All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. tpawel

Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

Gdyby nie miało chodzić o rozbicie to o co? Wysłane z LG G7
  3. lindinho

Najbardziej stabilny soft - Mi Note 3

I na dzisiejszym Globalu Dev coś się zmieniło, można płacić Google Pay, mimo oblania testu SafetyNet i braku certyfikacji urządzenia w Google Play. To już nic nie rozumiem heh
  4. Papoodrock

Redmi 7 - Xiaomi, którego nie ma?

Nie jestem ekspertem od MIUI. Zawsze robię tutoriale krok-po-kroku. Ten o odblokowaniu telefonu mówi, aby na en.miui.com w zakładce settings wybrać urządzenie. Podejrzewałem, że to od tego momentu liczone są godziny na przyznanie zezwolenia na odblokowanie bootloadera. Kiedy próbuję odblokować telefon aplikacja zwraca odpowiedź, że nie upłynęło ileś-tam-set-godzin. Czy to znaczy, że jeśli w w/w zakładce mam teraz zaznaczonego Redmi 7 NOTE (bo nie można nie wybrać niczego), to czas płynie od momentu zapisania ustawień?
  5. Kupiłem nowy xiaomi redmi 6 z systemem 8.1 i nakladką miui 10. Po jakimś czasie zauważyłem pewien mankament. Problem tkwi w obsłudze dymków czatu messengera i identyfikowaniu ich jako aplikacji Mianowicie w dymkach czatu zanikają gesty pełnoekranowe, co uniemożliwia swobodne pisanie. Gesty działają jedynie wtedy kiedy pod dymkami jest włączona jakaś inna aplikacja. Problem ukazuje się także w blokowaniu aplikacji. Dymki czatu nie są w ogóle blokowane i można swobodnie je włączyć i korzystać z messengera bez wpisywania kodu czy okazywaniu odcisku palca.
  6. Witam, wiecie może czy dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu, którą oferuje xiaomi przy zakupie Redmi Note 7 obejmuje wymianę wyświetlacza wtedy gdy telefon upadł, rozbiło się szkło i dodatkowo w ogóle nie działa ekran, połowa jest czarna, a reszta jakieś mazaki? W regulaminie pisze coś takiego: ,,Każdy uczestnik Promocji, który spełni warunki uczestnictwa otrzyma prawo do dodatkowej 6-miesięcznej gwarancji, która obejmuje jednorazową wymianę przypadkowo uszkodzonego wyświetlacza w okresie 6 miesięcy od daty zakupu w okresie wymienionym w § 1 pkt. 3." "Uczestnik Promocji ma prawo do skorzystania z bezpłatnej usługi wymiany wyświetlacza, będących wynikiem jego normalnej eksploatacji, które ujawnią się w okresie 6 miesięcy od daty zakupu wskazanej na dowodzie zakupu (paragonie fiskalnym, fakturze Vat), po uprzednim zgłoszeniu reklamacji w jednym z autoryzowanych punktów serwisowych Xiaomi, lub sklepie detalicznym, w którym Uczestnik dokonał zakupu." Wydaje mi się, że rozbicie ekranu to przypadkowe uszkodzenie. Jak myślicie ?
  7. Wyłącz weryfikację podpisu sterownika, pobierz https://forum.xda-developers.com/android/general/miui-xiaomi-global-debloater-the4anoni-t3879739 (skrypt do debloatu, ale są tam sterowniki) i wypakuj. Telefon odpal w trybie fastboot, wejdź do wypakowanego folderu -} Driver -} zainstaluj.exe Potem podłącz telefon. Jak ci powie że mi drive installed robisz restart pc i powinno być ok.
  8. Doszedłem do punktu 5. aktualnego poradnika i podpunkt 5. Nie mogę zainstalować sterowników. Podłączam telefon w trybie FASTBOOT, wykrywa mi nieznane urządzenie o nazwie Android i tej paczki z linku ręcznie też nie mogę zainstalować. Czy przyczyną może być kabel od innego telefonu niż Xiaomi? Konkretnie to kabel od Samsunga mam, przesyłanie zdjęć, ładowanie działa normalnie, żadnego rozłączania samoistnego nie zauważyłem.
  9. vvvzc

TWRP po instalacji L.OS 16

Dobra zrobiłem xD Było zrobić Format Data xD Dokładną instrukcję zrobię w wątku z romem
  10. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

Ktoś coś wie o VoLte i VoWifi na naszym urządzeniu? Bo ja nic w ustawieniach nie widzę Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  11. Today
  12. zoltan78

Czy Mi9 8/128? FAKE?

