Skocz do zawartości

preston2009

Użytkownicy
  • Postów

    1 346
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana preston2009 w dniu 25 Października 2020

Użytkownicy przyznają preston2009 punkty reputacji!

O preston2009

  • Urodziny 04.04.1986

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Piaski

Dodatkowe

  • Smartfon
    POCO F3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia preston2009

  1. Znowu bug w prywatnych plikach. Tym razem tylko graficznych, których nie ma możliwości odczytać. Jest tylko podgląd i ew. można przenieść poza prywatne pliki i je odczytać.
  2. Z globali to na Mi9SE oraz POCO F3 ROMy z pudełka były najlepsze. No, ale każdy chce mieć wyższy numerek w smartfonie.
  3. Ma ktoś problem z brakiem dźwięków powiadomień po jakimś czasie od uśpienia/zablokowania telefonu? Problem występuje od poprzedniego globala.
  4. Mi wskoczyły dwie aktualizacje OTA po kolei. Najpierw z poprawkami bezpieczeństwa na styczeń 2022 r., następnie po restarcie wersja 13.0.3.0. Z nowych rzeczy nie wspomnianych to w pasku powiadomień pojawia się zielona ikona aparatu jeśli jest włączony. Natomiast podczas korzystania z aplikacji Aparat widoczna jest zielona kropka w lewym górnym rogu. System wydaje się szybszy choć szajs od Google (Telefon i Wiadomości) nadal przewija się z małą płynnością. Z wad zauważyłem, że pomimo włączonego trybu ciemnego aplikacje nie systemowe nadal są jasne.
  5. I dobrze bo jak nie ma wsparcia oficjalnie 12 to zdobycie statusu stable zajęłoby rok. Lepiej trzymać się sprawdzonej wersji androida. Mi i tak najlepiej chodził pierwszy ROM, którego nigdzie nie można było pobrać.
  6. U mnie w pracy 1km od nadajnika na t-mobile i LTE+ prędkość 250Mb/s pobierania i 50 wysyłania. Niestety 5 km dalej to już tylko 60 pobierania i do 25 wysyłania.
  7. POCO F3 w T-Mobile. Okolice Piask w woj. Lubelskim. VoLTE i VoWIFI działa od około roku. Po prostu przyszedł do mnie sms z informacją, że mogę używać ww funkcji. Wystarczyło włączyć w ustawieniach sim. Rozmowy poprzez WIFI działają tylko jeśli jest dobra prędkość internetu. Testowane na mobilnym, światłowodowym oraz starym łączu z telefonu orange.
  8. Zamiast szkła mam Antymikrobowa folia ochronna do Xiaomi POCO F3 5G, 3mk SilverProtection+ Jest ok, nie palcuje się zbytnio. Folia sama się regeneruje po zarysowaniu. Nie wierzę że głębsze także. Dotyk wiadomo jak to folia po silniejszym dociśnięciu stawia opór.
  9. Ja mam tak często. Wystarczy odsunąć od ucha i przyłożyć z powrotem. soft MIUI Global 12.0.5.0
  10. 20.9.24 trzeszczenia brak. Zapomniałem napisać.
  11. A nie robi Ci się tak kiedy włączysz ciemny motyw?
  12. Ostatni xiaomi.eu przed aktualizacją androida był dla mnie najlepszy. Chyba wszystko działało, ale nie korzystam z wszystkiego w Mi9SE.
  13. Tu masz 3070 mAh, a w R4X jest 4100mAh. Ja dostałem ładowarkę 18W, ale używam takiej bez QC 2A. Bateria i tak ok jak na taki procesor.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...