All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. @Zenderable Pewien nie jestem czy ma aktualnie, ale nawet jeśli jeszcze nie ma to raczej na pewno się pojawi. Na liście netflixa jest: mi 9t, mi 9t pro, k20 i k20 pro jako urządzenia obsługujące HD i HDR. https://help.netflix.com/en/node/23939
  3. Ogarnęli chyba wcześniej, mam wersję CN Od kilku dni i Notify&fit A moze że się nie znam i to zależy od wersji tarczy.
  4. No to jaka była odpowiedź na to pytanie? 

5. Today
  6. @tpawel Też nad tym myślałem i pisałem o tym do konsultantów w apce Orange Flex... odpowiedzieli, że nic nie planują wyłączać, a jeśli będą jakieś zmiany to na pewno najpierw zostanę powiadomiony. Więc nie powinni bez mówienia wyłączyć mi VoLTE.
  7. Cześć, odpaliłem w końcu mój starter kit... i nie mam powiadomień push (wyskakujących). Wszystkie pozwolenia w ustawieniach telefonu są (Samsung S7). Czy macie jakąś poradę? P.S. W app, po otwarciu, w przesyłaniu wiadomości pojawia się informacja. Potrzebuje komunikat jak np. SMS lub nowy mail.
  8. @tomekNeRa Jestem pewny, że gdzieś już o tym pisałem (jeśli nie w tym wątku, to w dziale Mi 9T). Powtórzę się: To jest lista wspieranych aplikacji przez oprogramowanie Global: Jak widać od Google jest Gmail i Kalendarz - nic więcej nie będzie działać. Jeśli chcesz więcej powiadomień na AOD, polecam instalację Xiaomi.eu, gdzie lista jest dużo dłuższa (dane z maja, teraz może być więcej tych aplikacji): Źródło: https://xiaomi.eu/community/threads/aod-notification-app-list.50530/
  9. Czy w wersji PRO wyświetla wam się powiadomienie o SMS i nieodebranym połączeniu na ekranie Always-On-Display? Mi tylko gmail, messenger i kalendarz
  10. Bez przesady, BIP jest mały, lekki i wygodny . Niestety faktycznie bardzo plastikowy, za to ekran wyjątkowo czytelny, jedynie podświetlenie nie ładne. Dla mnie stratos ma super ekran, ale nic mi w nim nie działało dobrze.. .może poza GPS. Dodatkowo im lepsze oświetlenie tym lepiej wygląda ekran, co ważniejsze obraz jest wyświetlany non stop. Do wyświetlania godziny i prostych wykresów amoled jest zupełnie zbędny. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Mam pytanie, Posiadam Xiaomi Redmi Pro, uszkodził mi się wyświetlacz a chciałbym zgrać zdjęcia z telefonu na komputer. Ma ktoś z was jakiś mega patent?
  14. Procesor? Jak Ryzen to spróbuj na innym kompie z Intelem lub poszukaj fixa bo ktoś podsylal na forum ale nie wiem czy działa.
  15. Temat do zamknięcia, problem rozwiązała, choć to dziwne, zmiana slotu karty SIM na podstawowy.
  16. Falonso

Szkło hartowane

Gdzieś wyżej są moje zdjęcia post 450 i 474, jak to szkło wygląda na Mi 9, sam zobacz, moim zdaniem świetnie. Jak chcesz przezroczyste etui to Spigen Liquid Crystal.
  17. Witam, Po odebraniu połączenia głosowego przy podłączonych słuchawkach bluetooth włącza się automatycznie tryb odpowiadania bluetooth jednak rozmówca absolutnie nic nie słyszy, nawet gdy mówię bezpośrednio do mikrofonu..ja rozmówcę słyszę doskonale..co może być przyczyną? Jakieś pomysły?
  18. Ja mam najnowszą betę i dźwięk jest bardzo dobry. Odkąd mam ten telefon to nie nagrałem tak słabej jakości dźwięku.
  19. Witam! Od kilku tygodni zmagam się ze wskazanymi w temacie problemami z Amazfit'em Bip. Problem z budzikiem wygląda następująco: mam ustawione na wczesne godziny poranne dwa alarmy. Oba załączają się prawidłowo, a potem SW sam z siebie uaktywnia kolejne o losowych godzinach. Nie ma mowy o uruchamianiu trybu drzemki - od razu uprzedzam. Dzisiaj sytuacja wystąpiła 3 razy z rzędu w przeciągu 30 minut. Druga kwestia - od czasu do czasu potrafi zwariować wskaźnik baterii. Rzecz wygląda następująco: noszę sobie zegarek przez cały dzień i zwykle, kiedy zużywało się do 4% max dziennie, wskaźnik pokazywał spadek o około 10%, po czym wartość po spadku o wskazane 10% utrzymywała się przez kolejny dzień. Inny przypadek - trening około 30 minut (bieganie), zużycie podobne do powyższego, ostatnio zegarek zużył prawie 15% i przez następny dzień również nie drgnął. Wersja firmware: V.1.1.5.56 Kupiony w polskim sklepie. Proszę o porady Pozdrawiam
  20. zoltan78

Szkło hartowane

Mam niebieski i to samo szkło. Czarne ramki zakrywają dokładnie te czarne które są na ekranie. Nic na kolorystyce nie stracisz.
  21. jak oceniacie baterię na najnowszej aktualizacji? da się jakoś cofnąc updejt?
  22. Etui raczej nie kupuje , nie chce zaslaniac ladnego wygladu tel, jedynie bede zakladal silinkonowe na tyl, a interesuje mnie szklo a powiedz Nilkiin 3d cp ma czarne ramki czy jest calowicie bezbarwne? Obejrzalem to szklo, i ma czarna ramke, nie wiem czy to nie bedzie wygladac zle w polaczeniu z nie czranym tel a niebieskim :((??
  23. Nie mam już pomysłu co robić, odczekałem 168h, próbowałem kilku różnych wersji MiFlash Unlock'a. Ma ktoś jakiś pomysł?
  24. Film od 5:40, tutaj jest konkretne porównanie z mi 9: Lub tutaj sam początek filmu: https://www.youtube.com/watch?v=2RpJwSz_IqE&t=1s
  25. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  26. Gra potrafi się wyłączyć w czasie grania albo jej uruchamiania, macie też ten problem?
  27. @densa Jesteś pewny? Na EEA 10.3.1.0 dla Mi 9T Pro nie było L1, tylko było L3.
  1. Load more activity