All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam. Mam pytanie. Czy warto odblokowywać tryb deweloperski w bramce 2 ver EU ,do korzystania w Mi Home?
  3. Chyba jestem ślepy, żadnej poświaty nie widzę
  4. To nie masz powiadomień na ekranie blokady?
  5. Pomoże ktoś mówiąc czym się różnią te czujniki:? okrągły vs kwadratowy oraz z wyświetlaczem okrągły2 vs kwadratowy2 Rozumiem ,że do tych bez wyświetlacza potrzebny jest dodatkowo jakiś gateway a do tych z LCD wystarczy urządzenie z bramką BLE. Czy któryś z tych bez wyświetlacza nadaje się do umieszczenia na zewnątrz (lub jest jakiś inny zewnętrzny)?
  6. Specjalnie zainstalowałem.Wszystko działa.Rom indonezja global ,region stany zjednoczone.Normalnie wybiera trasę i prowadzi.Pozdrawiam
  7. Dzięki @ohdaesu! W zestawie miałem dwie szmaty do mopowania. Jedna cała, a druga z takim wcięciem - różnią się one czymś? Wyczytałem po chińsku, że ta cała jest do pełnego mopowania, a z wcięciem do lekkiego.
  8. 1. Do odkurzacza można dokupić oddzielny pojemnik tylko na wodę. Dopiero wtedy działa samo mopowanie. Ewentualnie można odłączyć filtr hepa. 2. Z tego co zauważyłem, to wyłączony odkurzacz z pojemnikiem na wodę lekko "cieknie" , więc po kilkudziesięciu minutach mogłaby się pojawić wokół mała kałuża. Chociaż jeszcze nie testowałem tego zbyt dokładnie. W każdym razie odkurzacz wysyła komunikat żeby odłączyć pojemnik z wodą po zakończeniu mopowania. 3. Można. Zawsze odrobinę kurzu wymiecie. Skoro i tak działa odkurzacz, to nie ma sensu ściągać szczotki. Jedynie przy samym mopowaniu nie miałoby to sensu (chociaż możliwe, że wtedy szczotka by się nie kręciła. Mam wrażenie, że zatkały się otwory odprowadzające wodę (może twarda woda, może za dużo płynu do podłóg). Przeczyszczenie powinno pomóc. Swoją drogą używacie jakiś płyn podczas mopowania? Ja daję kilka kropli Pronto. Myślałem jeszcze o płynie do mycia szyb przy płytkach
  9. Wyślij do mi center tam ci zrobią to od ręki Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  10. Przeczytałem wcześniejsze twoje posty i zmieniłem region od razu po uruchomieniu sie telefonu na stany
  11. Jestem mega zadowolony że udało ci się i soft też się podoba [emoji16] Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. Today
  13. coś chyba jest nie tak z tymi statystykami... BT aż tyle? połączenia głosowe to prawie 6h tym razem u mnie? No i brak ekranu w ogóle... ma ktoś podobnie?
  14. Gdybyś o tej apce wspomniał na innym androidowym forum dostałbyś bana na wieki. Nie jest niewinna, m.in. umożliwia ci kradzież płatnych aplikacji. Jak najbardziej powinieneś się spodziewać problemów. Każdy programista już cię nie lubi.
  15. Dobra, przyznaje się - trochę mnie poniosło. Wiem, że ciężko to wychwycić gdy każdy ma inny telefon. Gdyby nie wasza robota, to pewnie sporo osób w ogóle by nie kupiło telefonu tej marki.
  16. Aktualizacja do MIUI 11 pomogła. MMS działają bez ręcznego włączania transmisji danych. Teraz kolejny temat -brak powiadomień na o np. SMS na ekranie AOD. Ale to już w innym temacie
  17. Orjon

MIUI 9.12.5

A powiedz mi proszę, skąd my mamy wiedzieć o tym problemie? Ja o nim nie wiedziałem, dopóki nie zajrzałem na forum - bo u siebie go nie mam. Niemniej - dodałem.
  18. Jakbym nie próbował, to bym nie pisał... Pomogło wyczyszczenie dwóch aplikacji "pobrane" przez Lucky Patchera. Mod powinien dodać takie info w pierwszym poście. Skąd użytkownik, który nie pisał tego romu czy taki który nie zna architektury Androida ma wiedzieć, że taka śmieszna apka może uwalić sklep play?
  19. No i jestem po pierwszej płatności wszystko działa. I Nie można tak było od razu tylko 10 tysięcy komplikacji ten rom nie ma nagrywania ,na tamtym nie działa nfc. Na kolejnym trzeba odblokowywać bootloader. A na tym wszystko działa,aktualizacje są i wszystko gra. I jeśli nic się nie zmieni,to już nie będę kombinował bo nie ma potrzeby.Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
  20. Możesz podać namiar na android beta 2. Bo nie mogę nigdzie znaleźć.
  21. Czy jest ktoś kto przeprowadzi mnie lub pomoże w konfiguracji internetu Play, na moim Redmi 7a? Nie ma smsa konfiguracyjnego a dane ze strony wydaje się że wpisałem dobrze. Jedyne co, to kompletnie nie wiem gdzie wpisać numer dostępowy... Pomocy! Bo nie wiem co robić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  22. QBAQ

MIUI 9.12.5

@silverx a czyścieś dane aplikacji? Próbowałeś zainstalować nowszą wersję Play Store z apkmirror? Czy tak jęczysz i czekasz aż ktoś bohatersko zrobi za Ciebie kilka prostych rzeczy?
  23. He he to działa[emoji106] zmieniłem w tel język na włoski, GTR pobrał nowy rom, zmiana w tel na pl i są polskie znaki w powiadomieniach [emoji16][emoji16][emoji16] Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  24. Hej chłopy. Zastanawiam się nad wyborem cienkiego etui, który będzie nieco chronił telefon. Spodobał mi się: https://allegro.pl/oferta/etui-futeral-nillkin-rubber-xiaomi-mi-9t-8354346997 Macie coś podobnego? Na yt znalazłem materiały i chyba sporo pogrubia telefon? Spodobał mi się także: https://allegro.pl/oferta/etui-msvii-xiaomi-mi-9t-mi9t-pro-szklo-3mk-8334607040 Jest cieńsze i lekko gumowane, ale pewnie gorzej będzie chronić telefon. Ładny jest także: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-mi-9t-k20-nillkin-shield-etui-har-x31-8269945901 ale ten już prawdopodobnie nie uchroni przed niczym, oprócz rys. Szukam czegoś cienkiego i lekkiego. Przeźroczyste etui mi się nie podoba :/
  25. nikt nie miał problemów z hasłem na poziomie twrp?
  26. Czy to zadanie mnie nie przerośnie ? Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Jest szansa że coś innego uległo uszkodzeniu ?
  1. Load more activity