All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. to nie wina telefonu tylko tego całego MIUI. Mnie dla odmiany jakiś czas temu kiedy wsadzałem kartę sim po wyłączeniu telefon już nie wstał i wisiał na bootloaderze. Pomogło dopiero nadpisanie systemu z TWRP. Wszystko wróciło do normy a danych nie straciłem. Od tej pory zawsze trzymam instalkę MIUI i marnuje cholerne 2Gb pamięci nie wiem po co. Roger
 3. Yesterday
 4. W Aqua Mail przy IMAP Push nie działają powiadomienia ale przy wyłączeniu tej opcji, a włączeniu Synchronizacji wg harmonogramu już tak. Ustawiłem sprawdzanie poczty co 15 minut i mam powiadomienia dźwiękowe. Przy AOD niestety nie wyświetla ikonki na ekranie.
 5. Tak wygląda Mi 9T z Nillkin Nature TPU bezbarwne. Przez kropki nie widać karbonowego wzoru. Poza tym pogrubia telefon, dostaje się kurz za etui, łatwo się rysuje i palcuje. Na plus pewne trzymanie telefonu w dłoni oraz świetne działanie bocznych przycisków.
 6. Owo gniazdko nie ma pomiaru energii niestety :/
 7. Niestety zainstalowałem także tą wersję TWRP i u mnie to samo. Nie tylko, że nie działał to się z niego cegła zrobiła.Po unbricku musiałem zainstalować MiFlashem Chińską wersję deweloperska. Jednak wystąpił kolejny problem. Po 30 minutach działania telefon znowu ma czarny ekran, a gdy wciskam przycisk power wraca na 1 s. Jest to wina softu czy coś w komórce nie tak? Instalowałem według tego poradnika: https://androidfilebox.com/tips/how-to-install-miui-fastboot-rom/ Rom: tiffany_images_V9.0.3.0.NDBCNEI_20171026.0000.00_7.1_cn
 8. Titanium backup też ? Xpoosed też ? Więc chyba nie wszystko....
 9. A czy czujnik temperatury i wilgotności z Aquara (aliexpress: LINK) będzie działał dla ustawień EU? Jeśli nie, to jaki wybrać? Po czym rozpoznać co działa?
 10. Aranruth

  Mi MIX 4

  Podobno 24 września ten telefon będzie miał swoją premierę w Szanghaju. Ile średnio czasu zajmuje wyjście telefonu u nas po premierze w chinach?
 11. Ano nie :/ Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę nic wrzucić na telefon. "Przyjmuje" 100-150 MB i koniec. Spakowałem rom na 100MB pliki, mogę wrzucić maksymalnie 2-3. Okno od kopiowania się zawiesza i po chwili znika. Po restarcie telefonu pliki, które się przerzuciły ważą 0 K lub pliki po prostu znikają. Wcześniej nie było tego problemu - wrzuciłem np. magiskowego uninstallera.
 12. Super, dzięki. Znalazłem na Gearbest (https://m-pl.gearbest.com/smart-socket-plug/pp_009500009699.html). Jeszcze nie zamawiałem tam nigdy. Ale zaraz spróbuję. Wiesz może czy ma pomiar energii? Nie doczytałem nigdzie. Bardzo by się przydał.
 13. Wcześniej pisałeś o Usługach Google Play: To są różne rzeczy.
 14. Mi chodziło o bez roota. Po co sobie kłopotów robić.
 15. Jeśli weźmie się ostatnie wersje m365 i pro to nie ma żadnej różnicy w kontrolerze. Sprawdzone naocznie. Jakby jednak ktoś dłubał i chciał sprawdzić to proszę Kontroler m365
 16. Szkoda. Pobierz i wgraj tę samą wersję miui w twrp. Wyczyść tylko cache & dalvik.
 17. Za dużego wyboru nie masz ale na 99 o ile coś grubszego w sofcie nie padło. Zresztą masz chyba na koncie xiaomi ustawione synchro? Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 18. @pobudi jesteś tego na 100% pewny? @frrancuz nie wspomniałem o tym, ale pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem paczkę uninstallera magiska przez twrp, niestety nic to nie pomogło (z tego co pamiętam rzygnęło jakimś errorem - nie pamiętam teraz)
 19. To wszystko przez to, że nie powiększyłeś liter do 50 px i dałeś za mało kolorków ...
 20. Polecam zainstalować aptoide i netflixa tam dostępnego. Działa wszystko.
 21. A flash magiskuninstaller? Jeżeli magisk namieszał to po tym powinien zniknąć z telefonu
 22. Używam i błędów nie znalazłem. Wszystko działa.
 23. Kroki jakoś tam mierzy, za to z pulsem to bardzo często istne szaleństwo Banda 4. Trening kolarski 65 km - opaska na klatę vs Band 4. Nie wiem co mierzył Band 4, opaska dobrze przylegała do ręki, jazda po dobrych asfaltach czyli nic nie trzęsło - warunki idealne na dobry pomiar. M...
 24. Finał zabawy hulajnogą na ogrodzie, załączył się tempomat przed samym ogrodzeniem i po uderzeniu w sztachetę koło uderzyło lewą stroną o stalowy słupek co spowodowało pęknięcie rantu felgi. Osobiście mnie przy tym nie było ale po zebraniu wszystkiego do kupy tak to wyglądało. D.W. dzisiaj 15 km po wybojach i szutrze bez żadnych problemów. Jedyna negatywna rzecz to słaby komfort na przednim kole z powodu opony bezdętkowej, jednak opona robi robotę.
 25. Jak wgrasz przez twrp ta samą wersję nie powinno nic Tobie zniknąć Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 1. Load more activity