All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. stereo0

Zbiór recovery do MI9

Czy coś nowego się pojawiło?
  3. Witam jesteś dumnym posiadaczem Mi Note 2 od okrągłego roku, nic z nim się nie działo wszystko było w porządku żadnych usterek technicznych a jak już to z mojej winy, bo grzebałem sobie w systemie. No to tak mój problem wygląda tak że od pewnego dnia w którym wstałem szkoleń telefon do ręki i na białym kolorze pokazują się mrugające paski różnego koloru od dołu ekranu do mnie więcej 1/3 wysokości. Co ciekawe pokazują się one gdy zwiększam jasność ekranu do wartości większej niż połowa, poniżej ten wartości nie występują. Nie znalazłem go ani nigdy mi się upadł dlatego naprawdę jestem bardzo ciekawy co się mogło z nim stać dodam że dotyk w tym miejscu dział w 100%. Uruchamiałem też diagnostykę i paski pokazywały się tylko z niebieskim kolorze a i dodam także że od czasu do czasu użytkowania te paski znikają bez śladu na kilka godzin nawet na największej jasności. Lecz niestety one wracają po jakimś czasie. Proszę o propozycje co to może być lub co z tym zrobic. Pozdrawiam.
  4. Motywy działają, płatności telefonem nie używam. Bootloader odblokował się od strzału.
  5. Today
  6. the4anoni

MIUI 9.4.18

Wycofajcie te zmianę! Wyszło oficjalne TWRP 3.3.0 które wspiera Pie
  7. Orjon

MIUI 9.4.18

Informacja dla użytkowników na Redmi Note 5 (whyred) - po instalacji tej wersji posiadane przez Was recovery będzie nadpisane przez RedWolf Recovery dla wsparcia aktualizacji na Androidzie Pie. Możecie zmienić recovery po instalacji ROMu, ale tylko na te które wspiera firmware pod Androida Pie!
  8. ZIOLOISO

Aparat w Mi Max 3 (przykładowe zdjęcia)

Wczoraj jak pisałem post to już była [emoji6] Właśnie w tym miejscu. Dalej jest problem ze stabilnością trybu nocnego, gdzie od czasu do czasu lubi wysypać się aplikacja. Tzn jak włączę i działa to działa, jak włączę i sypie to już sypie do bólu. Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
  9. Użyłem tego narzędzia kilka postów wyżej. Nie wiem czy to pomogło czy poprostu już wystarczająco długo czekałem.
  10. xawm

Problem Adaway na MiMix 2s

Spróbuj tak: Twrp->mount->✓system. Instalacja magisk. Restart do systemu. Teraz adaway powinien załapać.
  11. stereo0

MIUI 9.4.18

Dzisiaj chyba mi wypada dzień odblokowania bootloadera. I chyba to będzie mój pierwszy miui eu na mi9. Czy ktoś z mi9 i miuipolska mógłby mi napisać jakie wady względem globala zauważył? Od razu chce zaznaczyć, że nie chce się bawić z magisticiem. Płatności zbliżeniowe działają bez problemu? Jak bateria w porównaniu do globala?
  12. maciek04

MIUI 9.4.18

Dziękuję za procent bateria. Mi9 SE.
  13. RASTY777

MIUI 9.4.18

wskaznik % na MI8Lite dziala, miesci sie i jest super, dzieki!
  14. the4anoni

MIUI 9.4.18

Ma ktoś na whyred ? Po ostatnich problemach wolę poczekać na jakąś informację zwrotną
  15. krainawilka

MIUI 9.4.18

Świetna opcja z procentami obok wskaźnika. Jest jakaś szansa, żeby kiedyś umieścić wskaźniki zasięgu dla dualsim obok siebie, a nie jeden nad drugim?
  16. rezmus

Xiaomi Dafang problem

dzis wyszla aktualizacja do dafang. moja kamerka normalnie dziala na starym fw, ale mozecie sprawdzic, czy cos sie poprawi w tych ktore nie dzialaja.
  17. BJJfigter

Barometr?

Sam sobie odpowiadam, nie ma, specyfikacje techniczne na stronach sieci bzdury mają.
  18. BJJfigter

Etui Pocophone F1

Kupiłem na mobiwear.pl wykonanie pierwsza klasa
  19. Mariusz Kowalski

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Jaki rom? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. RSL

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Ja zawsze robiłem.
  21. Adamk102

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Z global nie musisz firmware Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  22. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

@andreas nju czy Orange ? Mówisz że wcześniej miałeś aktywne. W jaki sposób aktywowałeś ? Nie chcę dzwonić na infolinie bo trzeba za połączenie z nju płacić EDIT: Znaczek VoLTE jest na redmi note 5 Wystarczyło wpisać kod na VoLTE (carrier check disable) i od razu pojawił się znaczek na xiaomi.eu weekly 9.4.12. Można się ze mną połączyć. Tyle dobrego. Bo ja nie mogę np. zadzwonić do a2mobile "Numer nie istnieje" Zobaczymy potem jak będzie na 9.4.18 Ale przynajmniej automat słyszę w HD Kurde na moje urodziny akurat
  23. gore2kill4

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Ja z baterii jestem zadowolony, jak się nie bawię non stop to wytrzyma cały dzień. Ładuję przed snem ( szybko się ładuje to nie zostawiam pod ładowarką na noc) rano mam ok 99%. Miałem telefon z 4k baterią, a i tak jak grałem i spędzałem dużo czasu na dłubanie w nim, to był ładowany codziennie. Jak doszło hardkorowe granie, to podczas grania siedział pod ładowarką. Więc mówię jak dla mnie jest ok. Dodam że w ciągu dnia ze względu na usytuowanie miejsca pracy non stop szuka mi sieci. Z LTE na h+ i nawet samo h. Od 7 do 14:20 takie warunki, a to nie sprzyja za bardzo baterii. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. Witam wszystkich, Zakupiłem dwie opaski Xiaomi Mi Band 3. Jedną dla siebie przez internet i jedną na prezent w Media Markt. Próbowałem sparować je przez aplikację z moim telefonem Xiaomi Mi A2, ale bezowocnie. Obie są zimne i nie reagują na nic. Zostawiłem jedną przez noc, żeby się naładowała niestety to nie pomogło. Wątpię, że mam tak wielkiego pecha, że obie są fabrycznie uszkodzone. Czy jest to może jakiś znany problem?
  25. A jak sobie poradziłeś ? Jakiego narzędzia użyłeś ?
  26. A ja się podepnę. Jakie macie ustawienia do analizatora snu. Wersja analizy i poziom?
  27. pl_shibby

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy

@pkonrad - pisałem o tym 2 dni temu @maciek04 - czekałeś 15 dni na odblokowanie bootloadera? Możesz sprawdzić czy na MIUI Polska działają Ci motywy? Bo na Globalu dostaję komunikat "Motywy nie są obsługiwane w twoim regionie" i jestem nieco zmiesmaczony :/ No i ostatnie pytanie, czy po odblokowaniu BL i wgraniu MIUI Polska nie masz problemów z płaceniem telefonem? PS bawię się Mi 9 se drugi dzień i względem Mi5 nowy telefon to demon prędkości. Nie ma porównania!
  1. Load more activity