomiast na drugim już nie. Z góry dziękuje za pomoc.
  1. Load more activity