LISTA ZMIAN 21.1.6System
Nowość - Aktualizacja do Androida 11 [Mi 9 Pro 5G, Mi CC9/Mi 9 Lite, Redmi Note 8]. Redmi Note 8 nie otrzymało jeszcze MIUI 12.5 - wg Xiaomi otrzyma ono tę wersję nakładki w połowie bądź pod koniec stycznia, do tego momentu aktualizacje opierają się na MIUI 12
Poprawka - Gest wywołania Centrum kontroli nie działał poprawnie na pulpicie
Poprawka - Niektóre ikony w aplikacjach takich jak Edge czy Spotify były zepsute [Android 11]
Poprawka - Ciemne tło nakładające się na dymki [Android 11]
Poprawka - Niedziałające płatności NFC [Mi 9/Mi 9T Pro]

Systemowy launcher
Poprawka - Brakowało opcji "Animacje ikon"
Poprawka - W momencie, gdy zainstalowany i ustawiony jako tryb asystenta był globalny Asystent MIUI, zamiast niego podczas uruchamiania był ustawiony domyślny asystent MIUI

Aktualizacje
Poprawka - Nie można było potwierdzić informacji o aktualizacji

INFORMACJA DLA URZĄDZEŃ ZE SNAPDRAGONEM 865: Po aktualizacji niektóre ustawienia, takie jak automatyczna jasność czy dzwonek, mogą zostać zresetowane do ustawień domyślnych.
INFORMACJA DLA MI 9 SE: Po aktualizacji do Androida 11 z poprzedniego tygodnia uruchomienie telefonu w trybie Recovery powoduje restart telefonu do trybu Fastboot - TWRP znika po aktualizacji. Aby ją wykonać, należy uruchomić obraz TWRP z trybu Fastboot, wgrać paczkę z aktualizacją i uruchomić ponownie system.
Aktualizacja nie została wydana na urządzenia: Redmi Note 9 4G/Redmi 9T, Redmi Note 9 Pro 5G/Mi 10T Lite. Dla tych urządzeń Xiaomi zapowiada aktualizację w połowie bądź pod koniec stycznia, wraz z aktualizacją do Androida 11.
Prosimy o zgłaszanie bugów i błędów w tłumaczeniu na stronie miuipolska.pl, forum bądź mailu: [email protected]