All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jeżeli nie widać karty to wejdź w ustawienia ogólne i zobacz czy jest aktualizacja sprzętowa, Jeśli tak to pobierz. Następnie po ponownym uruchomieniu wejdź w sd. Kto chce to mogę nagrać filmik i pokazać jak to u mnie np działa wszystko.
  3. Pixelq hulajka z Twojego zdjęcia to chyba ma taki wahacz ,śmieszna kasa,może to jakoś sensownie działać,ale rama,amortyzator,wahacz,śruby itp to już parę zł jak napisała Sziwa to już parę zł będzie,ale komfort byłby na innym poziomie, w opisie sprzedawcy jest M365 więc może się da dopasować. Link nie wiem jak długo będzie bo bany na mnie spadają jak liście jesienią,można to kupić taniej. https://pl.aliexpress.com/item/4000151970606.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.48313d29Xtuz84&algo_pvid=dc2fbec5-3f6a-4eeb-9ec8-b28913987633&algo_expid=dc2fbec5-3f6a-4eeb-9ec8-b28913987633-16&btsid=52716087-cd02-42d8-9f46-a2e4cec67c8e&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_55
  4. Yesterday
  5. Niestety po moich nieudolnych eksperymentach przerwałem wgrywanie romu przez mi flash teraz telefon wogule nie reaguje ani na recovery ani na flash mode jedyne co się dzieje to przy włączaniu zawibruje przez chwilkę. Jak miałem Redmi note 7 nie było takich problemów co z redmi note 8 pro. Czy telefon jest do odratowania czy cegła do rozwalenia ?
  6. Działa Wam ten mod po aktualizacji do Androida Q? MGC-7.0.009_MiIXSE.RPII.MiVIII_V1b U mnie na androidzie P działał ładnie, a na Q się nie odpala.
  7. Ogólnie problem jest w tym ze chciał bym jedną aplikacje dać jako systemową, no ale nie idzie po mojej myśli jak chciałem "czyt. wyżej" już nawet usunełem zbędne systemowe aplikacje mając nadzieje ze to coś pomoże, ale d*pa ... Ten moduł zainstalowałem, ale dalej nic . Jest możliwość np. przez adb zainstalować jako systemową? Tak btw. wersje miui global 10,3,12 stabilna 10,3,12,0 (pfgmixm) i andek 9 wercja 9 PKQ.1.180904.001 .
  8. Gustowna instrukcja Jak wgrać CFW na wersji 1.6.6 dla M365 PRO i 1.5.4 dla zwykłej M365 - DA SIĘ! https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=74005&share_tid=47117&url=https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/47117-Jak-wgra%C4%87-CFW-na-wersji-1%2E6%2E6-dla-M365-PRO-i-1%2E5%2E4-dla-zwyk%C5%82ej-M365---DA-SI%C4%98%21&share_type=t
  9. Witajcie, Uruchamiam opcje Trening > Spacer i zaczynam iść. Po chwili czuje wibracje i komunikat „Zatrzymano” i mam możliwość wznowić. Ekran reaguje na dotyk ubrania które po kilku, kilkunastu kilometrach może być delikatnie wilgotne. Zdarzało się również ze trening zatrzymywał się od razu po założeniu kurtki. Żona ma dokładnie ten sam problem. Mamy blokady ekranu na przesunięcie palcem ale tutaj ona się nie załącza. Jakieś pomysły? Pozdrawiam Tomek
  10. A to moje MI9 na czysto Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  11. Na mi 9 czysta instalacja poziom zabezpieczeń L3 Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. Poważnie? Granie w wężyka na bipie? Ja tu nowy, bo do tej pory mialem miBandy, jednak jest to interesujący bajer. Wgrywanie jak w #1 poście?
  13. Długo nie trzeba było czekać - raptem dzień i MIUI 11 jest
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Używać głowy... https://www.mi.com/global/support/contact pisz pod "Global" oczywiście, po angielsku...
