LISTA ZMIAN 22.6.29System
Poprawka - Nie można było korzystać z powiadomień w formie dymków Androida (nie nowych dymków dodanych tydzień temu) w niektórych aplikacjach

Motywy
Optymalizacja - Drobne zmiany wizualne w karcie "Tapeta i personalizacja"

Dla niektórych urządzeń od wersji 22.6.22 wydajemy ponownie ROM-y w wersji pod recovery, ponieważ zaczęły się one pojawiać i (w końcu!) obsługują deszyfrowanie Androida 12.
Dla urządzeń nieposiadających układu partycji A/B, na przykład Mi 10, konieczne jest wgranie nowego, działającego recovery w trybie fastboot (linki podamy na miuipolska.pl w poście dot. aktualizacji), a następnie uruchomienie urządzenia w trybie recovery za pomocą komendy "fastboot reboot-recovery" i wgranie nowej wersji ROM-u. TWRP nie zostanie podmienione automatycznie - musisz je wgrać ręcznie.
Dla urządzeń posiadających układ partycji A/B, np. Mi 11, konieczne jest jedynie uruchomienie nowego recovery z poziomu trybu Fastboot (komenda fastboot boot nazwa_nowego_recovery.img), a następnie wgranie nowej wersji ROM-u. W tym przypadku TWRP będzie automatycznie podmienione na działające podczas wgrywania ROM-u i kolejne aktualizacje będzie można już instalować bezproblemowo, z nowym TWRP.


Od 18 lipca 2022 roku nie będziemy już wydawali wersji rozwojowych MIUI dla następujących urządzeń: Mi CC9 Pro/Mi Note 10/Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro. Związane jest to z zakończeniem wsparcia wersji beta dla tych smartfonów przez Xiaomi.

Ta lista zmian nie zawiera wszystkich zmian wykonanych przez Xiaomi.eu bądź Xiaomi.

Prosimy o zgłaszanie bugów i błędów w tłumaczeniu na stronie miuipolska.pl, forum bądź mailu: [email protected].