All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. losmarte

Temat o ładowarkach

Ten baseus na dołkach podobno telefony potrafi gubić, z elektrycznie zamykanego nawet na chama nie wyrwiesz, s na Ali niewiele droższy jest Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  3. rakers

Czas czuwania, SOT na baterii.

Nie widzę kompletnie różnicy w czasie działania telefonu pomiędzy ciemnym a jasnym motywem.
  4. witek_77

sorki panowie za mały offtop, ale nie mogę się powstrzymać. Dzisiaj byłem u teściowej (no wiecie święta są) i bawiłem się jej telefonem. Dostała od mojej żony jakieś 2 lata temu używanego przez moją żonę wcześniej Redmi Note 3 Pro (kenzo) czyli jakieś prawie 4 lata stary telefon. Ma wgrany ostatni global dev jaki na niego wyszedł (oficjalny). Ale nieważne. Z ciekawości weszłem w informację o baterii bo mówiła, że nie pamięta kiedy ładowała. Ponad 5 dni, ekran ponad 4h a jeszcze 25% baterii. Ja na mojego MI9 wciąż czekam, ale forum obserwuję bacznie
  5. palibrzuch

Temat o ładowarkach

Już myślałem, że z xkom to zamówiłeś Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. palibrzuch

Mój wynik był na jasnym motywie, praktycznie bez rozmów i zero internetu przez sieć, tylko wifi. Ogólnie redmi note 4 lądowałem dziennie kilka razy bo miałem taką pracę. Za tydzień zmieniam pracę i tam już nie będę używał telefonu prawie wcale. Redmi był służbowy i używałem dużo jako Navi itp itd. Mi9 sporadycznie będzie męczone Jak mi wytrzyma jeden dzień to będę zadowolony. Na noc i tak trafi na talerzyk bezprzewodowy. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. witek_77

Temat o ładowarkach

Ja zamówiłem w x-kom 3.04 ocean blue 128 Ale cierpliwy jestem więc luz. Jutro przyjdzie do mnie pokrowiec z ali (szybciej z chin pokrowiec niż z polski telefon). Ale co do ładowarek to zamówię baseusa do samochodu TEGO (to link do strony oficjalnego sklepu więc chyba można). Myślę, że z 7W pociśnie realnie także na GPSa i doładowanie spokojnie wystarczy. Do tego zamówię ładowarkę równiez baseusa z QC4.0 także w razie potrzeby szybkiego doładowania wepnę się na kabelek. Do domu nie wiem czy będę coś brał, ale jeżeli wezmę to coś po taniości, ale MARKOWEGO tj samsung/xiaomi/huawei/baseus lub z podwójnym miejscem na telefon z myślą o przyszłym telefonie żony gdyż i tak ładuję przez noc na spaniu. Te super mega waty to moim zdaniem fajnie wygląda w wyścigu na cyferki a i tak większość ładuje przez noc. @Purelogic gdybym miał luźne finanse to też bym brał taki zestaw, ale znowu mnie żona oskarży o bycie fanbojem siajomi
  8. galakty

Temat o ładowarkach

Daj znać jak przyjdzie ta ładowarka samochodowa, kusi mnie kupić, ale póki co nie mam telefonu z indukcyjnym ładowaniem
  9. Purelogic

Temat o ładowarkach

A ja zamówiłem taki zestaw, cóż może przyjdzie akuratnie z mi9 z x-kom
  10. Kamil Kupiec

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

To ja poczekam na Twoją opinię. Chociaż szczerze to wolałbym coś oficjalnego.
  11. Today
  12. marcinj6

MIUI 9.4.18

Tak podejrzewam że zainstalował jakiegoś moda albo patcha z mi A2 bo pełno tego i swego czasu sam z takiego korzystałem ale finalnie okazało się że nic nie zmieniał a nie było w nim nagrywania FHD 60fps. Najlepiej było by zrobić full wipe i od nowa postawić globala i na to xiaomi.eu. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  13. sparuj sie z interkomem i dzwon na swoj telefon z innego. Jak zobaczysz, ze dzwoni (czego nie uslyszysz) to wtedy spróbuj pogłośnić guzikami głośność. Może masz wyciszone dzwonki po bluetooth.
  14. bobo123

Smart Home od Xiaomi

automatyczny dozownik do mydła
  15. gore2kill4

Temat o ładowarkach

@Padre czyli co kupić by było na talerzyku te 20 Wat? Możesz dać linka do tej ładowarki o której piszesz? Kupiłem bym wtedy ten talerzyk i do tego tą ładowarkę 45wat. Co Ty na to? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. Bambucha1988

I o czym to świadczy ? Wiesz czemu każdy kto ma używa czarnego motywu ? To później nie żal się tutaj na forum, że masz mniejszy sot jak robisz na przekór temu by mieć lepiej
  17. ale się uparłeś na te xiaomi, xiaomi i xiaomi wszystkie te rzeczy które łączą się z gatewayem też możesz dodać do Home Assistant. ale dobra jak nie chcesz to nie. kurzu mniej, jak dla mnie dobrze działa zamiast wiatraka na upalne dni, jeśli chodzi o alergie to nie wiem, niby żona miała rok temu teraz nic, ale nie wiem czy to od oczyszczacza...
  18. Witam, Jestem nowy na forum i potrzebuję pomocy. Podczas rozmowy telefonicznej rozmówcy narzekają, że trzeszczy i szumi mi mikrofon w telefonie. Nie wiem jak to naprawić. Telefon jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Mam nadzieję, że ktoś wie jak rozwiązywać ten problem.
  19. sqbnc

Ikony powiadomień

Wystarczy ściągnąć apk z GP Notch notification for miui
  20. palibrzuch

Po zmianie na miui pl jest lepiej. Programem automagic od 22:30 do 7:00 ma włączony samolot. Robi to automat. W każdym tel miałem tak. Powinien jeszcze włączyć wifi na noc a tu widzę, że było wyłączone. Dwa simy z czego główny to Orange o bardzo słabym zasięgu tu gdzie jestem teraz. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  21. mrosi

Problem z aktualizacją / TWRP

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. czesiek

Jaki rom na nowy mi4

https://en.miui.com/getrom-240.html?m=yes&mobile=2 MI 4
  23. Hej jakie macie staty baterii i sot? Mam mi6 dolatuje jeszcze do 5h sot i myślę nad SE, tylko nie chce spaść z deszczu pod rynne...
  24. posiadam system xiaomi,gateway,czujniki,kostki,żarówki,dozowniki,wagi,odkurzacz,amazon alexe i wiele wiele innych i chce to podłączyć pod konto xiaomi.
  25. rpone

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Jak już kupujesz na allegro to sprawdź żeby był tylko z polskiej dystrybucji bo reszta to pic na wodę. Autoryzowany serwis w Polsce obsługuje tylko kilka sklepów. Co do telefonu,super sprawa. Sprawdź mój wpis
  26. Jarol2K

Problem z aktualizacją / TWRP

Dziękuje wszystko działa Choć lekko się zdezorientowałem jak najpierw zainstalowałem OrangeFoxa a potem odpalił mi się RedWolf ale przypomniały mi się patchnotsy
  27. Pan Arek

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Zrestartuj telefon.
  1. Load more activity