  15. Napisałem na maila który widnieje w sklepie Google [email protected] Mógłbyś opisać tą metodę? Rozumiem że to polega tylko na przepięciu czyjegoś modułu wyświetlacza od pro z wersją 1.6.0?
  16. Płatności NFC nadal nie działają na systemie bez root'a na Mi8
  17. Mam problem usunalem konto xiaomi na pc i nie moge sie wylogowac teraz na telefonie, poniewaz haslo zadne nie dziala!!! Prosze o pomoc czy jest w ogole jakies wyjscie? BL zablokowany!
  18. Ja z kolei polecam Baseusa. Kupiłem sobie kolejną i jest więcej niż ok. Wybrałem model 45W z wyświetlaczem i czasowym wyłącznikiem. https://baseuspolska.pl/strona-glowna/20-109-baseus-speed-pps-ladowarka-sieciowa-quick-charger-pd30qc30-45w.html#/8-kolor-bialy
  19. Mam takie drobne pytanie,włączyłem komputer i okazało się iż ku mojemu zdziwieniu dostałem maila dotyczącego tego wątku ,chciałbym się dowiedzieć ,gdzie tu jest spam z mojej strony ?Uzasadnienie też jest ciekawe Spam punkt 23 Regulaminu ,który jest na całkiem inny temat.Pozwolę sobie wkleić w/w regulamin,oczywiście zmniejszony,jak ktoś potrzebuje większy,bardziej czytelny format to zapraszam na stronę główną szacownego forum.Teraz jeszcze jedna ciekawa rzecz-ilość banów ,którą dostałem od jednej osoby,to kuriozum.Następny zrzut,oczywiście jak zapytałem dlaczego, to odpowiedzi były nie będę komentować jakie,pewnie przyjdzie na to jeszcze czas.Co ciekawe mam cały czas zbanowane konto-następny zrzut,oraz to że nie jest problemem ominąć tegoż bana,tylko nie bardzo wiem za co go mam.Reasumując,dostaję bany za spam ,którego nie wysyłam,i chyba po prostu ktoś mnie delikatnie mówiąc nie lubi.W tym czasie miałem lub mam konto zbanowane,konto zawieszone oraz zakaz pisania,jeszcze tylko zasłużę na chłostę i to tyle,ciekawe co będzie teraz? Przy okazji poinformuję. Za wątek dotyczący bagażnika M365 wersja bagażowa dostałem 4 bany w czasie ok 12-13 min ,który ma do chwili obecnej aż 3 osoby które,coś napisały i 4 odpowiedzi w tym 2 moje. Oczywiście liczę się z tym ,iz dostanę następny,ale nie jest to dla mnie jakiś wielki problem.Coś tam napisałem do admina i zobaczymy co będzie dalej.Cóż od bana do bana,pewnie moje wypociny zostaną za chwilę usuniete,ale może ktoś zdąży przeczytać.,trzeba będzie to się napisze ponownie,oczywiście uzasadnienie moich banów jest całkowicie wyssane z palca,ale co mi tam.Na zrzutach z banami i bez jest godzina z paska narzędziowego a ban jest dalej aktywny.
  20. Nazwy romów dev są datą ich wydania (ostatnia cyfra roku.misiąc.dzień to 9.10.17). Nie ma w nazwie informacji jaka to wersja miui. A romy stable mają w nazwie wersję miui.
  21. Polecam ładowarki Blitzwolf Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  22. Z ciekawości zapytam, czy to musi być oryginalna i dlaczego? A nie może być coś innego? Efekt będzie ten sam albo i lepszy.
  23. Witam, chciałem dopytać, czy może ktoś kupował telefon Mi 9t Pro w https://proline.pl lub na bestcena. Jak wygląda gwarancja. Czy telefony są z polskiej dystrybucji
  24. App systemizer. Nie jestem jednak pewien czy dodawanie aplikacji do /system jest wykonalne w Miui. Ewentualnie poszukaj jakiegoś .zipa dla twrp i go sobie modyfikuj. Na xda był/jest np. "Pixel Launcher for all devices".
  1. Load more activity