All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Bambucha1988

  Zbiór recovery do MI9

  Tak specjalnie go pobierałem i wrzucałem
 3. sp4ubw

  Zbiór recovery do MI9

  Robiłeś to w TWRP, które masz w tym wątku?
 4. Bambucha1988

  Zbiór recovery do MI9

  No już robiłem z 2 razy to Wipe-> Format Data. Chyba, że muszę coś innego ?
 5. sp4ubw

  Zbiór recovery do MI9

  @Bambucha1988 Chyba, ze masz zaszyfrowaną partycję Data, to też nie znajdzie ścieżki bo będą krzaki. Zrób format tej partycji i wszystko zacznie działać.
 6. mariusz.ur

  Zbiór recovery do MI9

  Aktualizujesz przez wbudowany aktualizator czy z poziomu twrp?
 7. sp4ubw

  Zbiór recovery do MI9

  Tak jak masz napisane, nie może znaleźć pliku z romem. Widocznie zrobiłeś update z updatera, Zrób to ręcznie z poziomu TWRP i problemu nie będzie.
 8. Bambucha1988

  Zbiór recovery do MI9

  Po próbie wgrania romu takie coś mnie przywitało :-D co to jest i co się stało się tym miejscu ?
 9. galakty

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  A skąd mam wiedzieć? Ja np. płacę telefonem i bez NFC mogę go wyrzucić na śmietnik - dlatego kupiłem Globala. Jakbym nie płacił telefonem to bym kupił China, bo taniej.
 10. Wydzieliłem 4 strony wątku niezwiązanego z dyskusją a opierającego się tylko na przesyłkach. Kolejne nieuzasadnione wpisy na temat śledzenia przesyłki w tym wątku będą karane ostrzeżeniem. Do śledzenia przesyłki służy obecnie oddzielny wątek: Koniec ogłoszeń.
 11. dzx89

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Czyli teoretycznie lepiej go odesłać i zamówić na nowo Global Version? @galakty
 12. Updaty sprawdzałeś? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 13. marmar230

  MIUI 9.4.18

  Mi mix 2s Efekt echa / pogłosu w trakcie rozmowy, wynikający ze zbyt wysokiej czułości mikrofonu, w dalszym ciągu występuje i irytuje... Jakieś pomysły jak temu zaradzić?
 14. mziebura

  Automatyczna zmiana sieci

  Virgin nie korzysta z nadajników Plusa
 15. galakty

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Główna różnica to bezpieczeństwo, na prawdziwym Globalu działają płatności, jest to oryginalny telefon i system. Na kombinowanym Globalu nie działają płatności, chyba że wgrasz xiaomi.eu ale od pewnego czasu też nie działają, trzeba kombinować. Poza tym różnic nie ma, dopóki nie chcesz roota/magiska, bo przy Globalu są niezłe jaja i najlepiej to xiaomi.eu wgrać.
 16. Witam, Bardzo póżno zdecydowałem się na aktualizacjĘ 10.1.1.0INAMMIFI , ale już pisze co mi się nie podoba, ewentualnie co mi nie działa. 1. Bateria. Nic nie drenuje mi baterii, mam powyłączane sporo aplikacji, i ich prace w tle. Autostartem rusza tylko Messenger a po wczorajszej aktualizacji 30% bateri poszło w 3 h z czego raptem 15 minut bawiłem się w ustawieniach. Jak u was z bateria? 2. po wysunięcia górnej belki i wyciszeniu telefonu jest ok. Jednak włączenie wyciszenia powoduje taki irytujacy dzwięk, a z racji tego że dzwonek telfonu jest na full te plumkanie jest dosyć donośne i wkurza mnie to w nocy. Czy mozna to jakoś wyłączyć? 3/ nie wiem czego to wina Gboard czy Messengera ale wcześniej jak błędnie napisałem wyraz to podkreslał się na czerwono i dotknięcie go powodowało, że wyjeżdzał z boku belka z dostepnymi poprawnymi wyrazami. Teraz wszystko podkresla sie na niebiesko i jedyne co moge zrobicto "zaznaczy", "zaznacz wszystko" i "częste zwroty" dotyczny to komunikatorów i sms. Czy tez tak macie czy to tylko u mnie? To w sumie 3 rzeczy które mnie denerwują i chyba nic z nimi nie zrobie. Przepraszam z błedy
 17. Nie, tak jak pisałem ta cała synchronizacja to jeden wielki szajs. Przestałem używać synchronizacji, bo szczoteczkę używają dwie osoby, a nie ma profili w aplikacji i synchronizuje ostatnie tylko mycie.
 18. dzx89

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Panowie pomożecie z tym pytankiem co wyżej?
 19. Jak widać nie Ale dziękuję
 20. magyarek

  MIUI 9.4.18

  Pozwolę sobie zmienić wątek. Od kilku wydań nie działa mi blokowanie ekranu przed podwójne tapnięcie (Redmi 5 Plus), to już tak ma być czy tylko u mnie jakiś problem?
 21. galakty

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Myślałem że takich oczywistości pisać nie trzeba
 22. Today
 23. latet

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  A, no to trzeba było tak od razu Samo wpisanie kodu sprawiło jednak, że się pojawił przełącznik. Jest on nieco głębiej w ustawieniach niż był w Mi5.
 24. damian5602

  Problem z internetem sieć/wifi

  Nie tutaj Użyj apki Network Switch i ustaw preferowany typ sieci TD-SCDMA/WCDMA
 25. BRONEK89

  Bateria w Redmi 4x

  Przyznam szczerze, że obecne statystyki to 1 dzień i 11 godzin a zostało mi 11% tylko. Sot to 4h bez kilku minut. Generalnie jestem mega zaskoczony bo do tej pory nie miałem aż takich słabych wyników, że nawet 2 pełnych dni na baterii nie wyciągnę a używam tak samo jak do tej pory. No nic, spróbuję rozładować do końca baterię i naładować na max. Ktoś tutaj na forum taką opcję przyjął, że przy nowych miui może być to rozwiązanie na obecne/podobne problemy.
 26. gwalberg

  MIUI 9.4.18

  Okej, juz orangefox zainstalowany, działa bez zarzutu. Sama aktualizacja też bez błędów na whyred. Magisk bez problemów.
 1. Load more activity