All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. @yudodis Niestety nie znalazłem opcji zmiany jasności AOD, sam bym ją obniżył (w Galaxy A7 mam aod dużo ciemniejszy).
  3. No i jak ta bateria ? Działa OK ? Ja kupiłem mniej więcej w tym samym czasie oryginał w chrl ale jeszcze płynie.... albo może ją niesie ktoś na butach do PL, bo mija miesiąc i jeszcze jej nie ma.,....
  4. Używałeś HDR+ czy HDR+ enchanced? Używaj tego drugiego. Po zrobieniu zdjęć przybliż na max i zobaczysz ile detali uchwycisz na gcam Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
  5. Today
  6. Słuchawki zamówione na Ali. Sparowane wg instrukcji, dźwięk leci w obu słuchawkach. Problemem jest natomiast brak automatycznego połączenia telefonu że słuchawkami. Po włożeniu do etui słuchawki standardowo tracą połączenie. Natomiast po wyjęciu z etui nie łączą się z telefonem (testowano na Google Pixel 2 oraz Redmi Note 5). Żeby się z nimi połączyć trzeba wejść w listę bluetooth na telefonie i wybrać słuchawki z listy. Pyta wtedy też czy na pewno sparować z nimi. Jakiś pomysł co może być nie tak? Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka
  7. Witam niedawno zakupiłem redmi note 7, przerzuciłem się z redmi note 4x. Problem w tym, że nie działa opcja Ulepszanie dźwięku Mi. W starszym telefonie działała bez problemu. Kiedy mam podłączone słuchawki i przeciągam suwak w prawo od razu wraca na swoją pozycję. Co może być przyczyną?
  8. Ustawienia - Hasła i bezpieczeństwo - Odblokowanie twarzą - Pozostań na ekranie blokady
  9. 3x klik przycisku na bramce i potem reset czujnika, sparuja sie.
  10. Kupiłem czujniki temperatury i wilgotności (allegro). Mam Huba z EU (zestaw startowy). Nie mogę podłączyć czujnika do zestawu. Komunikat jak poniżej.
  11. Tylko, że jak odblokowywałem to o żadnym fiksie nie słyszałem. Normalnie wgrałem miflash i miunlock, zgoda, czekanie i poszło. Może kiedyś nie był to problem, może te łatki aktualizujące luki bezpieczeństwa coś namieszały? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  12. W moim przypadku nie działają kody które przychodzą na maila lub SMS. Pokazuje mi komunikat...
  13. Dzien dobry Mam pytanko do wszystkich użytkowników pierwszej generacji odkurzacza od Xiaomi. Jak uruchamiam normalny tryb odkurzania to odkurzacz uruchamia ssanie i rusza do przodu. Natomiast jak uruchamiam opcje jedź do lub jedź do strefy na podstawie mapy odkurzacz za każdym razem odpala bieg wsteczny. A ze stacje dokującą mam przy ścianie i jest dodatkowo listwa przyścienna to potrafi się prawie na nią wdrapać. Kilka razy az zawisł na stacji dokującej. Nie wiem co Robić. Dlaczego przy normalnym sprzątaniu wyjeżdza do przodu, a przy opcji strefa i jedz do wrzuca wsteczny. Czy zablokowac jakoś stacje dokującą, czy może jeszcze coś. Dodam że wersja zakupiona w oficjalnej sprzedaży PL. Pozdrawiam
  14. wersja 64GB ile ma tak naprawdę wolnej pamięci dla użytkownika na start ?
  15. Nie wiem na jakim sofcie jesteś, na globalu jeszcze ich nie ma na xiaomi.eu są od dawna.
  16. Dostałem wreszcie dane, dzięki za pomoc!
  17. Witam po raz drugi w ciągu roku mam problem z odbiorem mms-a przy wysyłającym wyświetla mi się małe czerwone kółeczko z wykrzyknikiem a jak wejdę w wiadomość to w treści mam napisane "no subject" czy mam coś źle skonfigurowane?Prosze o pomoc
  18. czy macie już powiadomienia od aplikacji u góry ekranu obok wcięcia ? Albo jak to włączyć aby się wyświetlały cały czas ?
  19. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
  20. Czy można odinstalować aplikacje np. googola zainstalowane fabrycznie przez producenta ? Nie mam ROOT-a, ani odblokowanego BL.
  21. Nie chodzi mi o powiadomienia ze smartfona tylko o powiadomienia aplikacji które są na miboxie
  22. Ok, masz racja. Tylko mówię, że u mnie w amatorkim bieganiu te szacowane wyniki na razie wystarczają. Biegnę tętno rośnie wraz z wysiłkiem (pomijac te 3 minutowe zwiechy) z opóźnieniem ale się zgadza. Biegnę pod górkę i jestem dość zmeczony pokazuje 174. Inna sprawa że biegne gora 22 minuty, może przy dluzszym ćwiczeniu jest gorzej. W niedzielę zobaczę jak pokaże tętno na rowerze bo jescze nie próbowałem. W każdym razie jak na zegarek za 600 pln nie jest źle. Jasne z tym pulsem nie ma co oczekiwać cudów. Pewnie faktycznie w pewnych warunkach to funkcja random.
  23. Takie zabezpieczenie przed użytkowaniem znalezionego/kradzionego telefonu. Sprzedający jeśli nie był amebą powinien odpiąć telefon od konta i wyczyścić swoje dane. Jeśli faktycznie go kupiłeś to musisz zdobyć dane od niego.
  24. Np. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.cyberdream.androidtv.notifications.google
  1. Load more activity