All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Razor65

MIUI 9.5.16/17

Masz przykład nawet z tej strony:
  3. Na Mi 9 blokada nie działa. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
  4. simcold

MIUI 9.5.16/17

Jakie reklamy? Ja się nigdy nie spotkałem z reklamami na mi9 Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. Razor65

MIUI 9.5.16/17

Niestety nie. Od samego początku. Pisałem już o tym wcześniej przy poprzednich aktualizacjach, ale bez odzewu. Ma ktoś pomysł na to?
  6. Today
  7. Szewa11

Amazfit BIP - tarcze "bin"

Bardzo dziękuję. Ta jest super. Bo głównie zależało mi żeby nie było sekundnika bo jednak żre baterie. Ale np nie pokazuje mi pulsu i aktualnej temp pogody. Wiecie może dlaczego? I od razu zapytam jak wgrać app MiFit (skąd u jak) żeby nie usunely mi się polskie menu i tarcze. Kombinuje już od tygodnia i ciągle to samo się dzieje. A na Gadgetbridge nie mam faktycznych statusów treningu. Pomożecie?
  8. piochlop

Kalendarz

Cześć, szukam aplikacji kalendarza, która nie integruje się z kalendarzem systemowym. Chciałbym aby wydarzenia utworzone w aplikacji były widoczne tylko w niej. Tak, żeby systemowy kalendarz pozostawał pusty. Pozdrawiam
  9. galakty

Temat o ładowarkach

I dostałeś ładowarkę MDY, czy 1A1C? Bo ten link co podałeś zawiera ładowarkę 1A1C, która na wyjściu 20V NIE MA.
  10. Yesterday
  11. Witam Poradźcie proszę bo już nie mam pojęcia co dalej Linuksowo jestem cienki i być może rozwiązanie problemu jest prostsze niż się wydaje ale mnie przerosło Do rzeczy : Postawiłem Hassio ( podkreślam że chodzi o Hassio a nie Home Assistant ) na małym kompie ( coś w stylu Nuc ale nie zupełnie ) nie ważne , bo w sumie działa naprawdę zeje-....fajnie i wydaje się że nawet lepiej niż na RPI . Raczej działało....:( Zrobiłem zgodnie z instrukcją na stronie HA I wszystko było ok . Działało super do mometu restartu. Po restarcie Hassio - brak. Domyślam się że brakuje jakieś komendy uruchamiającej przy starcie jednak wszystkiej jakie znajduje i na ślepo prubuje zawodzą. Poza Hassio wszystko działa. Postawiłem to na ubuntu server, odpala prawidłowo , przez putty mam komunikację, nawet jakaś chmura która była w pakiecie z Ubuntu działa bez problemowo tylko Hassio nie ma Ma ktoś pomysł na ten problem ? Z góry dziękuję
  12. pawelt

Czy działa u nas VoLTE?

No to zostaje Wam aktywacja np w iPhone i wymiana kart sim (jeżeli tego jeszcze nie zrobiliście)
  13. Nieprawdopodobnie rozbuchane zrobiło się to MIUI. Uprawnienia aplikacji to się chyba już ustawia w 4 różnych miejscach i wszędzie jakieś inne. Konia z rzędem temu kto jeszcze ogarnia o co w tym chodzi. Coś strasznego. Druga sprawa to ustawienia powiadomień. Zainstalowałem sobie apkę do smsow, ustawiłem w ustawieniach aplikacji dźwięk powiadomienia i niestety nie działa. Zacząłem grzebać w ustawieniach systemowych i okazało się że trzeba było wejść w zainstalowanych aplikacjach w apkę od smsów i tam pozaznaczac dźwięki. No toż to jakaś paranoja. Ktoś kto to projektował chyba oszalał do reszty. Kiedyś MIUI mnie zachwycił. Dzisiaj patrząc jak to wygląda to bym tego telefonu nie kupił. Miliony ustawień i właściwie w połowie nie wiadomo o co chodzi, albo się ze sobą wykluczają. Czy na Xiaomi.eu jest choć trochę lepiej?
  14. gore2kill4

Temat o ładowarkach

Pisząc wtyczka masz na myśli ładowarkę sieciową z pudełka telefonu? Jeśli tak to nie wystarczy. Musisz kupić min 27W i 20v na wyjściu. W temacie masz linki. 86,13 zł 11%OFF | Oryginalny Xiao mi bezprzewodowa ładowarka 20 W Max mi 9 (20 W) mi X 2 S/3 (10 W) Qi EPP kompatybilny telefon komórkowy (5 W) wiele bezpiecznych https://s.click.aliexpress.com/e/cWF9aFSg Ja brałem z tego linka, dostawa ok 2 tyg. Wszystko działa jak należy. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  15. JamCiTo

