All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Zamowilem Mi 9 , i chce odrazu zadbac o wsywietlacz, Przeczytalem pare stron w temacie i rozne propozycje sie nasuwaja , i rozne opinie. Troche czasu od wydania tel juz minelo i pewnie rozne szkla przez wasze tel sie przewinely, Wiec prosze napiszcie jakie szklo sie u was sprawdzilo a jakie nie, ulatwcie mi zakup. Tel bedzie niebieksi wiec raczej szklo z czarnymi ramkami odpada
  3. Cześć, doczytałem się w jakimś porównaniu, że mi 9 ma jakiś dodatkowy konfigurowalny przycisk. Ktoś podpowie, czy to ten z lewej strony telefonu (patrząc na niego od przodu-szyby) ? Jak tak, to gdzie się zmienia jego funkcjonalność ? Dzięki za pomoc
  4. Witam. Instalowałem 9.9.3 na Mi9SE. Robiłem full wipe. System się zainstalował, po podłączeniu do kompa w trybie przesyłania plików widzi pamięć wewnętrzną, ale ona jest pusta i nic tam nie mogę skopiować. Tak samo jak przeglądam pamięć wewnętrzną w apce Pliki to również pokazuje, że jest pusta. Ktoś wie czemu tak jest?
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Global, Eu? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Problem rozwiązany. Okazało się, że takie cyrki powodować mod w magisk dotyczący dźwięku stereo.
  8. Pomocy! Mam seta z polskiej dystrybucji. Próbowałem już na kilka sposobów dodać scenę w której po wykryciu ruchu czujką zaświeca się światło na bramce i po czasie gaśnie. O ile jeśli ustawię bez okresu efektywności działa to po ustawieniu że ma działać np od 23 do 6 to działa jak chce. Raz zapali, raz nie. Ktoś się spotkał z tym problemem? Co z tym robić? Próbowałem też z inną czujką i w innych przedziałach godzinowych. Nic nie pomogło...
  9. Wy też macie taki problem, że jak ktoś dzwoni i chce się wyciszyć dźwięk poprzez wyłączenie ekranu to po chwili ekran znów się załącza? Nie można go całkowicie wygasić...
  10. Serio macie aż tak źle z bateria? W sensie... ja za dnia mało uzywam telefonu, bo pracuję przy PC ciągle i wtedy mam problem wyciągnąć 3h SoT nawet. Ale byłem w weekend na krótkich wakacjach i przy nawigacji, 2x LTE, VoLTE + jasność ekranu na auto 100% osiągnąłem niemal 6h SoT. Moim zdaniem to świetny wynik. Zaznaczam że nawigacja była ciągle włączona.
  11. Pytanie czy to chwilowy bug tej platformy który zaraz zostanie załatany czy celowe dzialanie
  12. Jeśli masz gwarancje to... gwarancja. Tu lista serwisów Serwisy prowadzące profesjonalne naprawy M365 & PRO w Polsce https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=74005&share_tid=46586&url=https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/46586-Serwisy-prowadz%C4%85ce-profesjonalne-naprawy-M365-%26-PRO-w-Polsce&share_type=t No i można ew. samemu kombinować. Obstawiam że, jakoś przesunął się magnes (dostęp od spodu klamki)
  13. Co aktualizację to samo. Mam, nie mam, a ja mam, a ja nie. Wystarczy jedno info (kto pierwszy ten lepszy) że jest, i tyle. Nie wszyscy na raz dostają, tylko partiami.
  14. U mnie to wygląda tak że oglądając film na YouTube włącza się wielokrotnie info o Asystencie. To samo jak oglądam zdjęcie lub film z galerii. Masakra jakaś.
  15. Cześć! Od dnia wczorajszego latam po różnych forach w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu i wreszcie trafiłem tutaj! Wczoraj jechałem autem, słuchając spotify nagle włączyła mi się aktualizacja jednej z aplikacji (nie wiem czego), po czym telefon się wyłączył... Zaraz po tym spróbowałem go włączyć, myśląc że to jakiś krótki błąd, jednak telefon nie włączył się - uruchamia się on tylko do momentu napisu MIX i na dole android, po czym wyłącza się i wykonuje pętle i tak cały czas. Wróciłem do domu, rozebrałem telefon, rozładowałem baterię do zera po czym ponownie naładowałem - efekt taki sam jak wcześniej, napis MIX i ponownie pętla. Wszedłem do recovery, wipe data - dalej to samo. Wgrałem od nowa system za pomocą ADB Xiaomi - na telefonie było również widać wgrywanie systemu. Po wgraniu uruchomienie telefonu i dalej to samo, telefon uruchamia się do pewnego momentu i wpada w pętle. Bootloader zablokowany - swoją drogą istnieje możliwość odblokowania go w takiej sytuacji? Na gwarancję niestety nie mogę oddać z powodu wymiany ekranu w telefonie, oraz w ostatnim czasie (2 tyg) była wymieniana w nim bateria, bo oryginalna napuchła. Proszę o pomoc. System: https://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PDGMIXM/miui_MIMIX2SGlobal_V10.3.5.0.PDGMIXM_640d089ad0_9.0.zip
  16. A co tam malkontenci powiecie na baterię? 17 dni na ręce i jeszcze 40% zostało :(.
  17. Nie wejdzie bez zastosowania ukraińskich przedłużek do widelca z przodu i tyłu,co do opon 10 cali to zakupione SA 206 zostały dobrze przetestowane w terenie leśnym podczas dzisiejszego grzybobrania,dają radę,aczkolwiek jeśli były by jeszcze bardziej agresywne bieżniki to chętnie przetestuję,te nie są złe na piasku nimi trochę maja na boki,ale bez problemu,załączone zdjęcie to te opony po testach z nadprogramowym obciążeniem w postaci 12.9 kg grzybów.Wanda itp nie umywa się do ich trakcji.To na czym częściowo wisi torba z grzybami to ekspander,nie chciałem zbyt obciążyć kierownicy prawie 13 kg i jechać dziurawym duktem leśnym,tylko ustabilizować torbę.
  18. Today
  19. YouTube, internet, zakupy, płatności, CDA, poczta, SMS, połączenia. Z grania trochę już wyrosłem, zamiast siedzieć na grze wolę iść na trening.
  20. U mnie brak, ale to może dlatego że mam wersję chińską opaski. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja kupiłem właśnie na tej aukcji i jest OK. https://pl.aliexpress.com/item/33052699592
  22. podobna , ale to nie cst
  23. Chyba jak oglądasz youtube non stop Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity