All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Porównaj sobie szybkość samego CPU bez GPU oraz pamięci. Zmienisz zdanie. Poza tym nie warto kierować się samymi cyferkami. Już mi note 3 z snapem 660 szybciej chodzi. Obczaj test szybkości majstra pirza. Wytapatalkowane z MI 8 SE
  4. Kadi

Pytanie dot. baterii

Rzekłbym raczej że nie trzyma a znika jak ktoś ma tyle czasu na siedzenie dziennie z telefonem to na życie i pracę już tego czasu nie starczy Typed by Redmi Note 3 Pro SE
  5. Mam pytanie czy jak zakupie mi 9 se bez globalnego softu to będą jakieś problemy ? A jeśli tak to gdzie kupować z globalem ?
  6. https://uploadfiles.io/fh043 to zainstaluj i bedzie mozna dodac na dowolnym regionie.
  7. Udało się chiński RN5 odblokowany. Pewnie blisko cztery miesiące to trwało ale się udało.
  8. Świeżak33

Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć?
  9. Nezumi

Xiaomi Redmi Note 7 z Chin

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. 3 punkty więcej. Zapomniałeś o innych podzespołach? UFS 2.1, adreno 616, amoled, czytnik palucha w ekranie...? https://www.kimovil.com/pl/porownac/xiaomi-mi-9-se-cn,xiaomi-mi5s-plus-6gb-128gb
  11. mariusz.ur

Mi 8 - dyskusja ogólna

@dzx89 jeśli telefon nie wspiera aktualizacji ota na globalu to znaczy, że w tytule było global rom a nie global version.
  12. tu znalazłem porównanie dwóch procków tj. snap 821 i 712, wyglada na to że dalej 821 wygrywa, oj chyba pozostane z moim mi5s plus. https://versus.com/en/qualcomm-snapdragon-712-vs-qualcomm-snapdragon-821-msm8996-pro
  13. matiwan

Xiaomi Redmi Note 7 z Chin

Witam wszystkich! Dziś przypadkowo stałem się posiadaczem Xiaomi Redmi Note 7, ale w wersji z językiem chińskim (dwa do wyboru) i angielskim. Telefon wygrałem/kupiłem za 4grosze na chińskim portalu. Ale to nie istotne. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś poradnik krok po kroku jak wgrać wersję Global software do tego telefonu? Miui 10.3 | Stable 10.3.1.0(PFGCNXM) Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  14. dzx89

Mi 8 - dyskusja ogólna

Witam, kupiłem swojego pierwszego Xiaomi smartfona i mam kilka pytań: Bo pierwsza rzecz to taka że nie wiem jaką wersję mi wysłano niby jest napisane Global Version ale w opisie przeczytałem że jest więcej sieci dostępnych i czy będą one obsługiwane w Polsce, poniżej je wypiszę. I jeszcze jedna kwestia dotycząca tego: "This Xiaomi Mi8 comes with Official Global ROM, It does not support OTA Upgrade. " Co oznacza ten tekst bo niezbyt rozumiem znaczenie tych skrótów i czy będę musiał "przeinstalować" w jakiś sposób tego softa. Tutaj lista tych sieci: 2G: GSM B2/B3/B5/B8 CDMA1X/EVDO BC0 3G: WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 TD-SCDMA B34/B39 4G: TD-LTE B34/B38/B39/B40/B41(120MHz) FDD-LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B20 Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  15. Adamk102

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Dzięki szukałem ale ciągle ściągało mi wersję 9... Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  16. RSL

@Kamil Kupiec myślę, że tak. Aktualizacje są chyba wtedy gdy pojawia się nowa wersja modułu albo gcam. @Adamk102 https://osdn.net/projects/xiaomifirmwareupdater/storage/Stable/V10/sagit/fw_sagit_miui_MI6Global_V10.2.1.0.OCAMIXM_5a866eee19_8.0.zip/
  17. Adamk102

@RSL link do najnowszego firmware podrzucisz kolego? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka Mody pod GCam robią nieźle więc czemu nie ufać [emoji16] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  18. BRONEK89

Bateria w Redmi 4x

Rozumiem, że już nic z tym nie poradzę i muszę się przyzwyczaić do tego? Bo bawić się zbytnio w instalowanie/przechodzenie w starą/poprzednią wersję nie chce. Oczywiście co chwila pojawia się komunikat o dostępnych nowych wersjach, że "poprawiono" wydajność itd. i teraz wiem dlaczego to się pojawia. Spartaczyli co nie co to teraz poprawiają....
  19. jerzykd

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Mam. Chyba wrócę na global eea. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. Soplus

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Tak, o ile masz oczywiście kompatybilne słuchawki. Z moimi PXC550 działa aptx, nie mają obsługi aptx hd. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  21. squirrelkuss

Xiaomi AmazFit 2 - Dyskusja ogólna

Mam problem odnośnie aktywności. Zegarek na ekranie głównym i na ekranie aktywności pokazuje załóżmy prawidłowe 5000 kroków lecz po wejściu w ekran aktywności na zegarku i na aplikacji pokazuje 30 000 kroków. Tysiące kroków naliczają się czasem jak zegarek leży luzem na biurku. W aplikacji na na wykresie i szczegółach nie pokazuje żadnej aktywności - żadnych kroków. Reset zegarka i aplikacji wykonany. Jechałem na starym FW więc zrobiłem aktualizację która też nie pomogła. Jakieś pomysły?
  22. Dopiero w Mi9 ogarnęli pełną agregację pasm.. Co z tego, że w takim Poco jest teoretycznie modem Cat 16 (4CA, 1024/150Mbps) jak nie zaimplementowali agregacji..
  23. Chętnie bym sprzedał, gdyby trafił się kupiec.
  24. zuku1786

Kodi w Xaomi Box S

Czy wyszukiwarka Google się popsuła, czy nie chce Ci się samemu wpisać i poszukać i czekasz na gotowca pod nos? https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-ez-maintenance-w-kodi-17-poradnik/
  25. Kamil Kupiec

@RSLJesteś pewien, że nożna ufać ruskim? I jak z aktualizacjami softu?
  26. RSL

OpenGapps standardowo, arm64 nano.
  27. @radier Może działać agregacja 1800+2100, bo tą Xiaomi dawno ogarnęło. I to potwierdza dlaczego u @Brokey pojawia się na chwilę a potem znika. U mnie to samo jest na Redmi Note 4X, które w ogóle nie ogarnia agregacji - pojawiło mi się kiedyś na chwilę ale nie było "+". @andreas Nie zrobią tego. Nie bez powodu ten telefon tyle kosztuje.
  1. Load more activity