Pamięć masowa zewnętrzna

Popatrz... Ślepemu dać przeglądarkę... Fucktycznie... Temat o Maksie, a kolega pyta o Miksa...
  16. Xennn

Smart Home od Xiaomi

Wie ktoś czy podtynkowe przełączniki aquara/xiaomi da się jakoś wykorzystać w układzie "schodowym"? Konieczne jest przy nich użycie przekażnika bistabilnego? Instalację już mam położoną (standardowe dwa przełączniki połączone schodowo) jak najmniej chciałbym teraz pruć ściany. (Ewantualnie zawsze mogę w jednym gniazdku połączyć przewody na stałe i zamiast w tym miejscu umieścić bezprzewodowy, ale tego raczej chciałbym uniknąć).
  17. kubinj0

Temat o ładowarkach

Czy wtyczka z zestawu i talerzyk z sam talerzyk z tej strony wystarczy do ładowania w 20W?
  18. simcold

Szkło hartowane

Tak jest i jeden upadek na kant i po szkle właśnie przez to że nie jest klejone po bokach. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  19. Mare

Smart Home od Xiaomi

i tutaj fajnie współpracują Android z iOS, nie da się czegoś na jednym to zrobisz na drugim a konto w chmurze te same, ale i tak te regiony nie mają najmniejszego sensu niezależnie jak na nie patrzeć, no chyba, że nie chcą sprzedawać za dużo urządzeń albo się obawiają za dużo support chociaż ten support i tak prawie nie istnieje poza Chinami. W poniedziałek podobna ma wyjść hot-fix do Aqara firmware 1.6.1, niektórym osobom nawet już zrobili przez remote.
  20. ZIOLOISO

Pamięć masowa zewnętrzna

Witaj, Ogólnie tu tematy o Mi Max 3 Pendrive do telefonu? Mgsm podaje, że Mi Mix 3 nie ma slotu na pamięci SD, jeśli byłaby to pomyłka, ale pewnie chodzi konkretnie o pendriv'a. Ciężko coś znaleźć o granicach. Jesli takowe USB c ma.
  21. mrosi

Modyfikacja czułości mikrofonu

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. mrosi

Nie mogę odpalić żadnego filmu

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. Gerwazy

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

@FromWP Dzięki, działa:-)
  24. Witam. W jaki sposób włączyć lub wyłączyć aktywną redukcję szumów w słuchawkach Redmi AirDots od Xiaomi ?
  25. FromWP

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

@BenLomax @Gerwazy Zmieńcie w ustawieniach MiFit Bipa "Znajdź dzwonek telefonu" z "Domyślny dzwonek" na "Dzwonek" (albo odwrotnie) i powinno działać.
  26. eNse

Szkło hartowane

@Zgody poza tym że wchodzi syf pod aparat przedni i diodę powiadomień to wszystko jest ok
  27. hubercik000

Modyfikacja czułości mikrofonu

Istnieje jakaś modyfikacja, która pozwalałaby zmieniać czułość mikrofonu (zmniejszyć)? Chodzi o to, że gdy nagrywam film w miejscu, gdzie jest bardzo głośno, np. w klubie, to na filmie nie słychać praktycznie w ogóle muzyki. Zamiast tego jest buczenie i jeden wielki trzask. Podejrzewam, że zmniejszenie czułości mikrofonu pozwoliłoby chociaż trochę rozwiązać ten problem. Jakość dźwięku na filmach nagrywanych telefonami znajomych w tych samych miejscach to bajka, słychać wszystko bardzo ładnie i wyraźnie. Próbowałem nagrywać jednym głównym mikrofonem a także dwoma dostępnymi w telefonie mikrofonami - efekt cały czas jest ten sam. Przejrzałem google oraz forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Odpowiedzi są albo do starszych wersji systemu, albo w odpowiednich wątkach nie ma ich w ogóle. Ewentualnie rozważam jeszcze opcję - mikrofony mogły się już trochę "zużyć" z takiej racji, że mój telefon ma już 3 lata. Tutaj rodzi się kolejne pytanie - czy w takim razie pomogłaby wymiana mikrofonów na nowe zamienniki, czy telefon jest po prostu za stary, by mógł nagrać takie dźwięki i nawet wymiana mikrofonów nie pomoże? Mój telefon - Redmi Note 3 Pro Wersja MIUI - Xiaomi.eu 8.11.22 (najnowsza) Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  28. TestingNewEngine

Hulajnoga Xiaomi 365

1. Load more activity