All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Używa ktoś ostatniej wersji MGC_6.2.030_MI9SE_V4++.apk ?
  3. mrosi

camera

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Witam, zastanawiam się nad zakupem szczoteczki Xiaomi SOOCAS X3, ogólnie recenzje pozytywne, jednak ciekawią mnie opinie po dłuższym czasie używania, czy po roku są jakieś problemy, czy się psuje.
  5. Zamówiłem. Oby tym razem się udało [emoji14] Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  6. Taki temat już istnieje. Nie znaleźliśmy na ten problem rozwiązania.
  7. Today
  8. Tak przy okazji sprawdzałem kilka razy działanie GPS... w moim bipie działa znacząco lepiej niż w GTR, co do jakości (a nie wyglądu) przekonamy się za jakiś czas. Nie jest to prawda, przy naprawdę ostrym słońcu np. Stratos jest dużo czytelniejszy niż najlepszy amoled, gorzej jak jest ciemno, trzeba aktywować podświetlenie... ale tu zasada jest taka sama jak w amoledach.... trzeba puknąć, potrząsnąć, czy też podnieść.... niestety zwykle trzeba chwilę poczekać w GTR jest to wyraźnie zauważalne... jak trzymam np ręce na kierownicy to niestety jest to niewygodne... zwykłe przekręcenie ręki nie wystarcza.... więc jest lipa Powtórzę raz jeszcze w GTR nie ma co oglądać... przynajmniej nic czego nie wyświetliłby nawet przedpotopowy LCD. No niestety musisz dosyć solidnie podnieść rękę...., ale co kto lubi Widziałeś w ogóle na żywo Stratosa czy Pace? Nie mówiąc o nowych Garminach? Mam nadzieję, że firmy takie jak Huami wreszcie dopracują oprogramowanie (bo głównie to jest problemem) i będą mogły konkurować z Garminem czy Sunto..... bo na razie Garmin dyktuje takie ceny... nieadekwatne do nakładów przy produkcji i projektowaniu.... A wszystko dlatego, że większość kupujących zegarek jako sportowy... jako podstawową funkcjonalność traktuje zmianę tarcz! Coś tam się liczy... pokazuje, że spaliłem kalorie (im więcej tym lepiej) i 10k kroków podczas pisania na klawiaturze lub jeździe samochodem. Uważam, że GTR mimo zamkniętego systemu (a może też dlatego), może być bardzo dobrym zegarkiem sportowym z funkcjami powiadomień.... niestety pewnie nigdy nie będzie, bo nie ma takiego zapotrzebowania. Nawet z amoledem, mimo, że nie nadaje się za bardzo do zegarków. Pewnie prędzej się złamię i kupię Fenixa, jednak jest to wielkie (choć już nieco wyładniał), bo nie wydaje się by rynek wymusił zmianę polityki cenowej na Garminie. Niestety większość produktów Huami działa i/lub wygląda jak zabawki. Do tego są nie przewidywalne.... raz jakaś funkcja działa bardzo dobrze lub przynajmniej poprawnie.... a tu nagle nawet na tej samej wersji softu całkowicie się sypie (patrz np. wątek o pływaniu w mi band 4). Ja miałem podobnie np z pulsometrem w GTR i w miband 4 (zresztą Stratos miał podobne błędy, ale zrobiłem mniej testów... bip chyba w ogóle ma gorszy pulsometr), raz działa dobrze... a czasem pokazuje dane zupełnie z kosmosu (zdycham z wycieczenia, oddech mam przyśpieszony, o co zresztą niełatwo, a tętno dzielnie niby 90 bpm). GPS to już cała saga na różnych forach (np. XDA no i tu), ja ma sporo szczęścia bo działa przyzwoicie.... GTR zgubił się raptem kilka razy (pomijając pływanie w morzu). Widać też róznicę między egzemplarzami, moje dwa BIPy mają bardzo dokładny GPS (mógłby szybciej łapać fixa), ale ślad jest niemal idealny.... a wiele osób twierdzi, że GPS w BIPie to całkowite dno. Korci mnie sprawdzenie nowego Stratosa, ale na pewno poczekam na dostępność w Polsce, bo nie potrzeba mi kolejnego eksponatu na półce.
  9. Po kilku godzinach wszystko wróciło na swoje miejsce... Nie mam pojęcia dlaczego
  10. Mi od dwóch dni ładuje normalnie, ja już w ogóle nie wiem o co chodzi...
  11. roman madej

