All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Trolekson

Następca RN 4 - 1000-1500zł -warto?

Serwus, Mój RN4 odmówił posłuszeństwa. Tak więc szukam następcy. Telefon do wszystkiego tak jak RN4, gps,gry,filmy i bateria. Z tego co widzę teraz większość to klocki powyżej 6 cali, no cóż może kwestia przyzwyczajenia. Telefon chciałbym na min. 2 lata, myślałem nad RN5, Pocophone F1, no i teraz wpadł jeszcze Mi 9SE z idealnymi wymiarami ale cena jakoś niezbyt kusi. RN4 w zupełności spełniał moje oczekiwania, ale idziemy do przodu Co byście polecili z własnego doświadczenia?
  3. Today
  4. Razor65

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Moim zdaniem w ciemności Mi 9 radzi sobie gorzej, ale nadal daje radę. Działa to na tyle na ile ekran podświetli twarz. Mi 8 miało diodę, Mi 9 nie ma, więc siłą rzeczy nie ma jak odczytać twarzy w całkowitej ciemności bez jej oświetlenia. Mniejszy notch kosztem braku diody.
  5. Kamil Kupiec

Zdjęcia google - brak wyboru rozdzielczości

Wejdzie na pc w zdjęcia i ustawcie sobie wysoką jakość bez ograniczeń.
  6. Mam to samo. Chyba od momentu jak zainstalowalem gcam. Ale gcam usunalem a w Google Zdjecia dalej to samo, nie mam opcji z wyborem rozmiaru. Usuwanie apki i instalowanie od nowa tez nie pomoglo..
  7. Mce

Problem z aplikacją Zdjęcia Google

Mam to samo. Gcam usunalem ale opcja z wyborem rozmiaru nie wrocila. Nie wiem co zrobic, zeby zdjecia nie zajmowaly miejsca w chmurze (mozna przez stronke konwertowac na nie zajmujace rozmiaru co jakis czas, ale to troche uciazliwe...
  8. densa

MIUI 9.4.18

Coś masz nie tak, można spokojnie wyciągnąć po 6 h i więcej w zależności od używania. Nie jest czasem tak że czas Ci się zatrzymuje i po prostu SOT stoi (jest taki bug od kilku wersji)? Jak aktualizujesz to robisz wipe cache i dalvik?
  9. Lopez17

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Część pytanie jak działa odblokowanie twarzą ekranu w całkowitej ciemności w mi 8 działa świetnie a jak radzi sobie mi 9 aktualnie nie wyobrażam sobie odblokowywać inaczej telefonu
  10. Mam nadzieję że dobrym temacie piszę. U mnie próba odblokowania Mi8 Lite kończy się błędem i chińskimi znaczkami(screen w załączniku), które po przetłumaczeniu przez google translatora oznaczają "Nie można odblokować, gdy telefon nie jest używany przez określony czas ". Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Oczywiście początkowo wszystko przebiegało normalnie, tzn. wyświetlał się monit o oczekiwaniu przez 360h, po upłynięciu tego czasu ponownie podłączyłem telefon i otrzymałem komunikat jak wyżej opisałem.
  11. Pabian

MIUI 9.4.18

Na tym sofcie minimalnie lepiej jeżeli chodzi o baterię (w porównaniu do ostatniego wydania), ale wciąż słabo w porównaniu do wcześniejszych. Nie mogę dobić do 3h SoT, gdzie przy takim samym użytkowaniu miałem spokojnie ponad 6h. Whyred
  12. Tutaj wstawiam kilka fot jak całość wygląda oraz jak działa bateria (w moim przypadku znacznie lepiej niż MIUI)
  13. michalm83

Zbiór recovery do MI9

Potwierdzam działa. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. Przemek

Google Camera Mod

@doktor a jakąś działającą wersję GCam 6.2.024 polecisz?
  15. mixowo

Mi MIX 2 dane mobilne

@Up, mam dokładnie ten sam problem i potrzebuje pomocy. Również z sieci Orange. edit: zmiana APN pomogła
  16. mrosi

Ładowanie bezprzewodowe Xiaomi

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Ktoś wie może czy jest jakaś przewidziana dostawa do mi-home czy w ogóle cisza?
  18. mrosi

Oryginalna folia Redmi Note 3 PRO

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. mrosi

Szkło hartowane do redmi 3

20. Syn kupił dziś wersję 64 GB, czarną wsklepie Mi w Galerii Krakowskiej za 1899 zł. Tylko takie były.
  21. Netoper

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Ja to przez ciekawość sprawdziłem i działało : https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/36762-nawigacja-osmand/&share_tid=36762&share_fid=74005&share_type=t Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  22. CR2032

MIUI 9.4.18

Wgrajcie sobie Magiska i moduł Energized, bez szarpania się
  23. Razor65

MIUI 9.4.18

Jak sobie poradziłeś? Też na Mi 9 nie działa mi blokada reklam. Wgrałem dwukrotnie przez twrp, wygląda na to, że się powiodło (sam proces jest banalny), ale reklamy w chrome nadal występują. Oszczędzanie danych mam na zawsze wyłączone.
  24. Niestety w Łodzi nie mam żadnego pkt. stacjonarnego. Jakieś tam dostawy są planowane na maj, zobaczymy ile sztuk dostarczą.
  25. whiro

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Może to problem z którymś ustawieniem w opcjach. Ale wydaje się że na global stable i beta było tak samo. Nie rozumiem po co w tym miui jest optymalizacja baterii, ograniczenia pracy w tle, itd itp. funkcje które są niezrozumiałe i nie wiadomo co robią. Mam też problemy z połączeniem z siecią na mapach Google i w gboard na tłumaczu. Nagle pisze że nie ma połączenia z siecią i kij ci w oko. Oczywiście połączenie jest. Może te zwolnienia to wina wolnej pamięci bo w AnTuTu wynik pamięci jest słaby. Szybszy od 50% urządzeń. Czyli cienko.
  26. seria t6 byla na crowdfundingu w chinach i od 3-4 tygodni jest wysylana do ludzi. byc moze jest juz dostepna w wolnej sprzedazy, ale zaden sklep, ktory eksportuje tego nie sprzeda, bo t6 jest tylko na chiny. odkurzacz sprawdza strefe czasowa na nim i na telefonie i jesli nie jest to UTC+8 to odmawia pracy. na rynek globalny bedzie seria s6, w zasadzie to to samo (nawet firmware maja aktualnie takie samo). dzis wlasnie s6 trafilo do ustawien mi home na serwerach eu/ru/sg/us, wiec pewnie za jakis czas trafi do sprzedazy.
  27. rezmus

Smart Home od Xiaomi

skoro dali wersje eu i na serwer eu to nie bedzie tam problemu, chyba ze bedziesz chcial podpiac to na chiny
  1. Load more activity