All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. niXon

Czy działa u nas VoLTE?

tak po prostu bez ostrzeżenia i nagle zaczęło działać ? :)
  3. Kamil Kupiec

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Zaraz może spróbuję rom. @RSLa gapps?
  4. kubulwg

Jaki system polecacie?

Dotychczas siedziałem na najnowszym Pixel Experience z CAF jedyne co mi tam przeszkadzało to bateria 5-6h ekranu. Kupiłem RN5 4/64 właśnie że względu na baterię gdzie ludzie na xda mają ze spokojem 10 godzin. Dzisiaj zainstalowałem RevengeOS 2.3 ale wygląda jak podróbka PE, braki w tłumaczeniu i kuleje ram. Jaki rom polecacie?
  5. Adamk102

Oficjalne 3.3.0 jest pod androida 9 już? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  6. preston2009

Bateria w Redmi 4x

Najnowszy ROM z 11 nie jest zbytnio dobry. Mi także bez powodu szybciej spada bateria w spoczynku.
  7. RSL

No ja go zlałem jak inne twory tam typu Arrow OS a to się okazało złoto. FW 10.2.1.0 i TWRP mam najnowsze oficjalne 3.3.0
  8. Dzisiaj włączyli mi volte w pocofonie, tylko brakuje agregacji i będzie super. Może z czasem będzie działać z kolejną aktualizacją, bo agregacja bardziej zależy od Softu.
  9. andreas

Czy działa u nas VoLTE?

Właśnie włączyli mi volte w pocofonie. Może dogadali się z xiaomi.. ;)
  10. preston2009

Bateria w Pocophone F1

Ja bym wybrał ładowarkę 2A i ładował przy 20% oraz nigdy w nocy. Sprawdzone na Mi4 i Redmi 4X.
  11. Witam wszystkich serdecznie Proszę o radę w sprawie problemu z Adaway Pacjent Mimix 2s, bootloader odblokowany bez czekania, twrp najnowszej następnie miui.eu root magisk wszystko najnowsze wersje. Po zainstalowaniu Adaway i pobraniu danych pojawia się komunikat o braku miejsca . Zmieniłem wszystkiego lokalizacje hostu , nie pomogło. Moduł systemless w Magisk wyłączony, nadalem uprawnienia pliku /system/etc/hosts na 0666 bez skutki. Wyświetleń się komunikat: " zastosowanie nieudane" Dzięki za wszystkie wskazówki
  12. kamillm

Aplikacja Lidl Plus

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  13. Today
  14. Po bataliach z Fedexem mam już Mi 9
  15. Adamk102

Heh że mu go poleciłem [emoji16] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  16. Kamil Kupiec

Że tak późno czy lipa?
  17. Adamk102

@RSL piwo wisisz za ten soft [emoji16] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  18. Orjon

Menu twardego resetu jak z tego wyjść?

Albo ewentualnie przyciski uszkodzone i coś powoduje zwarcie na przycisku do włączania recovery (vol+ i power)
  19. Ja mam odwrotny problem. Kupiłem w Polsce. Na regionie Polska znajduje ale ja mam wszystkie urządzenia, czujki na regionie Chin i tutaj nie widzi. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Kiedyś miałem to samo z odkurzaczem i po jakimś czasie nagle się udało. Wysłane z mojego MI PAD 4 przy użyciu Tapatalka
  20. BRONEK89

Bateria w Redmi 4x

Witam ponownie. Telefon mam od roku. Do tej pory działał i w sumie działa bez większych zarzutów. Oczywiście po roku pojawia się już zawieszanie przy szybkim "przechodzeniu" z jednej aplikacji do drugiej itd. I po chwili telefon zalapuje. Ale to nie ten problem akurat na dziś. Mianowicie przy pełnym naładowaniu 100% i po tzw. nocy telefon spada do 85-90%. Odrazu uprzedze, że wiem że nie którym może pobierać więcej, ale w moim wypadki nigdy takiego spadku nie miałem od roku. Zawsze przy kompletnym nie użytkowaniu spadała mi bateria o 2-3%. Generalnie zawsze mam włączone "dane komórkowe" a teraz powylaczalem je, jasność zminimalizowana i nadal pobiera ile pobiera. Podsylam parę zdjęc. Zaznaczę, że telefon naładowany do 100% ok 1 w nocy a ok. 6 już mu spadło do tych 90%. Sytuacja zarówno jest w przypadku naladowania telefonu 100 % lub też gdy jest, jak na przykładzie 12% i spadek do 2%. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł na to?. Oczywiście wszelkie aktualizacje jak tylko się pojawiają od razu aktualizacje. To samo z aplikacjami. Dzięki za pomoc.
  21. 2names mam taki sam error - taki sam komunikat o laserze się pojawia - czy udało Ci się problem ?
  22. mini21

Xiaomi Dafang problem

Ciekawe - ojciec na telefonie nie ma nic w stylu adaway czy Adblock (nie wspomnę że nie ma nawet root'a) i jedna padła, druga nie. Więc to nie to.
  23. Kamil Kupiec

Jakiś firmware trzeba czy sam rom? I jakie twrp
  24. To też kwestia tego o której dostałeś maila bo rozstrzał czasowy jest spory zazwyczaj . Ja miałem o 12.53.
  25. mrosi

Menu twardego resetu jak z tego wyjść?

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania około 20 s. Jeśli nie pomoże, to może oznaczać, że coś nie tak zrobiłaś z telefonem. Nie bawiłaś się softem przypadkiem...?
  26. Masz na myśli opcje LTE dla dual SIM czy preferowane sieci zmienić na 3G?
  27. RSL

Chodzi super, nic złego się nie dzieje.
  1. Load more activity