camera

Od kilku dni używam kamerę Xiaomi Mijia 360 1080p. Mój problem polega na tym, że samoczynnie przechodzi w tryb off line. Wymieniłem zasilacz, sprawdziłem płynność działania wi-fi wszystko ok. Wyłącza się różnie po 4,6 8, 10 godz. Najprostszym sposobem jej przywrócenia do on line jest odłączenie od zasilania na 2 s wówczas wszystko wraca do normy. Co zrobić żeby działała stale w on line?
  12. Nagrałem film jednak nie widać na nim trzęsienia, mi drżą ręce oraz jakość filmu nie powala. Na razie nie mam możliwości żeby napompować oponę w domu więc wstrzymam się z spuszczeniem ciśnienia i całą operacją.
  13. Tego też próbowałem i w dużym stopniu udało się wykluczyć migotanie tak że jakiś półśrodek mam. Dzięki za radę Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. Pomimo włączenia usługi w Orange i ustawienia prawidłowo suwaka w ustawieniach telefonu ta usługa nie działa, żona ma Huawei i tam jest wszystko w porządku, telefon w trakcie rozmowy z kimś sygnalizuje w glosniczku pikaniem i wyświetla się kto dzwoni na ekranie, mamy wtedy możliwość zawieszenia rozmowy bieżącej i odebrania nowego połączenia.
  15. Dopasuj w trybie ręcznym czas naświetlania, może zniwelujesz efekt.
  16. Tego się spodziewałem. No cóż niestety, pozostaje nie robić zdjęć w mojej pracy bo to właśnie tutaj zauważyłem problem a wszędzie nad głową wiszą świetlówki. Dzięki za odpowiedź!!!
  17. Raczej nie.Spuść ciśnienie,odklej oponę od felgi na całym obwodzie,napompuj do poziomu ,gdy będziesz mógł palcami regulować wsunięcie opony do wnętrza felgi,zachowując tą samą odległość przetłoczenia gumy do felgi na całym obwodzie z obu stron ,dopompuj o sprawdź.Można też spuścić trochę powietrza i kawałek się ostrożnie przejechać opona może się ułożyć,aczkolwiek różnie to bywa.
  18. Nagraj proszę filmik jak pracuje silnik bez obciążenia.
  19. Dziękuje za odpowiedź. Położyłem m365 na krześle tak aby nie dotykała podłogi, kiedy wprawiłem przednie koło w ruch i przyspieszyłem hulajnoga bardzo mocno i regularnie zaczęła się trząść i faktycznie wydaje mi się że opona jest nie równo osadzona na feldze. Podczas pompowania opony kilka dni temu spuściłem z niej trochę powietrza a następnie napompowałem do pożądanego ciśnienia czy mogło to spowodować że opona nie równo się ułożyła?
  20. stereo0

Szkło hartowane

każdy mi9 nie ważne od koloru jest z przodu z czarnymi ramkami, wiec szklo z czarnymi ramkami w niczym nie przeszkadza
  21. czyli twierdzisz że jakość bip-a jest lepsza od gtr-a dzięki amoledowi zobaczysz to samo co w innych smart zegarkach bez amoleda ,za to w lepszej jakości, i w każdych warunkach, nie potrząsam nie pukam,wystarczy leki ruch ,podniesienie ręki,naturalny odruch w każdym rodzaju zegarków.
  22. tylko zebym wiedzial jak odszukac numer postu :PP ok znalazlem te posty ze zdjeciami :), no to chyba bede musial kupic to szkielko tylko szkoda ze chodza powyzej 50 zl
  23. Niestety nic nie da się zrobić. Oświetlenie LED tak działa. Pocieszające jest to że nie każde oświetlenie tak działa te droższe nie mają tego problemu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. Opony nierówno osadzone na feldze.Sprawdź bicie.W pobliżu styku opony z felgą ,na oponie jest z reguły takie przetłoczenie,ma być w tej samej odległości od felgi na całym obwodzie,niezależnie od rozmiaru opony,musisz spuścić powietrze i ułożyć oponę równo na feldze.
  25. Na szczęście rynek jest szeroki... jest na nim miejsce na badziew z TFT i zegarki z sensowną jakością wyświetlanego obrazu z Amoled
  1. Load more activity