All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. mariusz.ur

Zbiór recovery do MI9

Aktualizujesz przez wbudowany aktualizator czy z poziomu twrp?
  3. sp4ubw

Zbiór recovery do MI9

Tak jak masz napisane, nie może znaleźć pliku z romem. Widocznie zrobiłeś update z updatera, Zrób to ręcznie z poziomu TWRP i problemu nie będzie.
  4. Bambucha1988

Zbiór recovery do MI9

Po próbie wgrania romu takie coś mnie przywitało :-D co to jest i co się stało się tym miejscu ?
  5. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

A skąd mam wiedzieć? Ja np. płacę telefonem i bez NFC mogę go wyrzucić na śmietnik - dlatego kupiłem Globala. Jakbym nie płacił telefonem to bym kupił China, bo taniej.
  6. Wydzieliłem 4 strony wątku niezwiązanego z dyskusją a opierającego się tylko na przesyłkach. Kolejne nieuzasadnione wpisy na temat śledzenia przesyłki w tym wątku będą karane ostrzeżeniem. Do śledzenia przesyłki służy obecnie oddzielny wątek: Koniec ogłoszeń.
  7. dzx89

Mi 8 - dyskusja ogólna

Czyli teoretycznie lepiej go odesłać i zamówić na nowo Global Version? @galakty
  8. Updaty sprawdzałeś? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  9. marmar230

MIUI 9.4.18

Mi mix 2s Efekt echa / pogłosu w trakcie rozmowy, wynikający ze zbyt wysokiej czułości mikrofonu, w dalszym ciągu występuje i irytuje... Jakieś pomysły jak temu zaradzić?
  10. mziebura

Automatyczna zmiana sieci

Virgin nie korzysta z nadajników Plusa
  11. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

Główna różnica to bezpieczeństwo, na prawdziwym Globalu działają płatności, jest to oryginalny telefon i system. Na kombinowanym Globalu nie działają płatności, chyba że wgrasz xiaomi.eu ale od pewnego czasu też nie działają, trzeba kombinować. Poza tym różnic nie ma, dopóki nie chcesz roota/magiska, bo przy Globalu są niezłe jaja i najlepiej to xiaomi.eu wgrać.
  12. Witam, Bardzo póżno zdecydowałem się na aktualizacjĘ 10.1.1.0INAMMIFI , ale już pisze co mi się nie podoba, ewentualnie co mi nie działa. 1. Bateria. Nic nie drenuje mi baterii, mam powyłączane sporo aplikacji, i ich prace w tle. Autostartem rusza tylko Messenger a po wczorajszej aktualizacji 30% bateri poszło w 3 h z czego raptem 15 minut bawiłem się w ustawieniach. Jak u was z bateria? 2. po wysunięcia górnej belki i wyciszeniu telefonu jest ok. Jednak włączenie wyciszenia powoduje taki irytujacy dzwięk, a z racji tego że dzwonek telfonu jest na full te plumkanie jest dosyć donośne i wkurza mnie to w nocy. Czy mozna to jakoś wyłączyć? 3/ nie wiem czego to wina Gboard czy Messengera ale wcześniej jak błędnie napisałem wyraz to podkreslał się na czerwono i dotknięcie go powodowało, że wyjeżdzał z boku belka z dostepnymi poprawnymi wyrazami. Teraz wszystko podkresla sie na niebiesko i jedyne co moge zrobicto "zaznaczy", "zaznacz wszystko" i "częste zwroty" dotyczny to komunikatorów i sms. Czy tez tak macie czy to tylko u mnie? To w sumie 3 rzeczy które mnie denerwują i chyba nic z nimi nie zrobie. Przepraszam z błedy
  13. Nie, tak jak pisałem ta cała synchronizacja to jeden wielki szajs. Przestałem używać synchronizacji, bo szczoteczkę używają dwie osoby, a nie ma profili w aplikacji i synchronizuje ostatnie tylko mycie.
  14. dzx89

Mi 8 - dyskusja ogólna

Panowie pomożecie z tym pytankiem co wyżej?
  15. Jak widać nie Ale dziękuję
  16. magyarek

MIUI 9.4.18

Pozwolę sobie zmienić wątek. Od kilku wydań nie działa mi blokowanie ekranu przed podwójne tapnięcie (Redmi 5 Plus), to już tak ma być czy tylko u mnie jakiś problem?
  17. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

Myślałem że takich oczywistości pisać nie trzeba
  18. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

A, no to trzeba było tak od razu Samo wpisanie kodu sprawiło jednak, że się pojawił przełącznik. Jest on nieco głębiej w ustawieniach niż był w Mi5.
  19. damian5602

Problem z internetem sieć/wifi

Nie tutaj Użyj apki Network Switch i ustaw preferowany typ sieci TD-SCDMA/WCDMA
  20. BRONEK89

Bateria w Redmi 4x

Przyznam szczerze, że obecne statystyki to 1 dzień i 11 godzin a zostało mi 11% tylko. Sot to 4h bez kilku minut. Generalnie jestem mega zaskoczony bo do tej pory nie miałem aż takich słabych wyników, że nawet 2 pełnych dni na baterii nie wyciągnę a używam tak samo jak do tej pory. No nic, spróbuję rozładować do końca baterię i naładować na max. Ktoś tutaj na forum taką opcję przyjął, że przy nowych miui może być to rozwiązanie na obecne/podobne problemy.
  21. gwalberg

MIUI 9.4.18

Okej, juz orangefox zainstalowany, działa bez zarzutu. Sama aktualizacja też bez błędów na whyred. Magisk bez problemów.
  22. palibrzuch

Case

Dziś dostałem taki sam case Pasuje idealnie, wykonanie kozak. Niestety trochę śliski. Całe szczęście, że boki nie są śliskie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

Komunikat jest w czasie przeszłym, to raz. Dwa to operator musi Ci to włączyć, czyli występujesz z prośbą o włączenie VoLTE. Nie wiem ile razy mam Tobie tłumaczyć że VoLTE działa. Nawet teraz zadzwoniłem do siebie na próbę i trzyma 4G+.
  24. Orjon

MIUI 9.4.18

A nie napisałem czegoś wyżej...? To proces jednorazowy. Z tego co wiem ekipa nie będzie już aktualizować recovery.
  25. gwalberg

MIUI 9.4.18

Pewnie będę musiał to robić przy każdej aktualizacji.
  26. Nie mam tej opcji w swojej aplikacji.Brakuje mi też wirtualnej ściany...
  1. Load more activity