All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. voodoo1977

Mi6 a soft xiaomi.eu

Witam, wczoraj przesiadłem się z Redmi 4 pro na mi6, jest to telefon z drugiej ręki. Chciałbym zainstalować miui pl z którego byłem bardzo zadowolony na poprzednim telefonie. Teraz mam pytanie odnośnie oprogramowania które jest na telefonie, po uruchomieniu telefon pobrał sobie jakąś aktualizacje ale to chyba nie jest miui pl. Tak to u mnie wygląda. Co to jest za soft i czy przy tym sofcie mogę zainstalować miui pl z poziomu telefonu. Pobrać, wybrać zip i instalować? Nie chce nic uceglić, stąd pytanie. Dziękuję za pomoc.
  3. pafnuc518

Etui Pocophone F1

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-pocophone-f1-etui-ring-holder-szklo-7578545931?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Potrzebuje coś z takim pierścieniem by można było go do uchwytu magnetycznego używać ...tylko z płaskimi plecami a nie obłymi
  4. Today
  5. Orjon

Mi4c zablokowany telefon

Wyczyść dane z poziomu recovery... (Vol+ i power)
  6. Co Cie skłoniło do zmiany? Co jest lepszego i gorszego w mi9se w stosunku do s10se?
  7. XlarmX

Brak 60 fps

@gonz01 U mnie to samo.3 roździelczości do wyboru i tylko 30 fps.Pamiętam że nawet Mi A2 miała 1080 p. przy 60 kl./s.
  8. dommino6

Mi 8 - dyskusja ogólna

Dziękuje wszystkim za pomoc Mi6 przygotowana do sprzedaży,aż mi jej szkoda swietny model.
  9. mrosi

informacja o powiadomieniu np sms

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. preston2009

Bateria w Pocophone F1

@Lionel I tu cię zasmucę. Aktualnie używam tej z 4X (model MDY-08-EO bez QC). W Mi4 używałem także z kompletu 2A. Działa do tej pory.
  11. Witam, z góry powiem że nie jestem pewien czy wybrałem dobry dział. Posiadam mi4c od jakiś 3 lat ostatnio nie był użytkowany i uruchamiając go nie mogłem odblokować gdyż nie pamiętałem wzoru blokady. Nie mam dostępu do ustawień przez co też nie mogę zrobić hard resetu. Posiadam dostęp do konta miui natomiast używając mi unlock program zatrzymuje się na 50% z błędem weryfikacji. Szukałem już dosyć sporo jednak nie rozwiązałem tego problemu. Czy ma ktoś jakiś pomysł?
  12. Cóż... Daleki jestem od teorii spiskowych dziejów, ale mój egzemplarz pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji...
  13. mrosi

TWRP dla Mi MIX 3

Pojawiło się świeżutkie TWRP dla Mi MIX 3, w wersji 3.3.0.0. Sprawdziłem osobiście - śmiga jak trzeba https://dl.twrp.me/perseus/twrp-3.3.0-0-perseus.img.html Instalacja TWRP, w razie gdyby ktoś zapomniał procedury, pod tym linkiem: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  14. Klik mechanizmu tez slychac jesli otwieram czyli przesuwam w gore, ale jak probuje na boki to wlasnie takie dzwieki wydaje. Kupilem w ebuyer.uk
  15. Coś nie halo. U mnie słychać klik mechanizmu i tyle. Górna część nie rusza się na boki, nie ma takich zgrzytów jak u Ciebie, @DemoneQ. Gdzie kupiony telefon?
  16. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać. Dzięki za sprawdzenie tematu
  17. Lawendowy to będzie złoty Graal... Gdzieś czytałem (nie wiem czy nie na fabrycznym forum), że przymierzają się do wypuszczenia szerszego na sklepy, indyjskie bodaj, od maja/czerwca...
  18. paveu

MIUI 9.4.18

Na MiuiPolska musisz zmienić wpis w build.prop. Na globalu w ustawieniach.
  19. Witam Ali to ze u Ciebie telefon nie ma luzow nie znaczy ze wszystkie nie maja :-) Moj niestety ma na boki plus podczas pisania lub pukania palcem w okolicach gornego lewego rogu slychac stukot, jest luz. Zastanawiam sie czy wyslac na gwarancji. Zalaczam plik jak to slychac, nagrane dyktafonem w telefonie, poruszam palcem prawo lewo na ekranie , najpierw u gory po chwili z dolu, w srodku tego nie ma. 25 kwi, 20.22.mp3
  20. JamCiTo

MIUI 9.4.18

Ustawienia - - - - > Dodatkowe ustawienia (i chyba 3cia od góry pozycja)
  21. whiro

Brak powiadomień przy ikonce sms

Plakietki na ikonach ustawiasz w launcherze. Panel powiadomień. Możesz wybrać punkt lub punkt z cyfrą.
  22. może kupie-maj/czerwiec to zrobię film
  23. Wszystkim to samo piszą, że w cyklu tygodniowym mają dostawy. Musisz siedzieć i odświeżać stronę to wtedy kupisz. Na powiadomienie mailowe nie ma co liczyć. PS Czy ktoś widział dostępną/kupił gdziekolwiek wersję lavender? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  24. mihail1

MIUI 9.4.18

Jak zmienić region?? Nie mam roota i nie chce mieć
  25. palibrzuch

Temat o ładowarkach

Moja leży na poczcie bo na urlopie jestem ale ja chyba tą mdy zamówiłem. Z jednym wyjściem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. Roni3123

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

Zakupiłem dzisiaj ten telefon i jestem ciekawy: Jaki czas wyciągacie na SOT?
  27. @bizielamobile, mam też konto w BGŻ PNB Paribas, i też co pewien czas muszę powtarzać procedurę opisana w przytoczonym wcześniej linku. Żeby nie było, NFC mam ustawione na HCE. Na Portfel SIM nie działa. Zresztą, to samo z Aliorem.
  1. Load more activity