All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Złamałem się i zrobiłem jeszcze jedną próbę, ale znacznie lżejszą i teraz jest tak jak powinno być.... podejrzewam, że problemy z pomiarem może wprowadzać aktywne Notify & Fitness (ale to strzał w ciemno), ale po tym udanym treningu, N&F było wg opisu rozłączone... (choć powiadomienia dochodziły). Wracając do tematu, na lewej ręce był GTR, na prawej Mi Band 4 no i pas kardio. Uruchomione treningi (niestety nie da się zrobić tego idealnie równo...). Z obserwacji na żywo: GTR: niewielki błąd (0-5 bpm) dla ustalonego obciążenia... zmiany z pewnym opóźnieniem (tragedii nie ma), mi band 4 ma wyraźnie większe błędy.... a na pewno znacznie później reaguje na zmiany... w strefie "stałego" tętna też było nieźle. Poniżej wykresy dla GTR-a i pasa (niestety oś czasu nie jest wyrównana, opis osi w minutach): Jakby tak zawsze było to bym nie narzekał!
 3. Moja opaska na 2km spacerze policzyła 4km i prędkość 600km/h. Na telefonie nawet nie zaczyna liczyć odległości. Wydaje mi się, że to mi fit, bo z opaską wszystko w porządku, a inne aplikacje działają dobrze.
 4. na czytniku działa. Po podłączeniu telefonu z kartą do 2 komputerów, nie moge załadować plików na karte
 5. Wszyscy tak mają. To zawsze działało tylko po kablu.
 6. Temat zamykam. Sam sobie poradziłem Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 7. Witam. Tak jak w tytule, łatwe podkręcanie GPU do 810 MHz. Jedyne co potrzebujemy to wbudowanej aplikacji Telefon i najprawdopodobniej jakieś wydanie beta (np. miuipolska/xiaomi.eu) lub nowszy soft. Nie wiem dokładnie od czego to zależy bo na MIUIPolska mi działa a jak miałem global stable (nie eea) to nie chciało działać. A więc tak przechodzimy do aplikacji telefon i wklepujemy następujący ciąg znaków: *#*#8106#*#* i włączamy GPU maxfreq mode. Teraz uruchamiamy telefon na nowo i powinno wszystko śmigać. Jeśli ktoś jest zainteresowany podkręceniem GPU do 830MHz to niżej daję linka do XDA z instrukcją i skryptami. Ale wg. mnie to szkoda zachodu. https://forum.xda-developers.com/Mi-9/development/m-o-d-kernel-mi-9-android-9-pie-t3960271
 8. Co jakiś czas opaska przestaje pokazywać kto dzwonił w nieodebranych i usuwać przeczytane sms..? Już czysciles apke nowe ustawienia ale powtarza się to... Dlaczego? Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
 9. @H33t nie wiem co kupiłeś na tym allegro, ale u mnie hydrogel sprawuje się zupełnie inaczej.
 10. W N&Fit można ustawić długość kroku
 11. Takie pytanko: w jakim programie edytujecie grafiki? Lepiej w rastrowym czy wektorowym? Bo to przecież malutkie rozdzielczości. Proszę o przykłady
 12. Witam! Bardzo proszę o spolszczenie dni tygodnia w tej tarczy. 1568892734018.bin
 13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: przeczytaj dokładnie opis działu...
 14. to jest szkło 0.16 mm (lite za 30 zł) czy 0.3 mm (50zl)? chcę mieć pewność bo na zdjęciu wygląda na bardzo cienkie, wręcz wygląda jak 0.16mm aktualnie mam folie hydrogel za 9 zł z allegro i chcę to zdjąć jak najszybciej się da, ze względu na zniekształcenie wyświetlanego obrazu, mocnego palcowania oraz słabego ślizgu palca.
 15. Niestety. Kupiliśmy lampę z taką podstawą i od razu dokupiłem pasek magnetyczny. Włożyłem ją pod spód na krawędzi podstawy i odkurzacz nadal wjeżdża.
 16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 17. Today
 18. dzięki za szybką odpowiedź - właśnie przez lata nagromadziło mi się na nim sporo danych a przez uszkodzony port nie mam jak wszystkiego szybko przenieść na pc i dlatego obawiam się o uszkodzenie, a w większości instrukcji czytałem żeby na początku wgrać chinski rom z odblokowanym bl stąd moje pytanie
 19. Ja mam inną rzecz. Equalizer i wspomagacz dzwieku Mi aktywuje sie tylko gdy podłączone sa słuchawki na kablu. Przy słuchawkach BT te funkcje sa nieaktywne.
 20. Wyjmij kartę i sprawdź ją w czytniku.
 21. Możesz wgrywać w TWRP Custom Romy. Poszukaj jednak Marshmallow lub Nougat, na Oreo będziesz miał gorzej. Zawsze wcześniej rób backup w TWRP; nie masz slotu karty pamięci, usb uszkodzone. Jak coś pójdzie źle... ..kupisz nowy telefon.
 22. J.B.W.

  Opaska gubi GPS

  To było to. Ustawiłem w opcjach mi fit "bez optamalizacji" i myślałem, że starczy i, że będzie to traktowane jako wyjątek więc oszczędzania baterii nie ruszałem. Miałem wysoki pułap na którym tryb się włączał. Poprawiłem i od razu mi trasę na mapie pokazało. Zastanawiam się tylko, czy nie mógł bym jednak jakoś tego wyjątku zrobić, żeby jednak ta oszczędność na pozostałych funkcjach działała. Może trzeba jeszcze tę optymalizację na czymś jeszcze wyłączyć? W każdym razie dzięki wielkie.
 23. Zdjęcia z karty mogęściągną ale utworzyć katalog, czy wgrać pliki muzyczne - tego juz nie. Windows 8.1 Jakaś rada czy ten fon tak ma/
 24. powód dla którego zamieniłem mi4c na note 7 to dzwonienie przypadkowe tego pierwszego. Ten robi to samo...choć duuużo rzadziej.
 25. Z Magiskiem pięknie działa gpay, Santander i Alior [emoji106] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 26. Dziwna rzecz- mam koła 10", wreszcie się wziąłem za downgrade aby wgrać zmodowany soft. Do rzeczy: ustawiłem prędkość max na 32km/h aby jechać na pewno 30, wcześniej jechałem 30 bez modowania, lecz hulajka myślała że jedzie 26, z wheel multiplier 315, czyli niby tym do 10" jedzie 27 max i myśli że jedzie 31, jak wpisałem wheel multiplier 400 to jedzie te 30km/h ale myśli że jedzie 17 O_o Czyli wychodzi na to że aby mieć poprawny odczyt prędkości i jechać z żądaną prędkością, należy tą prędkość pomnożyć razy 1.17, tylko skąd się wzięło te 17km/h?
 1. Load more activity