Czarny MI4 LTE 28 Października?

Czarny MI4 LTE 28 Października?

Mi4-Main

Jei Jun CEO Xiaomi ogłosił na swoim weibo, iż czarny model MI4 z LTE wejdzie do sprzedaży w Chinach 28 października 2014. Niestety na razie telefon będzie dedykowany sieci China Mobile toteż będzie działał w trybie TDD-LTE 4G – niezgodnym z polskimi standardami LTE. Jednak jest nadzieja, ponieważ wariant dla China Unicom i China Telecom z FDD-LTE jest testowany i być może pojawi się jeszcze przed świętami. Z drugiej strony Xiaomi produkuje też Redmi Note 4G Dual Band LTE, który o dziwo działa także u nas.

Xiaomi chce do końca roku sprzedać ponad 60 milionów telefonów, a w 2015 dobić do 100 milionów co jest wartością przewyższającą nawet Samsunga na całym świecie. Głównym motorem napędowym sprzedaży ma być MI4 i Redmi Note, a także planowane nowe urządzenia w tym MI5.
 

Czytaj też:  Tuż przed premierą wyciekły zdjęcia Amazfit GTR 3 i GTR 3e?

A jak to jest z tym czarnym kolorem MI4?

Mamy pewne informacje od dostawcy telefonów, iż Xiaomi zmagało się z problemami przy produkcji tego wariantu swojego flagowego modelu. Ponoć głównym problemem do rozwiązania była duża podatność tylnej klapki na zostawianie odcisków palców (co w modelu białym nie jest tak widoczne) i trudności w lakierowaniu aluminiowej ramki wokół telefonu.
Jak widać po zdjęciach ramka też jest malowana. Wszystko to wpłynęło na opóźnienia w dostawach telefonu w kolorze czarnym.

mi4.1

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.