Dodatki

[dodatki-title link=”https://miuipolska.pl/statusbar-mod-dla-miui-v4/”]Statusbar mod dla MIUI v4[/dodatki-title]Nowa odsłona popularnej modyfikacji paska statusu dla MIUI v4.
Mod oczywiście autorstwa Andiego Thomsona jest przetłumaczony i w obecnej wersji jest obsługiwany przez aplikację ICS Control Panel.

[dodatki-title link=”https://miuipolska.pl/status-bar-mod-pl/”]Modyfikacja Statusbar[/dodatki-title]Modyfikacja pozwala zmieniać nazwę operatora wyświetlaną na pasku notyfikacji lub całkiem się jej pozbyć. Mamy możliwość ingerencji w format daty na rozsuniętym pasku oraz na ekranie blokady. Dodatkowa opcja pozwala zablokować tapetę przy przewijaniu pulpitów. Dostępne są wersje z wycentrowanym zegarem, oraz z tradycyjnie umiejscowionym z lewej strony paska notyfikacji.

[dodatki-title link=”https://miuipolska.pl/cm7-hboot-dla-desire-mod/”]Fix CM7 Hboot [/dodatki-title] Nasza paczka umożliwia pobieranie plików ważących więcej niż 5mb na telefonach HTC Desire z CM7 Hboot

[dodatki-title link=”https://miuipolska.pl/zegarki-miui-pl/”]Spolszczenie zegarków MIUI[/dodatki-title] Podobają Ci się zegarki wykonane w stylu MIUI? Na naszej stronie znajdziecie polskie tłumaczenie dla kilkunastu z nich. Najpopularniejsze widgety zegarków są oczywiście domyślnie spolszczone w naszych ROMach MIUI.

[dodatki-title link=”https://miuipolska.pl/spolszczenie-zegarki-xl/”]Spolszczenie zegarków MIUI XL[/dodatki-title] Stworzyliśmy też polskie wersje zegarków MIUI w wersji XL. Powinny dobrze sprawować się na urządzeniach o większych rozdzielczościach.

Podziel się: