All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam. Koledzy duża prośba bo widzę jest kilku specjalistów dałby radę ktoś przerobić dni tygodnia na Polskie ? Z góry dziękuję https://rokitskiy.dev/wf/evZrys0zNbKOL5jRqdD9
  3. Dolutować rom to będzie ciężko, ale korzystając z menagerów aplikacji, można dany pakiet zainstalować jako systemową apkę. Nazwy konkretnego menagera Ci nie podam bo wszystko zależne jest od wersji andka, nakładki i ograniczeń/możliwości danego systemu w urządzeniu, ja jadę na dość starawym oprogramowaniu i u mnie się sprawdza apka pt. odinstaluj, ale na foki fonie ( 9t) jest praktycznie bezużyteczna. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  4. https://miuipolska.pl/twrp-3-3-1-1018-dla-mi-9-se-android-q/ Wysłane z mojego MI 9 SE przy użyciu Tapatalka
  5. Przepraszam może za banalne pytanie ale czy posiadając obecnie miui global (PFKMIXM) 10.3.2.0 (tel z dystr. EU) mogę bez problemu przesiąść się na najnowsze czyli bodajże V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10. od miuipolska (lub ewentualnie jakikolwiek inny rom oparty na aosp)? bootloader jest, twrp 3.3.1-15-raphael-mauronofrio jest - standardowa procedura wipe i flash i powinno być ok ? W ogóle o co chodzi z numeracją tych romów? W sekcji download widzę MIUI 10: 9.8.1 do pobrania obok widze miui 11 v 9.10.17 a sam mam ver.10.3.2.0 a wyżej dopytuję się o V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10. Wybaczcie pogubiłem się w tym lekko.
  6. Od kilku dni posiadam note 7 przesiadłem się z note 5 i też zauważyłem problem z bateria która znika wlanie przez sygnał sieci. Moja propozycja jest taka zgłaszacie problem po przez tel: Ustawienia > opinia> zaznaczyć problem Im więcej zgłoszeń tym producent mam nadzieję zajmie się szybciej. Ja dołączyłem screen oraz zgodziłem się na wysłanie logów z tel.
  7. Mam to samo. Chciałem po aktualizacji wyczyścić Cache Dalvik, ale skoro nie pyta o hasło to troche boję się to robić, bo nie wiem czy na zaszyfrowanym telefonie nie narobi to bałaganu. Edit: https://miuipolska.pl/twrp-3-3-1-1018-dla-mi-9-se-android-q/ Już wszystko działa
  8. Wszystko jest ok. Z karty SD mogę wysyłać poprzez inne możliwości ale przez BT nadal nie mogę. Coś jakby blokował telefon przesyłanie z karty.
  9. Today
  10. Ostatnio ogólnie były problemy z parowaniem, synchronizacją, logowaniem, chińczakom klękły serwery. ( Jak trampek dalej będzie dusił ryżową krainę to nawet hulajki nie ruszą [emoji3][emoji16][emoji16]) Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  11. Falonso

Szkło hartowane

Spigen podobno klej ma tylko na brzegach, także ten... Lepiej Nillkin 3D CP+ Max lub np polskie 3mk Hard Glass Max, Neo Glass.
  12. W pokoju wieczorem tryb nocny nie jest potrzebny w sumie to też nie jest rozwiązanie-doświetlenie twarzy. Jestem zadowolony z zdjęć które wychodzą w normalnym trybie, tylko ze względu na czas łapania ostrości "dynamicznych" ujęć nie ma szans sfotografować. Wystarczy, ze obiekt w kadrze delikatnie się rusza i już się robi kosmiczny czas łapania ostrości. Kamera miui działa tu natychmiastowo.
  13. Witam. Mam problem z moim notem 7 dotyczący pamięci systemowej . Dokładnie chodzi o to czy da rade ją jakoś "powiększyć"/"zwiększyć"? Przy próbie przenoszenia aplikacji np: nova launcher jako aplikacje systemową czy jaką kolwiek inną wyskakuje błąd że mam mało pamięci systemowej bądź muszę wyłączyć "odstęp pomiędzy nazwami" , ale używam magisk`a i w nim nie ma możliwości wyłączenia tej opcji . błąd wyskakuje w aplikacji lucky patcher / titanum back up / link2sd innych nie próbowałem . Ma ktoś jakiś sposób na zwiększenie tej pamięci bądź jakiś moduł do magiska żeby wyłączyć te opcje?
  14. Co masz ustawione w oszczędzaniu energii i czy MiFit ma zezwolenie na pracę w tle? Uprawnienia typu lokalizacja, pamięć jest przyznana ? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  15. Znalazł ktoś wersję Gcam w której łapanie ostrości przy włączonym flashu działa zadowalająco szybko? W tym momencie chcąc zrobić dziecku zdjęcie wieczorem, praktycznie nie ma szans, żebym zdążył wykonać zdjęcie na czas. Samo łapanie ostrości trwa kilka sekund. Bez włączonego flasha ostrość łapie natychmiast.
  16. Ok dzięki za odpowiedz w tym wypadku dane to nie problem mam kopię wszystkiego w chmurze na swoim koncie i.mi.com więc dam radę
  17. Z jedna karta tego nie widać [emoji3525] Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  18. Tak posiada, jest taka opcja na przypisanie osobnego dźwięku dla każdej z kart. To samo z smsami.
  19. Co jak co ale oryginalny na pewno ma takie uprawnienia.
  20. A czy ktoś może, ponawiam pytanie, odpowiedzieć na moje proste pytanie: czy 9T/9T Pro posiada w ustawieniach telefonu OSOBNE dzwonki dla każdej z kart SIM? Dla kogoś kto ma telefon w ręku, to jest proste pytanie, ale ja nie wiem, bo jeszcze nie mam...?
  21. Odblokowanie wiąże się z utratą danych. Uruchomi się normalnie z tym że czysty, tak jak z pudełka. Wejdź do działu Toturiale tam masz wszystko rozpisane ze zdjęciami.
  1. Load more activity