All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. na czytniku działa. Po podłączeniu telefonu z kartą do 2 komputerów, nie moge załadować plików na karte
  3. Wszyscy tak mają. To zawsze działało tylko po kablu.
  4. Temat zamykam. Sam sobie poradziłem Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  5. Witam. Tak jak w tytule, łatwe podkręcanie GPU do 810 MHz. Jedyne co potrzebujemy to wbudowanej aplikacji Telefon i najprawdopodobniej jakieś wydanie beta (np. miuipolska/xiaomi.eu) lub nowszy soft. Nie wiem dokładnie od czego to zależy bo na MIUIPolska mi działa a jak miałem global stable (nie eea) to nie chciało działać. A więc tak przechodzimy do aplikacji telefon i wklepujemy następujący ciąg znaków: *#*#8106#*#* i włączamy GPU maxfreq mode. Teraz uruchamiamy telefon na nowo i powinno wszystko śmigać. Jeśli ktoś jest zainteresowany podkręceniem GPU do 830MHz to niżej daję linka do XDA z instrukcją i skryptami. Ale wg. mnie to szkoda zachodu. https://forum.xda-developers.com/Mi-9/development/m-o-d-kernel-mi-9-android-9-pie-t3960271
  6. Co jakiś czas opaska przestaje pokazywać kto dzwonił w nieodebranych i usuwać przeczytane sms..? Już czysciles apke nowe ustawienia ale powtarza się to... Dlaczego? Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
  7. @H33t nie wiem co kupiłeś na tym allegro, ale u mnie hydrogel sprawuje się zupełnie inaczej.
  8. W N&Fit można ustawić długość kroku
  9. Takie pytanko: w jakim programie edytujecie grafiki? Lepiej w rastrowym czy wektorowym? Bo to przecież malutkie rozdzielczości. Proszę o przykłady
  10. Witam! Bardzo proszę o spolszczenie dni tygodnia w tej tarczy. 1568892734018.bin
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: przeczytaj dokładnie opis działu...
  12. to jest szkło 0.16 mm (lite za 30 zł) czy 0.3 mm (50zl)? chcę mieć pewność bo na zdjęciu wygląda na bardzo cienkie, wręcz wygląda jak 0.16mm aktualnie mam folie hydrogel za 9 zł z allegro i chcę to zdjąć jak najszybciej się da, ze względu na zniekształcenie wyświetlanego obrazu, mocnego palcowania oraz słabego ślizgu palca.
  13. Niestety. Kupiliśmy lampę z taką podstawą i od razu dokupiłem pasek magnetyczny. Włożyłem ją pod spód na krawędzi podstawy i odkurzacz nadal wjeżdża.
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. dzięki za szybką odpowiedź - właśnie przez lata nagromadziło mi się na nim sporo danych a przez uszkodzony port nie mam jak wszystkiego szybko przenieść na pc i dlatego obawiam się o uszkodzenie, a w większości instrukcji czytałem żeby na początku wgrać chinski rom z odblokowanym bl stąd moje pytanie
  16. Ja mam inną rzecz. Equalizer i wspomagacz dzwieku Mi aktywuje sie tylko gdy podłączone sa słuchawki na kablu. Przy słuchawkach BT te funkcje sa nieaktywne.
  17. Możesz wgrywać w TWRP Custom Romy. Poszukaj jednak Marshmallow lub Nougat, na Oreo będziesz miał gorzej. Zawsze wcześniej rób backup w TWRP; nie masz slotu karty pamięci, usb uszkodzone. Jak coś pójdzie źle... ..kupisz nowy telefon.
  18. J.B.W.

Opaska gubi GPS

To było to. Ustawiłem w opcjach mi fit "bez optamalizacji" i myślałem, że starczy i, że będzie to traktowane jako wyjątek więc oszczędzania baterii nie ruszałem. Miałem wysoki pułap na którym tryb się włączał. Poprawiłem i od razu mi trasę na mapie pokazało. Zastanawiam się tylko, czy nie mógł bym jednak jakoś tego wyjątku zrobić, żeby jednak ta oszczędność na pozostałych funkcjach działała. Może trzeba jeszcze tę optymalizację na czymś jeszcze wyłączyć? W każdym razie dzięki wielkie.
  19. Today
  20. Zdjęcia z karty mogęściągną ale utworzyć katalog, czy wgrać pliki muzyczne - tego juz nie. Windows 8.1 Jakaś rada czy ten fon tak ma/
  21. powód dla którego zamieniłem mi4c na note 7 to dzwonienie przypadkowe tego pierwszego. Ten robi to samo...choć duuużo rzadziej.
  22. Z Magiskiem pięknie działa gpay, Santander i Alior [emoji106] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. Dziwna rzecz- mam koła 10", wreszcie się wziąłem za downgrade aby wgrać zmodowany soft. Do rzeczy: ustawiłem prędkość max na 32km/h aby jechać na pewno 30, wcześniej jechałem 30 bez modowania, lecz hulajka myślała że jedzie 26, z wheel multiplier 315, czyli niby tym do 10" jedzie 27 max i myśli że jedzie 31, jak wpisałem wheel multiplier 400 to jedzie te 30km/h ale myśli że jedzie 17 O_o Czyli wychodzi na to że aby mieć poprawny odczyt prędkości i jechać z żądaną prędkością, należy tą prędkość pomnożyć razy 1.17, tylko skąd się wzięło te 17km/h?
  24. potrzebne protipy - mam xiaomi mi4c 2/16, dość wysłużone ale nadal sprawne więc mam zamiar używać go do końca, niestety miui 8.2 na androidzie 5.1.1 działa dość "ciężko", chciałbym wgrać coś nowego żeby dać mu nowe życie i zobaczyć co jeszcze można z niego wyciągnąć (i też obecny rom mnie znudził już), ale problem w tym, że nie czyta telefonu na pc (sprawdzane na kilku kablach i urządzeniach), tylko ładowanie działa. Przez to mogę sprawdzić czy urządzenie jest zablokowane (instalowałem miui polska bez odblokowania bl jeśli mnie pamięć nie myli), ani wgrać romu przez pc. Mam twrp 3.0.2-0, czy mogę ładować przez niego nowy rom - chociażby ten https://miuipolska.pl/…/35354-unoficial810-resurrection-re…/ - bez obawy o uceglenie telefonu? jeśli nie to wymiana gniazda i instalacja przez pc to jedyna możliwość?
  25. Możecie sprawdzić jak u was, bo u mnie nagle mi9 jest niekompatybilne z amazfitem
  1. Load more activity