All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Bambucha1988

Zbiór recovery do MI9

Czy powyższa modyfikacja ma się tak samo do twrp 3.2.3-10 ? Bo walczę z tym z godzinę i nie mogę zaktualizować telefonu.
  3. latet

MIUI 9.4.18

Skoro TWRP nie zna tego standardowego hasła, to prawdopodobnie niej jest to właściwa wersja TWRP albo użytkownik nadał własne hasło.
  4. Bambucha1988

MIUI 9.4.18

Tak więc używam twrp te 3.2.3-10 i dalej mimo podmian, które chyba nie tyczą się tego recovery nie mogę tego obejść.
  5. latet

MIUI 9.4.18

Podstawa podstaw. Factory reset. Zwany też (myląco) "Przywróć ustawienia fabryczne". Również zwany (też myląco) Full wipe. W TWRP jest to domyślny wariant w sekcji Wipe.
  6. Ludzie sztucznie podwyższają ceny na aukcjach, żeby nie płacić prowizji za ponowne wystawienie
  7. MrOwA

R7 i endomondo

Pierwsze miałem i nie działało. Spróbuję jeszcze z kłódką
  8. mariusz.ur

MIUI 9.4.18

Zaszyfrowany telefon.
  9. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

W Tmobile VoLTE działa.
  10. paveu

Mi 8 - dyskusja ogólna

VOLTE i vowifi są zależne od operatora. Każdy z nich wybiera sobie telefony, na których to działa. Z tego co szperałem - Mi8 nie ma nigdzie na listach.
  11. Albin

MIUI 9.4.18

Możesz rozwinąć? U mnie TWRP 3.3.0 nie widzi pamięci wewnętrznej, chce jakieś hasło.
  12. Bambucha1988

MIUI 9.4.18

Podmienilem i wiecznie problem z tym digest linijka....
  13. mihail1

MIUI 9.4.18

Jak wyczyścić wszystkie dane aplikacje by nie mieć z niczym problemów po aktualizacji??
  14. Today
  15. FromWP

Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.
  16. Mariusz Kowalski

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Ustawienia Zainstalowane aplikacje 3kropki po prawej stronie u góry i wybierz domyślnie aplikacje Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  17. Czas nie płynie od momentu zapisania ustawień, tylko od momentu przypisania konta w Stanie odblokowania Mi albo próbie odblokowania w MiUnlock (o ile pamiętam to pierwsze), więc to co teraz robisz nie wpłynie na ten czas który musisz odczekać, bo i tak musisz odczekać ileś-tam-godzin w MiUnlock.
  18. RobertN

MIUI 9.4.18

W dalszym ciągu nie działa odcisk palca w aplikacjach bankowych. W dalszym ciągu nie mogę płacić telefonem w gpay. Przycisk głośności raz działa raz nie(pomaga dopiero restart). Tryb jednej ręki działa tylko przez 5 min po włączeniu tej funkcji. Ale tak najważniejsza funkcja to kalkulator w oknie. Dziękuję Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  19. RSL

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Będę wrzucał. Chyba pojawia się to na telegramie i 4pda.
  20. Bambucha1988

MIUI 9.4.18

Myślałem że skoro mam normalna nazwę nie to Xiaomi to powinno ruszyć.... Więcej kwiatków poprosze z tym
  21. stereo0

MIUI 9.4.18

@Bambucha1988 nie podmieniles pliku prawda?
  22. Bambucha1988

MIUI 9.4.18

Mam takie oto dwa bonusy i nie rusza. Pobierane z 4 razy. Jak sobie z tym poradzić?
  23. Kamil Kupiec

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

@RSLJest jakaś strona z tym ROMem czy tylko telegram? Jakbyś miał link do aktualizacji to podziel się
  24. Pixel Experience Pixel Experience jest to rom wrozujący się na czystym systemie prosto od Google !!!WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! Jak zainstalować? (poradnik XDA)1.Włącz TWRP2. Zainstaluj miui 8.12.27 (firmware + vendor)3. Wipe data, cache, dalvik-cache, system4. Zainstaluj Pixel Experience5. Włącz telefon Informacje: Android 9 Gapps arm64 Linki: ROM: https://download.pixelexperience.org/polaris/ Gapps: https://opengapps.org
  25. tpawel

Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

Gdyby nie miało chodzić o rozbicie to o co? Wysłane z LG G7
  26. lindinho

Najbardziej stabilny soft - Mi Note 3

I na dzisiejszym Globalu Dev coś się zmieniło, można płacić Google Pay, mimo oblania testu SafetyNet i braku certyfikacji urządzenia w Google Play. To już nic nie rozumiem heh
  27. Papoodrock

Redmi 7 - Xiaomi, którego nie ma?

Nie jestem ekspertem od MIUI. Zawsze robię tutoriale krok-po-kroku. Ten o odblokowaniu telefonu mówi, aby na en.miui.com w zakładce settings wybrać urządzenie. Podejrzewałem, że to od tego momentu liczone są godziny na przyznanie zezwolenia na odblokowanie bootloadera. Kiedy próbuję odblokować telefon aplikacja zwraca odpowiedź, że nie upłynęło ileś-tam-set-godzin. Czy to znaczy, że jeśli w w/w zakładce mam teraz zaznaczonego Redmi 7 NOTE (bo nie można nie wybrać niczego), to czas płynie od momentu zapisania ustawień?
  1. Load more activity