Czytałem gdzieś w necie że nie mają. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Nikt po tyle nie kupił, cena jest taka, aby aukcja nie spadła. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

Są wszystkie potrzebne w Polsce. W szczególności - jest B20.
  15. Olek619

MIUI 9.4.18

Wciąż mam rozmazany obraz z tylnego aparatu - także przed zrobieniem zdjęcia. Gdy próbuję złapać jakiś bliski przedmiot to aparat łapie ostrość więc to raczej nie błąd sprzętowy. Co mogę zrobić?
  16. Widzę, że na allegro ludzie kupują Mi 9 nawet po 3800zł, więc nic dziwnego że Janusze wykupują wszystko jak leci ze sklepów. Ehh, co się dzieje z tymi ludźmi, dokąd ten świat zmierza?
  17. 1. Spróbuj odblokować bez podawania nazwy telefonu... Eh... 2. Spokojnie, dział będzie...
  18. Mr. Why

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Dziękuję ;-)
  19. Witam. Chcę wysłać SMS do pewnej osoby. W kontaktach pod nazwą kryje się jeden numer 794 xxx xxx. Chcąc wysłać SMS nagle na górze wiadomości ukazuje się nazwa innego kontaktu a pod nim dwa numery 602 yyy yyy i po przecinku 794 xxx xxx - czyli ten właściwy. Zadzwonić mogę normalnie. Istnieje możliwość, że albo ja albo ta osoba ma włączone przekierowywanie SMS? Próbowałem usuwać te dwa kontakty i na nowo wklepywać ale bez skutku. Wydaje mi się, że problem będzie leżał po mojej stronie a nie po odbiorcy. Telefon chyba też tu nie ma dużego znaczenia, raczej sieć (tak myślę). Ktoś się z tym spotkał?
  20. czarek1212

Czy Mi9 8/128? FAKE?

To czyli jak jest? Chińskie wersje mi9 np 8/126 lub 12/256 nie mają pasma B20??
  21. Witam. Roztrzaskał mi się mój stary Redmi 3. Roboczy telefon. Żal, bo wciąż działał - i to rewelacyjnie. Nie myśląc wiele wpadłem na stronę kom******ika i bez zawahania kupiłem Redmi 7. Tani, (w promocji 599zł), 4000mAH. Tego mi trzeba do pracy. ALE! Redmi 3 (i większość telefonów Xiaomi jakie posiadam w rodzinie) są odblokowane. Z Miui Polska. Więc w te pędy zalogowałem się na moje konta Xiaomi, aby poprosić o wydanie zgody na odblokowanie bootloadera. I tutaj pierwszy szok. Na liście urządzeń NIE MA REDMI 7!!! Redmi 7 NOTE i owszem, ale to chyba nie to samo... Jak odblokować ten telefon? Wszedłem na forum, aby poczytać i tu kolejny szok: nie ma działu Redmi 7!!! WTH? Czy ten telefon jest aż tak słaby, że nikt go nie zauważył? Proszę o poradę w związku z ewentualnym odblokowaniem.
  22. the4anoni

MIUI 9.4.18

Dokładnie @tomiq75 Jak zaktualizujesz kalkulator lub pip po prostu nie działa trzeba wejść w ustawienia i wywalić aktualizacje dla kalkulatora.
  23. RSL

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Mam delikatnie zaokrąglone rogi (na 5) i wygląda to spoko. Co do whatsappa to chyba jest jakiś problem samej aplikacji, ale nie mam jakiś ogromnych opóźnień . Nie nagrywam wideo, ale postaram się to przetestować.
  24. Kamil Kupiec

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Hehe już mam zaokrąglone rogi mnie denerwują, jak je wyłącze to i tak nie do końca je zasłania albo pokazuje się w połowie ekranu. Powiadomienia z WhatsAppa nie zawsze dochodzą. Podczas nagrań wideo dźwięk trochę szumi (możliwe że przez firmware się zepsuło).
  25. CR2032

MIUI 9.4.18

Na Poco F1 wszystko w porządku Nie aktualizuj, bo tryb PIP zniknie. Troszku mylące z tą akt, bo jak ktoś używa automatycznego to z ficzeru nie skorzysta A żeby skorzystać wejdź w kalkulator, i w lewym górnym rogu masz taki symbol "uszczypnięcia"
  26. losmarte

Wyświetlacz>ekran zgodny z otoczeniem Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  27. simcold

...... Uzyles wyszukiwarki w ustawieniach?..... W ułatwieniach dostepu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity