All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. moogoom

Gniazdo ładowania Note 4 GLOBAL

Ja bym najpierw zmienił ładowarkę. Nic nie napisałeś czy to zrobiłeś. Zatem zakładam, że nie... Zmień najpierw ładowarkę. Jak nie pomoże to zmień kabel i sprawdź na obu ładowarkach. Dopiero jak 1 i 2 nie pomoże to wróć tu z tym tematem. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  3. Kinek

Case

Mi w nim odpadł przycisk power po tyg... Więc nie wiem czy taki super
  4. Pete67

Ekran Mi9 w UV :) ot, ciekawostka

to jest czysty ekran bez szkieł bez żadnych nakładek
  5. bpioter

Wariowanie dotyku

Porbowales reset do ustawien fabrycznych? Czy juz po? Ewt jakis xiaomi.eu rom? Jak nie pomoze to pewnie hardware i gwarancja
  6. latet

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Ja nie widzę migotania ekranu w Mi8 nawet przy minimalnej jasności w całkowitej ciemności, więc DC Dimming mi potrzebny nie jest, zwłaszcza że – podobno – daje (jeszcze) gorszą jakość obrazu przy niskiej jasności. No, chyba, że DCD znacząco poprawia energooszczędność ekranu, ale chyba nie.
  7. sasza100

gry ps4

Witam,w co gracie fajnego na ps4??
  8. Zwirek42

Wariowanie dotyku

Witam wszystkich Jest to chyba mój pierwszy post na forum, aczkolwiek użytkownikiem telefonów Xiaomi i czytelnikiem forum, jestem od dłuższego czasu. Telefon kupiłem na Geekbuying i używam go od marca. Mam problem z dotykiem. Kilka razy na Globalu, ekran wariował kiedy zbliżyłem palec, nie mogłem nic trafić itp. Po dwóch, trzech restartach wracało do normy. Myślałem, że rom Eu rozwiąże problem (mam ok tydzień) ale tu też się pojawił, jak na razie raz. Dzisiaj stało się coś gorszego. Dotyk przestał w ogóle działać, albo działał z lagiem. Po kilu restartach wróciło do normy. Niestety, jest to wkurzające, kiedy telefon dzwoni i nie możesz odebrać . Liczę na jakieś sugestie. Wada mojego egzemplarza (hardware) czy softu ?
  9. sp4ubw

MOD na automatyczną jasność

Jakby co masz linki do magiska w oryginalnym temacie, możesz ręcznie ściągnąć.
  10. maternus2

xiomi mi box s brak chromecast

Witam serdecznie dostałem dziś nowe urządzenie xiomi mini box 4K z androidem 8.1 nie mogę uruchomić przesyłania ekranu z mojego telefonu Huawey p10 na mini w urządzeniu chromecast brak jest opcji przesyłania czy ja coś muszę zainstalować
  11. palibrzuch

MOD na automatyczną jasność

U mnie w magisku nie ma tego modu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. palibrzuch

Czas czuwania, SOT na baterii.

Ja mam ustawioną synchronizację między 21 a 22gą. Wszystko załącza się automatycznie. Nie widzę sensu aby synchronizacja była na bieżąco. Bateria trzyma mi rewelacyjnie i nigdy nie mam problemu z czymś co mi czerpie baterię. Używam oczywiście eu wersji Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Today
  14. Szaju

Wyjątki w Panelu Sterowania

Od kilku dni obserwuje Twój temat i oczekuje, tak samo jak Ty, na rozwiązanie problemu.
  15. Witam. Mam problem, ponieważ jakieś 3 miesiące temu wymieniałem sobie gniazdo ładowania. Od wczoraj po podłączeniu telefonu pod ładowarkę cały czas przerywa ładowanie. Kabel siedzi ciasno więc teoretycznie powinno ładować. Teraz pytanie czy to może jakiś błąd w systemie? Czy znowu do wymiany płytka jak tak czy można gdzieś dostać orginalną ?
  16. Coś postanowiło się wysypać. Tylko że nie podałeś żadnych informacji jaki masz soft, czy bootloader jest odblokowany itd. Spróbuj uruchomić ponownie telefon, ewentualnie przeinstalować soft (zakładam obecnie że masz Globala - jak nie, to mnie popraw) narzędziem XiaomiADB - dział Tutoriale. Jak to nie zadziała to niestety reset do ustawień fabrycznych.
  17. Dokładnie tak jak napisał @densa.
  18. Orjon

MIUI 9.5.23

Kolejne posty które nie będą odnosić się do xiaomi.eu 9.5.23 a do Globala lub jakiegokolwiek innego ROMu zostaną natychmiast nagrodzone punktami ostrzeżeń. Problemy z wyborem paczki aktualizacji na Globalu naprawdę nie muszą być poruszane w wątku.. który no... do tego nie służy... Koniec ogłoszeń parafialnych.
  19. bpioter

TWRP grus - instalacja

Jakie urządzenie wybrałeś jako "device" po zalogowaniu na forum mi przy odblokowaniu bootloadera? Mi 9? Na liście nie widzę nigdzie mi 9 se. Z gory dzięki za odpowiedź.
  20. Zgk1

Case

Jeśli ktoś szuka sztywnego, eleganckiego case to z całego serca mogę polecić kolejny produkt od Nillkin. Kupiłem stąd: https://allegro.pl/oferta/nillkin-super-frosted-etui-xiaomi-mi-9-czarne-8004943080
  21. Mariusz Kowalski

Brak możliwości wyboru paczki (aktualizacja MIUI)

Przenieś paczkę zip do głównego katalogu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  22. @JamCiTo klikasz x10 w kolorowe logo '10' w Aktualizacje
  23. Hejka mam problem z telefonem.jak chce odblokować to pojawia się komunikat aplikacja systemowa UI przestała działać.jak chce to zatrzymać lub zgłosić to telefon się wygasza i zawiesza.nigdzie nie mogę wejśc.co to może być.pomocy
  24. @JamCiTo a z poziomu TWRP nie możesz po prostu?
  25. stereo0

Ekran Mi9 w UV :) ot, ciekawostka

Może szkło ochronne odklejone masz środkiem?
  26. Panowie pomóżcie głupiemu... Kombinowałem... Kombinowałem... Przesiadki ze stabli na bety w tą i z powrotem... Coś mnie podkusiło na global stabla 10.3.1 na MiMax3... I chciałem "z biegu" na global betę 9.5.23... Ściągnąłem... Jest w download_rom... Tylko nie mogę "z marszu", bo w menu aktualizacji zniknęła mi opcja "wybierz paczkę"... Jakaś rada? Albo co też mogłem spierrrrr...ć wcześniej? Takie coś jest: https://photos.app.goo.gl/3fJjH6jcHABZjPch6
  27. dasmat

Szkło na aparat

Jaka jest różnica pomiędzy tymi "szkłami" na aparat? Oczywiście oprócz ceny. Ktoś używa któregoś z nich? https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-9h-na-aparat-xiaomi-mi-9-7914150857 https://allegro.pl/oferta/szklo-na-aparat-obiektyw-benks-kr-0-15-xiaomi-mi-9-8077126216
  1. Load more activity